Prima noblare

  • Autor subiect DeletedUser5673
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Da, dar a avut dreptate cu ceva: GET A LIFE. Ai ajuns mai spammer ca mine.

no-lifer ? pai cum no-lifer ma eu care ''n-a auzit nimeni de mine'' si de tine stie toata lumea esti in top pe fiecare lume joci 18/24 . Sau poate ai auzit si tu expresia '' Get a life '' de pe tw.net si te lauzi cu ea, dar stii macar ce inseamna ? lol asa ca GET A LIFE unii mai au si alte treburi si preocupari, unii nu au. Rau pentru cei care nu au , ca tine ;
 

DeletedUser

batidax -pe tine te astept sa faci prima inobilare la un sat de 10.000 de pct :))) ca esti cel mai tare player de pe L9 :rolleyes: si e bine ca un veteran sa arate si celor mici cum se joaca cu adevarat :p
 

DeletedUser4932

TayFun
Puncte: 1.022
Rang: 14712
Inamici învinşi: 147 (17162.)
Trib: UNITED

Care armata trebuie sa o refaci ? Care moare unde si de ce, cade prin gropi ? ? :D

sti fb k mai mor cate 3-4 soldatei si costa si aia k doar nu sunt gratis
 

DeletedUser

pai asa ie normal il fermez pe unul il sparg ie normal sa moara si soldatii mei dar vin cu resursele dublu cat coasta armata care ai pierduto ;)
 

DeletedUser4932

pai asa ie normal il fermez pe unul il sparg ie normal sa moara si soldatii mei dar vin cu resursele dublu cat coasta armata care ai pierduto ;)

in zona mea e cam greu sa farmezi altceva in afara de sate de barbari si ici colea cate un PJ
 

DeletedUser7708

no-lifer ? pai cum no-lifer ma eu care ''n-a auzit nimeni de mine'' si de tine stie toata lumea esti in top pe fiecare lume joci 18/24 . Sau poate ai auzit si tu expresia '' Get a life '' de pe tw.net si te lauzi cu ea, dar stii macar ce inseamna ? lol asa ca GET A LIFE unii mai au si alte treburi si preocupari, unii nu au. Rau pentru cei care nu au , ca tine ;

Hehe, d-aia mai există şi conturi-dual. Go read a FAQ. O să mă apuc şi eu serios de L9 când voi avea ceva mai mult timp, poate reuşesc să mă întâlnesc pe hartă cu tine. Te ţine cu un pensionar?
 

DeletedUser15358

a fost spionaj...cu 700 de spioni. Mi se pare mie sau ii exagerat sa ai atatia spioni pe un sat recent luat ?? :confused:
 

DeletedUser

dc sa fie exagerat daca are mine si vine productia si baga numai spioni in 2 zile ia facut ;)
 

DeletedUser

probabil ala va fi viitorul lui sat de spioni ... va face doar spioni akolo ...

oau ce replica ... ai zis-o ... foarte bine ca *construieste spioni la greu , e #1 si trebuie sa isi ia precautii & altele, plus spionii mascheaza ofensiva , nesigurantele , lipsa , etc . Gandeste-te, ai ataca un jucator #1 fara sa spionezi mai intai ? foarte rar .
 

DeletedUser7708

oau ce replica ... ai zis-o ... foarte bine ca *construieste spioni la greu , e #1 si trebuie sa isi ia precautii & altele, plus spionii mascheaza ofensiva , nesigurantele , lipsa , etc . Gandeste-te, ai ataca un jucator #1 fara sa spionezi mai intai ? foarte rar .

Vorbeşti să n-adormi. Unii se cunosc pe alte lumi şi fac push la cineva, cu trupe sau resurse. Crezi tu că iei sat lui micutul? Ia să te vedem.
 

DeletedUser

pfff... lol esti chiar culmea, invata sa citesti sau ce mai trebuie sa zic ...

nu m-am laudat ca il innobilez eu sau alte vorbe care se aud pe aici , + ca nu sunt deloc aproape de el.

Doar am dat cel mai bun motiv pentru care isi face spioni, atit, nu resursele in plus care poate le primeste dupa metoda care ai spus-o, nu nimic. Capisci ?
 

DeletedUser7708

Un sat de spioni se creşte mult mai repede, am experimentat asta pe L7 în toate stadiile, de început(<5 sate), de mijloc(<50 sate) şi la final ( 50+ sate). Deci să spunem că are şi trupe şi face şi puncte rapid pe satul ăla :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus