Razboi : Diablo f. Vs dt f.

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început

DeletedUser44398

Păi normal măi copile, stateai afară din conferință ca un cățeluș cuminte ce erai, erai adăugat la loc după erai dat iar afară și tot așa. Și nu aveai nimic de obiectat...cum să ai? Aveai vreun drept? Normal că nu.
Dar stai...nici acum nu ai, dar te-ar răzvrătit, ai dat de lumea bună. Vezi-ți de lungul nasului, ești predestinat să ții locul preșului (Thresh = Preș), nu mai încercă sa te dai cine nu ești, nu-ți iese.
Citește cu atenție ce spune semnătura mea, îți vine ca o mănușă.
Ăștia din DT, îți scot jocul din căpșorul tău la orice oră vrei. Serios...du-te și cântă la alta masă, pentru că noi nu te vrem la masa noastră.

Da, am auzit de cei din DT, joaca bine baietii, la nunti, petreceri, baluri etc..

Cat despre numele meu, crezi ce vrei, macar eu nu mi-am cocalarit numele ca si tine.

Cristi ramane Cristi, nu Kkristy.

In orice caz, mersi de atentie, acu vezi ca poate ti se desincronizeaza botul si nu-ti mai intra atacurile la milisecunda ;)
 

DeletedUser13059

Da, am auzit de cei din DT, joaca bine baietii, la nunti, petreceri, baluri etc..

Cat despre numele meu, crezi ce vrei, macar eu nu mi-am cocalarit numele ca si tine.

Cristi ramane Cristi, nu Kkristy.

In orice caz, mersi de atentie, acu vezi ca poate ti se desincronizeaza botul si nu-ti mai intra atacurile la milisecunda ;)


kkristy =))) hai ca ai o bila alba .. dar probabil omul celor din kk iar el defapt ii risty :)
 

DeletedUser44398

Nu de alta, dar 2 kk-uri la un loc sunt interpretabile, putem intelege ce vrem din ele :rolleyes:
 

ChineZeu

member
Scor reacție
37
eu nu mi-am cocalarit numele ca si tine.

De ce?... esti cocalaret? sa-ti cocalaresti numele?... :))

i-a de aici:
20120306104912782.jpg

un surub...
PS: is self drill :)))

Nu de alta, dar 2 kk-uri la un loc sunt interpretabile, putem intelege ce vrem din ele :rolleyes:
dar dintr-un kk tu ce intelegi? cum interpretezi kk-urile?
 

DeletedUser38023

N-am nevoie de respectul nimanui dintr-un trib ca si DT, mai ales ca n-am cerut respectul nimanui.

Da si normal ca stateam afara de pe confa, crezi ca am stat eu la mila lui 206cc?

mai ales faimoasele fraze ale ei "minim 3 sate de aparare la 1 de atac", probabil sa ii trimitem ei sprijin sa doarma ea linistita, numa ca era in marea albastra.. poate ripostau barbarii.

Amu serios, cine are nevoie de respectul unora ca cei din DT, pentru care joaca botii... ;(

Acum 3 luni latrai pentru MeD si DT, acum latri impotriva lor..
Acum 2 saptamani latrai pentru Lady Lethal si acum 2 zile latrai impotriva ei..

M-am certat si eu cu ei si, poate ca o sa ma mai cert, pentru ca am fost impotriva lor pe harta de la inceput si am fost pe fata, dar le-as accepta oricand o invitatie la un pahar de ceva sa ne contram in continuare sau sa radem de ce am facut.. Tu, soricelule, ai veni la o bere cu noi sau esti prea rusinat de tine? :rolleyes:

Cu scuzele de rigoare pentru soricei, fiindca ei au coloana vertebrala si..... doar la dimensiuni se aseamana cu tine..

P.S. Nici nu se pune problema sa ai respectul cuiva.. E o idee pe care nu are rost o discuti.. :D

Sa fie un razboi frumos si curat!
 

DeletedUser39475

kkristy =))) hai ca ai o bila alba .. dar probabil omul celor din kk iar el defapt ii risty :)

Exact. Abea aștept să fac backstab. Poți crea un nou threat „io ghicitorul”

@Thresh, mă așteptam să te legi de mine pe seama numelui, de asta am și insistat să te asumuiesc unui preș. Dar ști care-i totuși diferența? Al meu e de pe vremea pe când abordam cercuri „cocalarizate” de influențele vremii, însă m-am deșteptat și m-am dat la brazdă, însă nu am căutat să-mi ascund trecutul și proastele obiceiuri (dacă-l pot numi așa). Și numele ăsta, colcalarizat a scos din sărite mulți playeri pe hartă (și nu că erau iritați cât de cocalar era, ci de ce făcea cel ce îl coordona). Tu mai ai de mâncat copile și rămâi același preș demn doar de milă. Nu am plecat genunchii în fața nimănui niciodată, însă tu nu doar că ai făcut asta pe deplin, ci te-ai mai lăsat și călcat în picioare, asta îți e condiția, stai liniștit, simțul meu empatic te înțelege.
Vrei să-ți reamintesc de fiecare dată, la fiecare post că tu ești doar un prichindel care „era scos la aer” de fiecare dată când avea exces de zel. Și te întorceai apoi umil ca și cum nimic nu s-ar fi întâmplat? Nu înțeleg cum de mai ai curaj să scoți capul din cochilie. Nu confunda curajul cu prostia, că tot zice DT-ul asta.
 

DeletedUser

Ursule,cred ca stii cum se joaca lumea pe degete,pana cand isi dau seama de ce fel de om esti tu.Si pana la urma cei de pe 32 din trib toti te urasc,noroc ca D1vin e baiat bun si te lasa ca ai facut ceva pana la urma.

Dar mereu ai intrat cu alte conturi,nu esti in stare sa iti faci unul al tau?
 

DeletedUser44398

Mă săcure, mulț pretini ț-ai mai facut...zău!

Intr-adevar.


Immortal R, nu retin sa fi avut vreo cearta acu 2 sapt. cu Lady Lethal, probabil ma confunzi, nu mai joc pe Wings of Night de mult, iar pe contul de pe externe nu sunt eu.

Rusinat de mine nu sunt, o_O.

In caz de ceva, poate ma lamuriti si pe mine in particular.

Da, am fost de partea celor din med/dt pana la un momentdat, e vreo problema sa-ti schimbi parerile despre anumiti jucatori?

@ Kkristystar, daca tin bine minte nu am avut probleme de genu cat timp era silviu pe joc, probabil stii bine ca certurile au inceput de la nevoia lui 206cc de a se impune ca un dictator in trib.

Nu ca ar conta.

Prieteni am multi, cum sa n-am, cat inca as putea ramane pe harta pe orice lume nu sunt asa hated cum se crede :p
 

DeletedUser13059

Ursule,cred ca stii cum se joaca lumea pe degete,pana cand isi dau seama de ce fel de om esti tu.Si pana la urma cei de pe 32 din trib toti te urasc,noroc ca D1vin e baiat bun si te lasa ca ai facut ceva pana la urma.

Dar mereu ai intrat cu alte conturi,nu esti in stare sa iti faci unul al tau?

:))) tu crezi ca sunt curios de cine ce parere are despre mine pe 32 ? eu mi-am facut treaba , locu 1 la oda , locu 1 la statistici in razboi , locu 1 pe continent dominat de inamici .. am ramas acolo pentru ca pe acel cont am intrat sa ajut niste oameni in razboiul cu OFF ca si coplayer si intre timp am fost lasat singur , iar cel care ma chemat sa joc acolo intre timp a avut un accident si a decedat , iar eu am fost singurul din toti fostii colegi care a mers sa il petreaca pe ultimu drum si doar pentru el am ramas acolo si pentru ca a mai continuat si sotia lui sa joace .. asa ca nu vorbii despre ceva ce nu cunosti ca esti penibil ... deja apareti prea multi fani sa ma eliminati , sa ma scoateti , etc ... mai era acum 2-3 zile unu care vroia sa ma atinga :| oare ce fumati ca sunt tare curios ..

ursule,joci pe trfik a? :)) Lasa ca joci pe f-16 AVIONULE.

traducerea unde o gasesc ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39475

Eu doar câteva lucruri îți cer, vezi-ți de treabă, de lungul nasului și nu mai comenta aiurea.
 

DeletedUser

Dedun1 a spus:
mai nou asa sa ajuns.. :)) sa se faca tickete sau chestii de genul colegilor de trib :)) ..

Cum sa iti faci tickete colegilor de trib ma ursule?Am auzit ca iarna vei hiberna.
 

DeletedUser13059

Cum sa iti faci tickete colegilor de trib ma ursule?Am auzit ca iarna vei hiberna.

eu unul nu ii consider colegi pe acei jucatori , adica tentative ca asta sunt , la fel si tu care esti acelasi mare fumator de iarba care ai tot dat de inteles ca esti .. ma mir ca aici din 3 postari nu ai zis ca esti afumat ... sunt profund impresionat ca sa gasit un jucator de pe L32 care in 700 zile de razboi el inca nu a gasit granita , vine acuma sa imi spune mie cati dusmani am eu pe L32 si dc nu am ajung la interne ca ma apara divin :))) bravo mah esti vax ... daca doresti poti sa iti aduni turma aia de oi , iesim din trib si ne dam in cap , iar eu te asigur ca oricati sunteti o sa picati ca mustele ...
 

DeletedUser

Intelegeam ca cu un jucator nu esti "prieten",dar cu aproape toti ma sa nu fii?

Ai de impartit cu fiecare ceva oriunde intrii.
 

DeletedUser13059

sunteti 6-7 pokemoni , atata tot , nu vad unde ii vezi ca fiind toti ... iar de impartit am mereu cu aia care nu sunt capabili faca un lucru cap coada asa cum trebuie ;) deci dute pe L32 ca aici nu existi , acolo macar iti apare numele pe harta ..
 

Pch.. HOoke

member
Scor reacție
4
domnule daca urss joaca pe contu meu desii nu prea sta bine cu timpul, care este problema voastra???? e ceva anormal sa ai coply? e ceva ce in triburile voaste nu aveti? Ma doar voi si cu Ponta ce mai ganditi asa =))))) atunci cand deja se vede incoltit deja nu mai este tare pe harta si doar in clanta :)
 
Sus