Razboi : Diablo f. Vs dt f.

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început

DeletedUser13059

pe atunci imi era frica sa ma lupt contra boti , acuma ca nu mai ii permis sa folositi asa ceva ma simt usurat si cred ca spre floare la ureche , acuma nu prea mai vor iesii 500 atacuri in 200 ms , bine acuma nici alea nu pot sa spun ca ma transpira prea tare , doar faci parte din cei care mi-ati dat 25.000 fulluri pe L20 si ati luat un sat din primu mare organizat , asa ca rica osu pentru ca vine o iarna grea iar acel os poate sa fie singura ta sursa de hrana :D spor la organizatu de sambata sau cand vrei sa il faci , sper sa fiu mai surprins cand vad ce tinte o sa primesc pentru ca la asta de care iti spunea dogean ca vrea sa il faca zonal am impresia ca ma menajeaza ..

[11/6/2014 11:02:39 PM] urssmircea: poti sa dai linistit aici in zona
[11/6/2014 11:02:47 PM] urssmircea: daca ma alegi ca si tina si mai bine ..
[11/6/2014 11:02:58 PM] urssmircea: macar nu ma plictisesc
[11/6/2014 11:03:06 PM] urssmircea: ca ii aiurea doar sa ataci si sa nu te atace nimeni
[11/6/2014 11:03:16 PM] Dogean21-the special ONE:): nu te aleg
[11/6/2014 11:03:28 PM] Dogean21-the special ONE:): vrem sa luuam sate:))
[11/6/2014 11:03:34 PM] Dogean21-the special ONE:): (cool)
[11/6/2014 11:04:07 PM] urssmircea: pai ce de la mine nu sunt bune ?
[11/6/2014 11:04:14 PM] Dogean21-the special ONE:): sunt greu de luat


[....]

aaa ca tot a venit vorba cu milogeala , cred ca pe youtube sunt niste inregistrari in care tu imi ceri la fel , defapt putin mai HOT , iti aduci aminte sau ii nevoie sa postez si eu aceea conferinta audio ? in fine , cum spuneam , acuma treci si ridica osu
 
Ultima editare de un moderator:

Deleted User - 1621757

chiar te rog sa le postezi eu nu imi aduc aminte sa ma fi milogit :D era o simpla discutie prin care sa incercat o diplomatie intre 2 triburi ,mie corli mi-a spus ca voi ati fost cei care l-ati sunat in nestire pe la 12 noaptea ca erati morcoviti :D ,cum spuneam ursule in mesaj nu te pot incurca si cand o sa ajungem in k44 o sa vi din nou sau o sa migrezi pe alt cont ca deh tu nu sti sa faci cresti unul de la 26 p ,asta daca te mai primeste cineva ,hai nu iti fie rusine ca doar nu ai de ce ,asta esti tu si felul tau de a fi ,cand simti ca ti se trage presul de sub picioare ,dai fuga pe la cei mai buni :D ca poate asa scapi si tu la un colt ... :D
 

DeletedUser20252

Imi plac cum apar mesajele astea numai atunci cand trebuie.
Imi aduc aminte de o alta lume.

Interesant.
 

DeletedUser13059

corli era cu noi pe conferinta si de la el stiam ca l-ai contactat si de acolo a venit sa facem voce cu tine , doar prima inregistrare ii doar intre el si tine care te-a inregistrat iar apoi ne-a aratat noua ce poti sa debitezi :)) iar milogeala este in toate cele 30-40 minute cat dureaza aceea conferinta , o sa il caut pe taitzel sau pe cine are inregistrarile sa iti postez iar sa te minunezi si singur ..


cat despre cand o sa ajungi in k44 ti-am zis , fara boti nu poti ajunge nicaieri , iar de crescut cont de la 26 pct ii plictisitor , mie nu imi place sa fiu salahor , imi place sa joc atata timp cat imi permite timpu , la organizatele facute de tine pe 34 eram pe toate conturile atacate in sitter si in majoritatea cand intram erati splituiti la toti nobilii unde se putea face treaba asta fara sa folosesc programe si tot felu , asa ca daca vine un om care a fost banat pentru ca a folosit BOT pe un joc browser sa imi spuna mie ca nu sunt capabil sa cresc un cont de la 0 sau ca maturi cu mine pe jos cand ajungi in k44 ..atunci esti tare mai baiete ii ca si cum eu te chem la un cs.1.6 tu joci normal iar eu vin cu Wall + Aim si hai sa vedem cine ii mai tare ... deci lasa-te de treburile astea , ai aproape 60 ani sau cat , nu ai nimic , adica doar pe dark care iti este tot (prieten,coleg,etc) care daca imi aduc bine aminte cu 2-3 zile inainte de aceea conferinta ma injurat ma facut in toate felurile , a zis ca eu nu am ce cauta in time , iar cand ai cerut pna sau ce ai cerut pe acolo atunci am fost bun , nu mai erati impotriva mea :)) hai mai baiatule ca pot sa iti fac un roman din toate rahaturile care le-ai facut pe acest joc si cati oameni ai manipulat pe unde ai jucat .. si pana la urma ai ajuns sa te bata unu care nu ii capabil sa isi creasca un cont de la 26 puncte... JALNIC!!!
 

Deleted User - 1621757

Da mah ungure mai dau si eu la cei nevoiasi :D pt ca pot si am
de unde ,nu ma milogesc la altii pt pp ca tine,stiu o sa vi sa spui "cine eu mah?",nu te mai chinui sa negi pt ca stim amandoi ca am dreptate,noroc cu setarea noua de vanzare de resurse ca asa au si cei ca tine acum pp-uri moka :D ca altfel .... :D ,domunule rakanisu cum se poate ca astfel de posturi despre boturi sau mai stiu eu ce programe illegale vorbesc ei acolo, sunt permise pe forumul extern pe cand stiti foarte bine ca acuzatiile de la raul82io sunt nefonadate ,observ ca se permite cam
mult la unii :D si cum se face ca cei ca el cunosc anumite detalii din discutia dvs cum
mine?cred ca duc dorul de niste vacante :D
 

DeletedUser40664

Esti de o nesimtire fara margini si ai un tupeu fantastic.
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
observ ca se permite cam
mult la unii :D si cum se face ca cei ca el cunosc anumite detalii din discutia dvs cum
mine?cred ca duc dorul de niste vacante :D

Dar tu cum iti permiti sa insinuezi ca domnul rakanishu a dat detalii ”celor ca el” despre discutiile voastre?:eek:
 

DeletedUser41812

Tu insinuezi cum ca el ar fi insinuat ca ar fi facut asa ceva raka :p
 

DeletedUser38518

Da mah ungure mai dau si eu la cei nevoiasi :D pt ca pot si am
de unde ,nu ma milogesc la altii pt pp ca tine,stiu o sa vi sa spui "cine eu mah?",nu te mai chinui sa negi pt ca stim amandoi ca am dreptate,noroc cu setarea noua de vanzare de resurse ca asa au si cei ca tine acum pp-uri moka :D ca altfel .... :D ,domunule rakanisu cum se poate ca astfel de posturi despre boturi sau mai stiu eu ce programe illegale vorbesc ei acolo, sunt permise pe forumul extern pe cand stiti foarte bine ca acuzatiile de la raul82io sunt nefonadate ,observ ca se permite cam
mult la unii :D si cum se face ca cei ca el cunosc anumite detalii din discutia dvs cum
mine?cred ca duc dorul de niste vacante :D

Eh, bravo mie ca ma duce capu sa fac ppuri pe lumile astea noi cu setarea speciala...decat sa cumpar sate pe 1000 de ppuri si apoi sa le pierd :rolleyes:

Daca mai vrei sa facem astfel de afaceri, sa ma anunti... :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

Da mah ungure mai dau si eu la cei nevoiasi :D pt ca pot si am
de unde ,nu ma milogesc la altii pt pp ca tine,stiu o sa vi sa spui "cine eu mah?",nu te mai chinui sa negi pt ca stim amandoi ca am dreptate,noroc cu setarea noua de vanzare de resurse ca asa au si cei ca tine acum pp-uri moka :D ca altfel .... :D ,domunule rakanisu cum se poate ca astfel de posturi despre boturi sau mai stiu eu ce programe illegale vorbesc ei acolo, sunt permise pe forumul extern pe cand stiti foarte bine ca acuzatiile de la raul82io sunt nefonadate ,observ ca se permite cam
mult la unii :D si cum se face ca cei ca el cunosc anumite detalii din discutia dvs cum
mine?cred ca duc dorul de niste vacante :D

nu trebuie sa stiu discutiile tale cu rakanishu sau oricare membru al echipei de admini , am vazut pedeapsa care ai primit-o si de acolo mi-am dat seama si eu si oricare altu .. daca era multiaccount pentru o asa pedeapsa tu erai sanctionat cu 50 % iar un alt cont se barbariza 100% ceea ce nu sa intamplat , ai fost banat si restu conturilor au ramas libere la atac , acuma nu stau sa iti explic tie ce stiu si ce nu ... cand ati dat cu bot sa facut tiket si cine a dat a fost banat iar comenzile au fost anulate , oare dc ? trebuie sa stiu ce discutii porti tu cu rakanishu ? bine acuma stiu ca unele discutii din tikete le porti pe conferinta skype si de acolo se mai pot extrage ceva informatii dar ii absurd sa zici indirect ca rakanishu imi ofera mie informatii despre tiketele tale sau al oricarui alt jucator
 

DeletedUser46382

ia uite-l si pe ungurica. asta nu e ala ce se agita teribil cand am ras de el la faza cu circulara in care era numit fetita? sa nu spun exact cuvantul folosit in mesaj ca imi dau adminii vacanta de la prima postare. si el, ungurica, i-a luat apoi in trib pe aia ce il numise "fetita" si i-a pupat in toate locurile. iar acu mai iese din cand in cand de sub plapumioara si se plange exact ca un copilas. ai pierdut bombonica?
 

Deleted User - 1621757

nu trebuie sa stiu discutiile tale cu rakanishu sau oricare membru al echipei de admini , am vazut pedeapsa care ai primit-o si de acolo mi-am dat seama si eu si oricare altu .. daca era multiaccount pentru o asa pedeapsa tu erai sanctionat cu 50 % iar un alt cont se barbariza 100% ceea ce nu sa intamplat , ai fost banat si restu conturilor au ramas libere la atac , acuma nu stau sa iti explic tie ce stiu si ce nu ... cand ati dat cu bot sa facut tiket si cine a dat a fost banat iar comenzile au fost anulate , oare dc ? trebuie sa stiu ce discutii porti tu cu rakanishu ? bine acuma stiu ca unele discutii din tikete le porti pe conferinta skype si de acolo se mai pot extrage ceva informatii dar ii absurd sa zici indirect ca rakanishu imi ofera mie informatii despre tiketele tale sau al oricarui alt jucator
Nu am spus niciodata ca Rakanisu ti-ar fi dat ceva tie ,nu imi permit acest lucru desi observ ca voi va permiteti sa asociati cuvinte pe care alti jucatori nu le spun sau incercati sa bagati echipa TT in afacerile voastre murdare ,sa va fie rusine ca va permiteti asa ceva.
 
Ultima editare de un moderator:

Deleted User - 1621757

ia uite-l si pe ungurica. asta nu e ala ce se agita teribil cand am ras de el la faza cu circulara in care era numit fetita? sa nu spun exact cuvantul folosit in mesaj ca imi dau adminii vacanta de la prima postare. si el, ungurica, i-a luat apoi in trib pe aia ce il numise "fetita" si i-a pupat in toate locurile. iar acu mai iese din cand in cand de sub plapumioara si se plange exact ca un copilas. ai pierdut bombonica?


Ba da ala e :))))
 

Deleted User - 1621757

Eh, bravo mie ca ma duce capu sa fac ppuri pe lumile astea noi cu setarea speciala...decat sa cumpar sate pe 1000 de ppuri si apoi sa le pierd :rolleyes:

Daca mai vrei sa facem astfel de afaceri, sa ma anunti... :D


Hahahahaha tocmai ai confirmat ca ceea ce am spus este adevarat si ca pana sa apara setarea speciala umblai cu "imprumutatu" pe la altii :)))
 

DeletedUser38518

Hahahahaha tocmai ai confirmat ca ceea ce am spus este adevarat si ca pana sa apara setarea speciala umblai cu "imprumutatu" pe la altii :)))

Hehe, ce-ti mai place shaorma goloias...oare eu ma milogeam dupa ppuri sau tu te milogeai dupa sate la noi? :rolleyes:

Culmea stii ce e? Ca iti dadeam satele alea fara ppuri daca ziceai, dar daca tot te-ai oferit sa le platesti, normal ca am profitat de tine :D
 

DeletedUser46382

a bine. cand ajung langa el o sa fiu pe primul loc la sate luate in razboiul cu ei. ba nu. mai bine il demolam sa construiasca din nou satele alea luate de la interne
 

DeletedUser13059

Nu am spus niciodata ca Rakanisu ti-ar fi dat ceva tie ,nu imi permit acest lucru desi observ ca voi va permiteti sa asociati cuvinte pe care alti jucatori nu le spun sau incercati sa bagati echipa TT in afacerile voastre murdare ,sa va fie rusine ca va permiteti asa ceva.

si cum se face ca cei ca el cunosc anumite detalii din discutia dvs cum
mine?


oare ? asta ce vrea sa fie ?
 
Sus