Prima noblare

  • Autor subiect DeletedUser5673
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser11852

inseamna ca DeBaRaSoR nu prea a farmat satul ala si a crescut in puncte...se poate si asa, recunosti?
Nu cred ca ai stat sa urmaresti daca era player sau nu :)
 

DeletedUser

cred ca batidax ti-a raspuns la intrebare prin acel link...

thx
 

DeletedUser

da alt noob...

Nu am reusit sa il scanez pe primul . Am crezut ca ii suficient 120 de spioni :D

Îmi menţin concluzia... aceea că omul citeşte forumul ca vizitator sau joacă cu un alt nume decât care-l are pe L9, a observat intenţiile tale şi şi-a luat măsuri. Mi se pare normal :rolleyes:
 

DeletedUser

Adica ii mai destept ca toti care comentati pe aici si va dati importanta....
 

DeletedUser7708

depinde cat de mult il farmezi... daca il farmezi destul de rar atunci creste mai mult in puncte...

Aici greşeşti.
Satele de barbari nu fac construcţiile din resursele care le au în sat, ci au o construcţie la 12-24 de ore. Dacă este farmat, acesta creşte mai repede. Motivul pentru care a fost luată această decizie e faptul că mulţi jucători luau sate la margine, unde toţi erau inactivi şi satele de barbari mult prea mari.
 

DeletedUser

@dfa1 multumesc pentru informatie... chiar nu stiam acest aspect dar satele de barbari lipite de mine sunt mai slab dezvoltate decat celelalte ... de aici si concluzia mea
 

DeletedUser7708

@dfa1 multumesc pentru informatie... chiar nu stiam acest aspect dar satele de barbari lipite de mine sunt mai slab dezvoltate decat celelalte ... de aici si concluzia mea

Asta înseamnă că farmezi destul de puţin în comparaţie cu ceilalţi.
 

DeletedUser

Asta înseamnă că farmezi destul de puţin în comparaţie cu ceilalţi.

:eek: uite ca aici gresesti extraordinar de mult... n-ai nici cea mai mica idee cat de des farmez eu... dar de la un timp nu prea mai farmez sate de barbari decat pe cele lipite de mine la care ajung repede cu armata defensiva... prefer vecini cu mine mai dezvoltate ;)

P.S. cred ca suntem destul de offtopic in acest moment
 

DeletedUser

e in zona de noobi ..daca are Inamici învinşi: 4.282 (223.) la inamici invinsi :-j
 

DeletedUser

are zona naspa deci il intelegem armata nu-i trebuie doar nobilul e problema :)
 

DeletedUser

Haideţi totuşi să nu-l desconsiderăm în halul ăsta :D... nu sunteţi lângă el să ştiţi ce-i poate capul. Important e că băiatul se descurcă... şi după părerea mea, o face chiar bine. (nu-i deloc vina lui că vecinul nu are armată)
Ştiţi vorba aia... Fapte, nu vorbe! :)
 

DeletedUser

corect...omul a farmat bine...are deja 2 sate....bravo lui...toate aprecierile...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus