New WAR

  • Autor subiect DeletedUser13059
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13059

pt ce man pt mine sa terminat de mult timp acum asta este las zmeii sa joace incontinuare ;)


daca am ajuns sa fiu injurat in toate felurile pe mess de catre sebyca pt un amarat de joc atunci prefer sa fiu si eu un jeg de om si sa ii tratez ca atare
 

DeletedUser1924

Daca pe el atat il duce capu, nu trebuie sa ii raspunzi si tu la fel :)
 

DeletedUser13059

Daca pe el atat il duce capu, nu trebuie sa ii raspunzi si tu la fel :)

stai linistit ii un joc unde trebuie sa te distrezi si sa iti faci prieteni :)


si acum ca sa ii raspund lui sebyca care imi arata cum baga el la secunda atacuri acum ii arat cum bag eu sprijin la secunda cand dati voi nobili

Agresor: vortex.popescu
Sat: Camelot42 (417|302) K34

Număr: 568 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 568 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1


Apărător: valentinopop
Sat: ... (405|299) K24

Număr: ERROR
Pierderi:IMPOSIBIL



Agresor: vortex.popescu
Sat: 0014 (408|305) K34

Număr: 0 0 4063 0 0 2016 0 0 172 0 0 0
Pierderi: 0 0 4063 0 0 2016 0 0 172 0 0 0


Apărător: valentinopop
Sat: PUYA, TRADATORUL (405|301) K34

Număr: X
Pierderi: -1

Zidul a fost ridicat de la 1 la 19
 

DeletedUser13059

ce pot sa zic o duc o luna de zile cu ce am :) timp este liber destul faza ii ca ei tre sa atace in 3 schimburi sa ma poata prima macar la 1 schimb offline :)) adica stai ca schimbu 1,2,3 sunt on dara era schimbu 4 nu eram on :(
 

DeletedUser6580

atata ma duce capu sa te injur pe mess,
ce credeai ca pe triburile.ro dai numai de oameni decenti ca si tine?uite ca sunt si oameni ca mine,asta e adevaru...du-te si zi-ma la mamica ta!
si nu te-am injurat cand ai cedat sate ci te-am injurat cand ai mintit ca le recuperez in 24 de ore si nu le-ai recuperat si atunci am inceput sa te injur cand de pe satele cedate de tine au plecat nobili pe satele noastre si chiar a fost luat sat in marea albastreala! atunci am inceput sa te injur,si cand te prind pe mess sau oriunde, imi exprim dorintele mele ascunse fata de tine!
 

DeletedUser13059

atata ma duce capu sa te injur pe mess,
ce credeai ca pe triburile.ro dai numai de oameni decenti ca si tine?uite ca sunt si oameni ca mine,asta e adevaru...du-te si zi-ma la mamica ta!
si nu te-am injurat cand ai cedat sate ci te-am injurat cand ai mintit ca le recuperez in 24 de ore si nu le-ai recuperat si atunci am inceput sa te injur cand de pe satele cedate de tine au plecat nobili pe satele noastre si chiar a fost luat sat in marea albastreala! atunci am inceput sa te injur,si cand te prind pe mess sau oriunde, imi exprim dorintele mele ascunse fata de tine!

dute asculta o manea scoateti lantu dela gat peste tricou , chilotii in afara pantalonilor si dute si noaptea pe strada cand ii intuneric beza cu ochelarii de soare armani asa cum iti place tie si povestele astea prietenilor tai din colt de strada eu ti-am spus mai demult ceva daca esti greu de cap si nu intelegi foarte rau atunci ...
 

DeletedUser29419

Care ~M~? Eu ma am foarte bine cu Beiuga... şi cu Ramos ... nu esti tu in situatia de a ma judeca... credeam că ţi-am explicat pe indelete acu ceva timp in mesaj privat te rog să te opreşti cu minciunile la adresa mea.
Nu te consider dusmanul meu incă.

Dacă vrei sa spui ceva de mine nu mă supar dar sa fie adevarul.
Am memorie bună.

Crio tii minte cand ti-am spus pilda cu piatra. e un caz tipic.
 

DeletedUser6580

mai raul,orice ai zice nu poti sa-mi schimbi dorintele mele fatza de tine, si toate astea gandeste-te bine de unde au inceput,acolo e piesa de baza...de unde au inceput! (de la cedarea ta de sate,apoi ca te-am injurat deja e partea 2-a )
hai mai cedeaza sate la black ca altfel e greu sa ia ei sate intre noi,fara mismasuri nu-s in stare si te folosesc pe tine ! good dog!
 

DeletedUser

Cu Zammolxe nu prea am avut glume dar nu cred ca Ramos a ales sa joace impotriva mea/noastra (divergentele de opinie nu inseamna tradare) , dar daca asta e alegerea lui atunci sa spuna eu sunt pe acest cont si gata, ascunzandu-se in spatele unui cont nu rezolva nimic :) -in razboiul cu black vom muta granita in maxim 2 luni se vede clar si din statistici de cand am inceput sa ne implicam in acest razboi -cat despre tine - de ce s-a ajuns in situatia asta Valentine nu stiu ,dar mie cand doua persoane imi spun ca sunt beat ,sincer ma duc sa ma culc .
 

DeletedUser6580

numa de la black :>
e si normal sa se foloseasca de tine
sageat-o :))
da-le sate!
 

DeletedUser29282

asa am zis si eu beiuga, singura lui sansa aia este sa cerseasca trupe victimizandu-se pe la diferiti vecini
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus