Scoala pentru n00bi s-a reinfiintat

  • Autor subiect Mater Dolores
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Mater sti ca sunt newbi care sunt oameni normali (nu ratoni) care primesc acest ajutor cu bratzele deschise si sunt foarte receptivi... Acestia gandesc logic si lucid... Dar un procent prea mic din marea masa de incepatori care intra pe fiecare lume... Asta nu e bine... Oricum daca aveti nevoie de recrutor anuntati-ma ! :D Ca primesc zilnic mesaje de cerere de invitatii in noobs asa ca-i trimit la voi sa ii antrenati bine ! :) Oricum voi "educati" si "antrenati" viitoarea generatie de jucatori romani... Cine stie vezi peste cateva luni cum un mic grup de "noobi" din ABC rup norma pe .net ! :D
 

DeletedUser

sa-ti fie gura aurita :)
...sau ma rog, degetele care au batut tastatura
 

DeletedUser8906

Foarte buna idee Mater Dolores ... dar mie teama ca pe multi nu ii va lasa orgliul sa mearga acolo ... :( desi ar trebui sa se gandeasca un pic si cei care nu sunt foarte experimentati sa faca pasul asta ...

Felicitari ...
 

DeletedUser

@Florut: asta am zis si eu ! :)
@Mater Dolores: eu nu am degetele aurite si nici gura... doar gandesc logic... Asa zisii "noobi" adica incepatorii care au dorinta sa faca performanta sau macar sa invetze bine acest joc ar trebuii sa intre in ABC... Sunt sigur ca sunt multi jucatori noi cu potential... ca sa ajungi mare in jocul asta trebuie doar sa te duca capu si sa gandesti logic... Nu iti trebuie talent ca la sport, muzica, desen, etc... :) Sunt sigur ca toti cei din ABC de pe aceasta lume vor ajunge jucatori mari... :)
Oricum cine-mi va cere invitatii (chiar daca nu am nici un drept) in noobs ii voi testa (cum a facut un coleg de trib) si cei care sunt incepatori ii voi trimite la voi ! :p
 

DeletedUser3366

eu nu ma consider experimentat cu toate ca joc acest joc de peste un an si de aceea am cerut si eu o invitatie pentru a imi aprofunda cunostiintele in acest joc...

niciodata nu poti sa sti indeajuns
 

DeletedUser

planurile pentru Gimnaziu si Liceu erau ceva mai indepartate. Se pare ca va trebui sa inauguram aripa noua a scolii, si sa instalam rapid gimnaziul acolo.

sper doar sa primim autorizatia sanitara mai repede :)
 

DeletedUser

Trecand peste alte idei, ABC... e la a doua editie, ca sa zic asa. Prima oara a existat pe L5; si pot spune ca a avut succes. Majoritatea din cei care au vrut sa invete, au la ora actuala statistici care demonstreaza ca nu si-au pierdut timpul degeaba.

Cat despre orgoliu, va inselati. Si daca vreti demonstratie, faceti-ne feedback. dar la modul serios, nu-i luati in ras sau la misto pe cei care vedeti ca nu cunosc jocul. Trimiteti-i la noi; si veti vedea ca sunt ft multi jucatori care vor sa invete si accepta sa fie ajutati de altii, doar ca prea putini cunosc proiectul nostru.
 

DeletedUser

Trecand peste alte idei, ABC... e la a doua editie, ca sa zic asa. Prima oara a existat pe L5; si pot spune ca a avut succes. Majoritatea din cei care au vrut sa invete, au la ora actuala statistici care demonstreaza ca nu si-au pierdut timpul degeaba.

Cat despre orgoliu, va inselati. Si daca vreti demonstratie, faceti-ne feedback. dar la modul serios, nu-i luati in ras sau la misto pe cei care vedeti ca nu cunosc jocul. Trimiteti-i la noi; si veti vedea ca sunt ft multi jucatori care vor sa invete si accepta sa fie ajutati de altii, doar ca prea putini cunosc proiectul nostru.

Lumea 5 avea acelasi caracteristici din cate tin eu minte...aceeasi viteza a lumii si a trupelor Versiune 4262 5.1, are asta vreo relevanta? sunt studii care demonstreaza/s-a constat ca invata mai bine la aceasta viteaza? :p

Bine ati revenit!

Acum intrebarea serioasa:
Am cativa scoleri in jur..ce fac cu ei? le iau satul sau ii iert? dar daca mi-au declarat razboi personal? Ii las cu un "iarta-i ca nu stiu ce fac" sau ma dau la ei? ma dedau la satele lor, prada usoara stiu, nedemna de mine (aici vorbesc despre sinful crusader) .:rolleyes:
 

DeletedUser

Lumea 5 avea acelasi caracteristici din cate tin eu minte...aceeasi viteza a lumii si a trupelor Versiune 4262 5.1, are asta vreo relevanta? sunt studii care demonstreaza/s-a constat ca invata mai bine la aceasta viteaza? :p

Bine ati revenit!

Pura coincidenta :)

Cat despre crusader...feel free to rim him ;)
 

DeletedUser3366

si asa trebuie sa explice profesorii si ceva practica...adica studiu de teren
 

DeletedUser

ma rog, trebuie sa treci prin lancile si spadele mele. Si apoi peste eterna mea ura dupa ce ai reusit sa rimezi nubul ala. ;)

Mai adauga la spadele si lanciile doamnei profesoare ,cateva a invataceilor dispusi sa-si apere tutorele si ne-am alege cu o confruntare interesanta si nostima.:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Salut pot sa vin si eu in scoala ? Daca da ma gasiti al Ionut 11 :D :) .
 

DeletedUser

ma rog, trebuie sa treci prin lancile si spadele mele. Si apoi peste eterna mea ura dupa ce ai reusit sa rimezi nubul ala. ;)

P.S.: BlooM, sadic mai esti, master....

:rolleyes:

se spune ca un ucenic a deprins cu adevarat arta atunci cand isi depaseste profesorul.... eu am invatat sa joc cu ratoiul ala posac, tu ai invatat de la Bloom ....concluziile le trage fiecare , cine cu cine se compara si e in competitie....
 

DeletedUser

Conteaza pozitia in care se afla un anumit player sau nu e important ? !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus