Razboi : Diablo f. Vs dt f.

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început

DeletedUser43824

domnule daca urss joaca pe contu meu desii nu prea sta bine cu timpul, care este problema voastra???? e ceva anormal sa ai coply? e ceva ce in triburile voaste nu aveti? Ma doar voi si cu Ponta ce mai ganditi asa =))))) atunci cand deja se vede incoltit deja nu mai este tare pe harta si doar in clanta :)

O rugaminte... Lasa-l pe el sa se ocupe de extern :D
 

DeletedUser43494

Succes ambelor triburi..fie ca cel mai bun sa castige..sper sa fie si un razboi fair-play..ca multi nu stiu nici macar sa castige cu demnitate,de'apoi sa mai si piarda..
 

DeletedUser13059

O rugaminte... Lasa-l pe el sa se ocupe de extern :D

externu ii extern , jocu ii joc .. lasa ca vine si vremea mea sa ma desfasor , cand vezi tradari si chestii de genu sa stii ca sunt on


doar esti la 40 km de mn poti venii sa dai un vin fiert :)))

deci Iadul ii in Romania ? :))

L-ai descoperit ursache care e?

nu vezi ca tocmai sa dat de gol ? ce a postat pe forumu intern a postat pe extern .. si toate postarile lui mai apar pe unde ii R.S sa le bage texte cum au fost batuti pe 32 unde el a mers in granita cand a inceput numaratoarea pentru inchiderea lumii si mai sunt maxim 100 sate din R.S pe harta .. ce pot sa ii cer mai mult ? ii destul batut de soara , eu nu am ce sa ii fac , eventual vand miroase a prostie maxima in juru lui
 

Pch.. HOoke

member
Scor reacție
4
eu unu nu cunosc povestea lumii 32 si nu comentez, in acel timp ma uitam cum treceau secundele pt inchiderea lumi 30 :))) niciodata nu joc pe mai multe lumi decat una pana o termin sau renunt la ea ca nu imi place ceva! asa ca asteapta poate intra urss pt explicatii :)
 

DeletedUser13059

istoria lumii 32 ii simpla .. am fost cativa fraieri ce am tinut sittere atacate si care am stat cateva luni nopti si zile pana am scos tot ce era rosu iar la final apar aia care in timpu razboiului nu ai auzit de ei , iar acuma isi dau cu parerea :)) daca te uiti la topu lumii 32 o sa vezi cateva nume care au crescut doar din interne pe tot parcursu jocului si doar la final au luat sate dusmane care erau tot interne .. in fine aici ii l40 deci sa lase lumea 32 , daca ii mare si tare sa vina pe 40 .. si asa un dusman in plus ii bine venit
 

Pch.. HOoke

member
Scor reacție
4
:) din cate stiu urss a jucat cu mn pe 30 eram unu langa altu cum suntem aici trfik si trfik. ma-m intles ok si a demonstrat ca este bun si nu pe interne acum fiecare cu viziunea lui...
 

DeletedUser13059

sa vina cu sateleee 50 doar , restu se pot inobila intern de catre vecini
 

DeletedUser13059

[11/5/2014 10:51:09 AM] urssmircea: pierzi pariu dogene ..
[11/5/2014 10:51:16 AM] urssmircea: a\st daca te tii de el
[10:35:05 PM] urssmircea: mai dai satele ? :))
[10:35:10 PM] urssmircea: Salut Dogean21-the special ONE:), doresc să te adaug ca prieten.
[10:36:39 PM] Dogean21-the special ONE:): noi nu mai avem ce **
[10:36:56 PM] Dogean21-the special ONE:): atata timp cat discutam ** si tu iesi pe extern...
[10:37:08 PM] Dogean21-the special ONE:): bfta in viata'
[10:39:53 PM] urssmircea: pai pariu era pariu
[10:39:56 PM] urssmircea: aici nu mai ziceai nimic
[10:40:04 PM] urssmircea: am crezut ca te-ai rusinat ca ii cum am spus eu


nu ai cu cine ... caracter 0 .. ii castigi omului o lume iar dupa iti intoarce spatele la un mic pariu :( of of ce trist sunt ... mai dogean iti dau voie sa imi spui citatu ala smecher cu voce tare si promit sa te menajez iar dupa ma fac ca te iert si te primesc in loja vip
 

DeletedUser13059

ca nu primeste din internele conducerii , iar el a zis ca da :)) si daca primea eu ma lasam de L40 iar daca nu el sa imi cedeze 50 sate
 
Sus