Noua alianta ZARG, ~H.G~ & HOLD2 vs..

  • Autor subiect DeletedUser21587
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser22378

Nu are nicio treaba..

Eu o sa ma retrag din comentarii despre IMMO pe topicul acesta si rog si colegii de trib sa faca acelasi lucru.. Cu toate ca noi am fost cei provocati de catre puradeii aceia care ziceau ca suntem, trib de admini..

ON-TOPIC: ZARG bate la WRATH ca la fasole.. :)


bineinteles ca tragi pt Zarg....WRATH e aliat cu gw :rolleyes:

-oricum nu cred ca ai dreptul sa ne jignesti ...:rolleyes:
 

DeletedUser7039

totusi nu ai dreptate...daca eu as spune la fel despre tine...te-ai supara si ai face si tiket...va cunosc..;) ..:rolleyes:

Cand nu am vorbit in limita regulamentului am fost sanctionat ca toti utilizatorii.. De fapt, cred ca sunt unul dintre cei mai avertizati/banati useri de pe forum..
Nu am jignit noi! Noi am raspuns la jignirile voastre.. Ma rog, nu ma refer la toti, pentru ca sunteti si oameni integri..

De exemplu:
Tracis imi da mesaj si il injura pe Martzian ca la usa cortului.. Mai trece o perioada si ii da mesaj lui Martzian in care ma face pe mine ca pe dracu..
Cred ca era mai simplu sa ne balacareasca in fata..

Sa zica merci ca nici eu si nici Martzian nu am depus ticket! Dar astea sunt chestii care nu se uita..
 

DeletedUser18063

Iara incepi cu faza ca ai raspuns la jignirile altora,ce ***??mai citeste si tu povestea aia cu "Fetita care la luat pe NU in brate".
Nu va uitati la voi??Voi saraci sunteti aia oropsitii...Vai voi saracii jucatori din IMMO pe care cei din G.W. iau jignit.Sa va dam o batistuta??
Vam mai zis odata daca aveti ceva cu un jucator nu trebuie sa bagati toti playerii in aceasi oala.Problema e ca cineva va jignit pe voi odata iar voi ati raspuns inmiit la jignirile alea.Dar asta voi deja nu mai vedeti.....
 

DeletedUser

V-am mai spus prezentarea unor fapte ce se petrec pe harta nu este o jignire este o realitate. Adevarul stiu ca doare. Cum se poate prezenta cel mai bine adevarul? Prin statistici, rapoarte, mesaje primite ingame, etc.
Trebuie sa intelegeti si voi ca unii jucatori care sunt injurati si jigniti de un conducator de trib iresponsabil dupa parerea mea, vor reactiona la aceste treburi nu vor sta sa inghita in sec. Si cum reactioneaza ei? Simplu va bat de va snopesc pe harta. :D
 

DeletedUser

referitor la jigniri ....... adica noi jignim , a ????
vreti sa va mai arat odata cum ma face bibi cel voinic pe mine ( numai ca trebuie sa pun bulina rosie ) ...... vreti sa va mai arat cum ma ameninta masterhades ca imi ia gatul si ca imi ia in anume organ toata familia mea ?????????

pai mai jucatorilor profesionisti de triburi ..... cine jigneste pe cine ?????

nu mai pozati in victime inocente pe aici ca nu aveti acest drept atat timp cat aveti conducatorii pe care vi-i meritati !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser7039

Eu stu doar un lucru: ne-ati jignit! si asta fara sa va facem ceva..

Ralf36 spui ca ati platit inmiit? Eu nu consider ca e suficient.. Nu o sa ne oprim pana nu va vedem la pamant..
 

DeletedUser18063

deci tu nu realizezi ca pentru niste jucatori jigniti altii???Sa o luam logic..... :),sa vedem ce imi raspunzi...
Cu ce team jignit eu??
Chiar sunt curios....
Iar dupa iti arat ca tu mai jignit,prin atacarea anumitor jucatori (prin vorbe,nu ma refer la jocul in sine)...aia tot incerc sa iti explic...dar...
Am mai spus si ma repet,ai ceva cu unu care tea facut in "fel si chip"??Ia-l nene si fa-l pe ala ca la usa cortului...dar nu pe toti.Findca sunt unii care inca stiu sa se comporte civilizat si sa joace acest joc doar din pura placere...
Sper ca de data asta mam facut intel.es
 

DeletedUser

Din moment ce voi tolerati ca un conducator de-al vostru sa se comporte astfel, aveti si voi o parte de vina si se poate considera ca il aprobati tacit.
Cata vreme nu va deziceti de actiunile lui veti fi considerati la fel ca si el. Ca sa dovediti ca va deziceti de el si sa nu fiti bagati in aceeasi oala ar trebui sa il inlaturati dintre voi sau daca nu se poate asta ar fi bine sa va faceti alt trib unde sa nu fie acceptati ca si conducatori astfel de oameni.
Exista unii oameni care nu se preteaza sa injure ca si la usa cortului pentru ca asta ar insemna sa se coboare pana la nivelul respectivului si atunci gasesc alte mijloace sa combata actiuni de acest gen cum ar fi o alianta pe harta, sprijinirea reciproca pe extern, etc. Daca gresesc in logica mea va rog sa ma corectati.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ideea este urmatoare ralfi ........ CONDUCATORII VOSTRI AU JIGNIT MEMBRII NOSTRII .... SI AICI VORBESC SI DESPRE MEMBRII ZARG CAT SI MEMBRII IMMO
Nu zic ca toti in triurile componente familiei voastre sunt la fel ca si acesti conducatori pe care ii aveti dar ATUNCI CAND UN CONDUCATOR DE TRIB ARE UN LIMBAJ DE PUS PE CAPACUL DE LA BUDA E NORMAL SI LOGIC CA TOT TRIBUL ACESTUIA SA FIE CONSIDERAT DUPA CHIPUL SI ASEMANAREA ACELUIA !!!
este logic ce spun pentru ca daca te uiti un pic in jur ai sa vezi ca acelasi lucru se intampla si in rl ...... avem conducatorul pe care l-am votat si uite unde am ajuns din cauza lui ..... poate e un pic cam deplasata comparatia dar in mare cam tot aia este :D
 

DeletedUser18063

no comment...
nu miati dat nici un fel de exemplu....
Adica findca tracis va jignit pe voi si findca noi suntem cu el in trib,asta va da dreptul ca voi sa jigniti pe toata lumea?Iar ca voi sa nu ne mai jigniti si sa nu ne mai bagati in aceasi oala noi trebuie sa facem o revolutie sau alt trib??
Dar daca noi facem revolutie sau alt trib(sa spunem) ii dati si voi afara pe cei care neau jignit??
Cum adica il aprobam tacit??Adica tu daca ma injuri pe mine,responsabil de asta e colegul tau de trib??NU tu,nu??
ca sa stiu,ca daca am sa mai injur pe cineva si ala vrea sa riposteze am sa ii spun sa il injure pe vecinu de la scara "D",ca doar sta cu mine in bloc,chiar daca ala nici nu il cunoaste pe agresor sau pe mine,ci doar stam in acelasi bloc... :)
E tare....
 

DeletedUser

Chiar foarte tare :) . Insa respectivul nu e un simplu membru al tribului din care faci parte ci e un conducator care ia decizii in cadrul tribului si in relatiile tribului cu celelalte triburi. Deci e normal ca, actiunile conducatorului sa se rasfranga asupra tuturor membrilor tribului respectiv care in mod indirect sunt vinovati ca accepta un asemenea conducator. Cata vreme membrii tribului respectiv asculta de comenzile respectivului sunt vinovati si ei punct.
Daca era un simplu membru era blocat la mesaje si atata tot, insa pentru ca nu este, toti membrii tribului pe care il conduce vor suporta consecintele faptelor unui conducator in opinia mea iresponsabil.
 

DeletedUser

ideea este urmatoare ralfi ........ CONDUCATORII VOSTRI AU JIGNIT MEMBRII NOSTRII .... SI AICI VORBESC SI DESPRE MEMBRII ZARG CAT SI MEMBRII IMMO
Nu zic ca toti in triurile componente familiei voastre sunt la fel ca si acesti conducatori pe care ii aveti dar ATUNCI CAND UN CONDUCATOR DE TRIB ARE UN LIMBAJ DE PUS PE CAPACUL DE LA BUDA E NORMAL SI LOGIC CA TOT TRIBUL ACESTUIA SA FIE CONSIDERAT DUPA CHIPUL SI ASEMANAREA ACELUIA !!!
este logic ce spun pentru ca daca te uiti un pic in jur ai sa vezi ca acelasi lucru se intampla si in rl ...... avem conducatorul pe care l-am votat si uite unde am ajuns din cauza lui ..... poate e un pic cam deplasata comparatia dar in mare cam tot aia este :D

sireno, daca basescu ne conduce tara si e un mare dobitoc, asta inseamna ca toti suntem dobitoci? Ciudat rationament!
 

DeletedUser

Chiar foarte tare :) . Insa respectivul nu e un simplu membru al tribului din care faci parte ci e un conducator care ia decizii in cadrul tribului si in relatiile tribului cu celelalte triburi. Deci e normal ca, actiunile conducatorului sa se rasfranga asupra tuturor membrilor tribului respectiv care in mod indirect sunt vinovati ca accepta un asemenea conducator. Cata vreme membrii tribului respectiv asculta de comenzile respectivului sunt vinovati si ei punct.
Daca era un simplu membru era blocat la mesaje si atata tot, insa pentru ca nu este, toti membrii tribului pe care il conduce vor suporta consecintele faptelor unui conducator in opinia mea iresponsabil.

ei si care e faza, ne asumam tot, si?
 

DeletedUser

Nu e nici o faza dar se plangea cineva adineauri de ce sunteti bagati toti in aceeasi oala. I-am raspuns de ce. ;)
Si tu danvera arata-ne mesajele alea in care eu am injurat ca sa nu zic pe aici ca esti un mare mincinos.
 

DeletedUser18063

iara,dramatizezi??nu ma plangeam.Scoteam in evidenta faptul ca doar pe noi ne vedeti cu jignirile.Iar voi ati bagato din top cum ca ne jigniti pe toti din cauza lui tracis.Deci rezulta ca:Un Jucator din tribul G.W.(findca inainte de toate si tracis este un player) va jignit iar voi in marinimia voastra vati spus:"daca tracis conduce tribul G.W si nea jignit,noi(adica voi) avem dreptul sai jignim pe toti din trib...
Bravo.
Ti se pare ca mam plans??Mie nu.
 

DeletedUser26129

injuratima baieti pe mn pentru ceilalti
abia astept sa ma mai supere cate unu sa il trec pe lista neagra
deocamdata prietenul meu zargosz care ma privit de sus(asta e o jignire mare pt mn) si cu raduku(si asta alt smeker) sunt pe lista
aici ar mai intra si sirenuta care din simplu motiv ca exista ma enerveaza
 

DeletedUser

Si ti se pare ca eu am jignit pe cineva de la voi? Daca spun ca sunteti un trib mai slab decat cele cu care va aflati in razboi asta nu e o jignire e o realitate dovedita de ceea ce se intampla pe harta, cel putin pana in momentul de fata cam asa stau lucrurile avand in vedere satele cucerite de voi si satele cucerite de inamicii vostri de la voi.
 

DeletedUser

Nu e nici o faza dar se plangea cineva adineauri de ce sunteti bagati toti in aceeasi oala. I-am raspuns de ce. ;)
Si tu danvera arata-ne mesajele alea in care eu am injurat ca sa nu zic pe aici ca esti un mare mincinos.

pacat ca nu mai am mesajele cand il trimiteai mesager pe rules (si nu o facea budinca asta asa de capul lui)!! Si mincinos nu am de ce sa fiu!!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus