O noua provocare,ptr L.1O

  • Autor subiect DeletedUser21587
  • Data de început

DeletedUser

Rahman ra acum fara suparare daca asa arata statistica atunci sa stii si tu ca acele 48 de sate in momentul cand au fost cucerite faceau parte din tribul vostru, oricum va felicit ca de cand i-ati trecut la dusmani pe cei din ZARG inca nu ati fost in stare sa luati un singur sat :D

raport 1:zidul a fost daramat de la 20 la 10
peste 1 ora pe acelas sat
raport 2:zidul a fost daramat de la 19 la 11....

Cu asta ce vrei sa demonstrezi? Vezi ca te faci de ras cu astfel de treburi.:D
Cei din ZARG joaca fara "mizerii" si sunt unii dintre cei mai respectuosi adversari pe care ii poti intalni.
 

DeletedUser

da erau membri la noi in trib abia veniti din gya..chiar am discutat la momentul acela cu congres daca nu am insel,si mi-au zis ca ei vor continu atacurile pe fosty membri gya....si i-am inteles ca nah uni erau reufigaty...este asa sau nu congres???...deci lasati-ma cu statisticile ca noi abia de 3-4 zilel am inceput sa ne atacam....ne-aty luat din cate am eu la cunostintza 4 sate in zilele acestea pe k75!!!!...

despre aceea posibila situatye cu zidurile am spus doar atat:"SPERAM SA NU INTALNIM ACESTA SITUATYE "ATAT!!!...

---2.6.2. Este interzisa inlocuirea literei "c" cu litera "k", sau folosirea grupurilor de litere "tz", "sh" si altele de acelasi fel, care contravin corectitudinii limbii romane

oki doki lamine:p...
 
Ultima editare de un moderator:

osândă

member
Scor reacție
1
Interesant... Ma intreb da de ce au fost invitati. Oare ei stiau ca nu ii considerati membri ai tribului vostru?
Sper totusi ca nu faci parte din conducerea RAI sau cel putin nu aceasta este pozitia oficiala fata de membrii tribului.
 

DeletedUser

ooo da:)))...iti spun eu de ce i-am invitat ...ca stiam ca peste o perioada de timp va veti mandri pe acest forum cu un grafic total irelevant:)....acum discutam domne problema"de ce i-am invitat ca sa ne stricam statistica":)))...chiar ca e interesant ce zici....au intrat la noi in trib si nah au ven it cu prieten i ,cu neamuri etc...si cand cereau respectivi sprijin le aratam rapoartele ca au fost atacati inainte sa vina in tribul rai si daca se descurcau singuri pentru o perioada le dadeam si sprijin....uni au primit alti s-au curatat..asta a fost politica tribului daca era ceva neclar....in fine oricum pe forumul acesta nu poti decat sa vezi care e mai bun in replici si cam atat...faptele vor vorbi!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Normal ca faptele vor vorbi, insa deocamdata faptele sunt in defavoarea Marii Familii si nici macar nu au inceput atacurile asupra triburilor voastre. Presimt ca atunci cand vor incepe atacurile asupra voastra v-a trebui sa va mutati putin pe harta.
 

DeletedUser

"nici nu au inceput atacurile dar faptele s-au consumat chiar in defavoarea Marii Familii":))))0.....tu citesti inainte sa dai forward1 omule???....o luam iar de la inceput cu explicatile ca "acele fapte,la numar 48" sunt altceva!!!:)))))...m-am uitatat si eu si pana acum in ultimile 48de ore, 6 sate ne-au luat de pe k75 de la membri destul de micuti....ce tot tineti partea zargului:)))....vom vedea ,insa cu uni chiar nu poti sa discuti nimic ca nu merge domne:)))))
 

DeletedUser

Ce sa zic.. incredibil razboi :eek:
Pentru discutii in doi folositi PM, pentru toate celelalte exista Forum-ul.. (cam asa ar suna acea reclama adaptata acestui context)
 

DeletedUser

faptele vor vorbi!!!

zici asta ... da de ce nu vorbesc deja faptele??? de ce nu sunteti in stare s luati macar un sat de la ZARG ???? decat sa te enervezi degeaba ca ti se spune adevarul mai bine dai logout de pe forum si sa vedem si noi cum atacati ZARG k u zici k faptele vorbesc asa ca shhhhhhhh si fa-ti treaba ca pana acum nu ai mai dat pe la munca
 

DeletedUser

pt ca noi abia acum incepem sa atacam...deocamdata daramam ziduri rupem trupe etc...satele vin de la sine apoi.....forumul e facut sa postezi,ATENTIE DAR NU TAMPENI!!!.....NU INTELEG oridunul"mai dute pe la munca"???....poate ma lamuresti tu....sau poate vrei sa lucrezi la firma mea:)))...
 

DeletedUser

ooo da:)))...iti spun eu de ce i-am invitat ...ca stiam ca peste o perioada de timp va veti mandri pe acest forum cu un grafic total irelevant:)....acum discutam domne problema"de ce i-am invitat ca sa ne stricam statistica":)))...chiar ca e interesant ce zici....


atentie stimati playeri , atentie aici ..... dupa ce aceast exemplar ne-a uimit pe toti cu extraordinarele capacitati si abilitati filozofice incat saracu' Tutea se zvarcolea de bucurie ca are un urmas demn ( sic!) , atentie !!! .. exemplarul are si capacitati previzioniste :eek::eek::eek: ..... fantastic , extraordinar de nemaipomenit :)...... nostradamusul local al lumii 10 are premonitii si clarviziuni..... extraordinar dom'le, extraordinar .... va dati voi seama ca el a anticipat aceasta miscare in urma cu 2 luni si ceva ????? extraordinar dom'le ........caz demn de diaconescu show sau cum mama naibii se numeste emisiunea retardului ala


si acum serios vorbind , neluttz era cumva din gia ????....... eu stiu ca era de la voi , de la inceputurile jocului ( nu mai stau sa caut pe tw ) ......si mai stiu doar ca atunci cand am trimis 6 full-uri pe el a abandonat total zona ....
 

DeletedUser

vorbeste frumos mei sireno ca iti rup solzi:))))....tu nici cand esty luat/luata la misto nu te prinzi:))))...defapt intrebarea era foarte serioasa:"de ce i-ati invitat invitat"...iti dai seama ce puteam sa ii raspuns,cumva de treci codri???....i-am zis si eu o metafora:))0....

si foarte serios vorbind :
Triburile.ro Profil Jucător: nellutz (tribe changes)
Trib vechi Trib nou Dată/Timp Puncte
Nimeni ~R.S~ 10th February 2009 - 16:00:02 122
~R.S~ ~GIA~ 24th February 2009 - 13:00:01 1,490
Nimeni ~GIA~ 27th March 2009 - 19:00:02 16,668
Nimeni ~GIA~ 28th March 2009 - 01:00:02 16,699
~GIA~ RAI 17th May 2009 - 01:00:02 108,257

insa problema este ca satele ce i le-ai luat lui nellutz se incadreaza in cele 6 care am recunoscut mai sus ca le-am pierdut...dar tu esti cu pluta oricum:))))...scuze nu te intereseaza uitasem...dar te manaca limba si nu poti sa te abti nu?:))))...

si daca tot sti ce "ne plangem noi pe forum"...ai sti bine ce s-a intamplat...dar nah aici iar pici de "foarte agresiv" ca ai luat 4 sate parca de la nellutz....numai cu prosti va ocupati mei "zergilor"...statistici false,jucatori ca nellutz(nu pot spune mai multe)...."o lauda goala " ca altfel nu stiu cum sa zic....sincer nu aveam nimic impotriva daca va laudati cu ceva real....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

doamne , de mult nu m-am mai distrat asa ... cred ca de pe lumea 5 cand ma intreaba tot o creatura de genul celei de mai sus
" am 20000 de puncte , cand ma fac astia administrator ???? "


sper din tot sufletul sa nu reprezinti si in diplomatie sau in vreo forma de conducere tribul rai ..... ar fi pacat de cateva nume de acolo sa fie reprezentate de o chestie de genul tau ......... si apropo, satele aceste 3 pe care le voi lua eu in seara aceasta de la voi , unde le veti categorisi ilustre patron, filozof si clarvazator ?????? la pierderi acceptate , presupun , nu ?? :) :) :)
 

DeletedUser

raspund si eu la subiect cum faci tu:)))).....decand au inceput sa te intereseze parerile mele:))))???:)))))))).....ti-am mai zis eu boala grea contrazicerea de sine....
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: ZARG
Players:

Side 2:
Tribes: RAI
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,799
Tabăra 2: 1,540
Diferență: 1,259

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 48
Tabăra 2: 0
Diferență: 48

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 15,868,919
Tabăra 2: 8,931,063
Diferență: 6,937,856

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 428,714
Tabăra 2: 0
Diferență: 428,714

image.php


Tot La fel arata statistica:p:p:p Mi-ar fi rusine sa mai postez daca nu as fi luat nici un sat de la inamici:p:cool: Varzaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 

DeletedUser

stai sa vezi diferenta de maine seara :):):):D:D:D

pacat ca nu avem suficienti nobili , ufffffff
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

copii mai sunteti:)))....42 de sate din februarie pana acum si 6 sase in ultimile 48 de ore.....aaaaa gata m-am prins 3-4 luni ati facut inobilari interne( celputin asta imi spune idicatorul de agresivitate, mai putin la osanda-respect dusmanule) ca sa aveti conturi sa intimidati lumea pe forum(oricum cam greu va miscati aveam in 3 luni cam 4 mil din inobilari interne)....si in ultimile 48 de ore a picat un msg din stele exact in contul lui saragoz cu diplomatia noastra si ati inceput sa luati 6 sate....


cine intelege bine cine nu inseamna ca atata il duce mansarda ori e prea invincibil de varza!!!!

respect all!!!
 

DeletedUser

pt ca noi abia acum incepem sa atacam...deocamdata daramam ziduri rupem trupe etc...satele vin de la sine apoi.....forumul e facut sa postezi,ATENTIE DAR NU TAMPENI!!!.....NU INTELEG oridunul"mai dute pe la munca"???....poate ma lamuresti tu....sau poate vrei sa lucrezi la firma mea:)))...


faza cu munca (tot zici k nu se prinde sirena *** e luat la mishto) era vorba de munca pe joc frate... reciteste postul meu poate din mai multe incercari iti dai seama ce am vrut sa zic
 

DeletedUser

nu am inteles faza cu "munca " pt ca la mine e distractie nu munca....:))...daca puneai in ghilimele era de inteles pt mine....bafta!!!
 

DeletedUser

asa e , distinse clarvazator ..... am innobilat intern , dar nu mai ca am innobilat intern din tribul tau :) :) :)
Side 1:
Tribes:
Players: micuta sirena

Side 2:
Tribes: RAI
Players:

Timeframe: Luna trecutăCuceriri totale:

Tabăra 1: 51
Tabăra 2: 621
Diferență: 570

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10
Tabăra 2: 0
Diferență: 10

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 411,331
Tabăra 2: 4,623,826
Diferență: 4,212,495

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 86,571
Tabăra 2: 0
Diferență: 86,571

image.php
 

DeletedUser

bun asa tine-o tot asa....
 
Ultima editare de un moderator:
Sus