New WAR

  • Autor subiect DeletedUser13059
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13059

poate ca altii folosesc termenul ajutati prietenul la nevoie se cunoaste si altii folosesc termenul bhaa vezi ca ala il sprijine pe vali si ne rupe trupele :)


vad ca se sufera pe acolo


aloo armisti ce faceti miscare va rog ca nu am timp sa stau toata ziua dupa voi dati atacuri ca doar vroiati sa luati sate de la mine acum ce faceti luati o ba ? sau dau la black ca ei se misca mai repede ca voi =)))
 

DeletedUser6580

nu suntem asa buni ca ei,dar totusi pana si statisticile arata altceva de cand ne-am implicat in acest razboi,si de cand s-au schimbat astea intervi tu cu faze de femei de pe centura! ca altfel ii subclasam rau de tot !
si atacuri acuma cresc incetuc stai linistit
avem timp si de tine popo
 

DeletedUser13059

si ce vrei sa zici ca din cauza unui jucator nu sunteti in stare sa fiti asa de barosani ?:) atat timp cat tinteti deff langa mine ii ok :)
 

DeletedUser6580

da asta vreau sa zic,ti-ai atins scopul!
din cauza ta nu putem fi ''barosani'' ptr ca cedezi sate in spatele frontului si ataci din spate satele noastre goale! asta vreau sa zic !
oricum speram sa rezolvam cu tine cat mai rpd !
 

DeletedUser6580

asta facem,daca n-am avea sperante probabil ne lasam de joc
si in viata reala e la fel,daca n-ai sperante la ce mai traiesti? :p
 

DeletedUser13059

Agresor: sflo73
Sat: G2-012 (440|339) K34

Număr: 0 0 0 0 1400 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 236 0 0 0 0 0 0 0


Apărător: valentinopop
Sat: ... (446|346) K34

Număr: 48402 12662 0 6371 854 44 0 4402 193 837 0 2
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


incet incet ajung sprijinele din nord-vest-sud-est =))
 

DeletedUser6580

aa si daca ajung sprijinele cui mai cedezi satele ? ca parca trebuia sa te lasi :-?
sau nu te mai lasi ?
si de la cine vine sprijin ;;)
sau nu ne zici ca doar esti secretos tu!
 

DeletedUser29282

eh pacali el catziva din vecinatate, valentine sa te vedem in rolul lui Orlov, ca v-ati dat viteji ca l-ati rupt pe Orlov cand ala avea aceeasi pozitinare ca si tine (izolat printre puncte rosii)
 

DeletedUser

1. lex a deschis forum comun pt schimabre de sate - deci ar trbui sa atacati tot lex ul
2. black nu are nevoie de sate in spate - black impinge granita, eu **** cu ce statistici va laudati dar in k24-34 santeti neinsemnati pt ca vechii arm isti nu se baga adica nu va baga in seama
3.decand v ati implicat "voi" in razboi noi ne am implicat in 2 fuziuni si nu ati reusit decat sa dati jos cateva cladiri
4. vorbim peste 2 luni cu se lauda mai marii vostrii traci macika si criogenix, sa ti reamintesc criogenix ca tu de 1 an numai interne ai halit?

si daca valientinopop ne cere ajutor noi ii oferim pt ca ne este aliat si pe toti aliati care ne au cerut ajutor i am ajutat

macika m am deblocat si poti sa cuceresti satul ala de te tot lauzi ca l ai golit

nu pomeniti voi de black ca sa cautati scandal ca o luati la "nana", stati cuminti acolo si daramati cladiri ca acush iar va daramam vreau jcuator gen sflo
 

DeletedUser13059

spaima copiilor sunt acum ce sa fac sovieticule orlov imi era prieten nu trebuia sa il atac i-am zis si lui asta dar asa au fost ordinele si a trebuit sa il atac de atunci nu mai am vorbit cu el adica nu lam mai contactat ca imi era mie rusine sa ii mai spun ceva
 

DeletedUser29282

oooo bv dasada incepe lumea sa ii cunoasca pe lexi, si cum le place lor sa mearga si cu unii si cu altii ca in final sa ramana cu cei victoriosi, lexii au catziva lideri influenti acolo anti-PUYA care fac jocurile anti-ARM din umbra, iar pe de parta cealalta exista aripa moderata gen daiony care merg pe mana ARM-ului fiindca in razboiul lor cu M-goth ARM ii ajuta cu defence si conturi sub protectie diplomatica spre deosebire de Black care sta neutru, ARM trebuia sa se debaraseze de corciturile alea demult
 

DeletedUser

black este neutru cu oricine de pe lumea 6 care nu e trac .. esti trac esti "belit" :)) ... black nu ajuta 2 triburi aliate noastre dar in razboi intre ele ... black nu face jocuri de culise cum tipa un incompetent anume ... cei care ne stiti ( si ne stiti) nu puneti botul la incompetent
faptele te fac sa fi mare nu vorbele si deocamdata black e fapta iar incompetentii vorbele
 

DeletedUser13059

bhai imi tulburati linistea aici ii alta tema :)) va rog frumos fiti in rand cu acest topic sa facem si noi ceva folositor pentru moderatori activitatea pe extern ii importanta si ea la ceva :)
 

DeletedUser29282

topic pt fiecare player in parte? te crezi asa important incat sa fie nevoie sa deschizi un topic special pt tine, "new war"? asta nu e razboi e doar o inobilare a unuia care si-a bagat nasu peste tot, adminii mai bine ar sterge topicul asta... oricum nu mai ai mult in etate
 

DeletedUser13059

vom vedea cum se descurca armul cu satele mele si apoi mai ** daca o sa le cucereasca inainte de sarbatori o sa fac anunt oficial ca merita sa fie locul 1 si ca sunt cei mai cei daca nu sunt in stare sa faca asta pana atunci pot sa zic ca am rezistat bine :)
 

DeletedUser6580

dasada asa e nu aveti nevoie de sate in spatele frontului ptr ca voi impingeti granita cica!
dasada draga capu sus ca satele cedate de vali sunt in spatele frontului si spionaje in fiecare zi pleaca din partea aia asa ca nu mai zice tu de black daca are nevoie de ceva sau nu,ptr ca are ,ca altfel sunteti nimicuri,
refaceti egalitatea si lasati satele alea la vali sa le dea la lex sau la rappu,si atunci eu o sa zic cu gura mea ca luptati corect,pana atunci sunteti nimicuri care iau sate cedate cu zid 20 in marea albastreala si blindate imediat de vali! (pana ajunge sprijinul cel putin)
 

DeletedUser13059

ce ai ma ? =)) cum sa le dea esti nebun eu nu mai sunt nici in arm nici in lex deci stai calm asta ii inceputul doar :)) mai umpic si o sa mai vezi peste noapte inca juma de arm pe langa voi tracii =))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus