Script cuceriri live

DeletedUser3192

Va fi o serie de modificari pe care o sa le introduc treptat.
Modificari recente:
- sint afisate toate cuceririle din ultimele 24 de ore
- optiunea de a arata/ascunde nobilarile interne
- din motive tehnice 'bulina albastra' nu mai functioneaza dar va reveni in curind
- am adaugat lumea 23, momentan nu e nimic de vazut acolo din motive evidente :)

sefuuu...fa-l pls sa mearga cu noua versiune
 

DeletedUser8140

mie imi merge cu noua versiune, pe mozilla, pe opera am auzit si eu ca nu merge, n-am incercat
 

DeletedUser

Mie-mi merge pe L3 si si in Opera. Dupa cum arata statisticile de utilizare scriptul e la fel de accesat ca inainte de update.
Probabil cazul tau e izolat si deci imi trebuie detalii in plus ca sa pot intelege ce anume nu-ti merge.
 

DeletedUser3192

Mie-mi merge pe L3 si si in Opera. Dupa cum arata statisticile de utilizare scriptul e la fel de accesat ca inainte de update.
Probabil cazul tau e izolat si deci imi trebuie detalii in plus ca sa pot intelege ce anume nu-ti merge.

cred ca am gresit eu :)) nu sunt la PC-ul meu( plecat de acasa) si aici vad ca merge mai greu cu incarcatul../.dar pana la urma se incarca si merge
 

DeletedUser

Cand jucam pe L19 puteam sa vad cu el toate cuceririle din jurul meu pe distanta a x campuri (nu mai stiu cate), indiferent daca erau ale colegilor de trib sau ale adversarilor. Acum pe L23 nu pot vedea decat cuceririle colegilor. E o problema la mine sau asa functioneaza acum scriptul?
 

DeletedUser8140

Imi cere autentificare externa cand dau register, este sigur? nu pot sa fac alt cont pentru tribalwarsmap? alta parola alt nick? sau trebuie cel de pe server?
 

DeletedUser

Cred ca e un script foarte folositor si ce e si mai bine este ca merge fara cont premium....merci frumos ! Te mai astept cu alte scripturi
 

DeletedUser

Imi pare rau, au fost ceva probleme cu serverul de-a lungul timpului. Au fost perioade cind raspundea foarte greu.
Acum s-au rezolvat si cred ca se simte plusul de viteza de raspuns.

In cursul zilei de azi voi reactiva optiunea care arata cuceririle din jurul satelor proprii, la distanta de 15 campuri. O sa am nevoie de ajutor de la voi pentru ca-mi va fi imposibil sa-l testez pe toate lumile (in mod normal daca merge bine pe una trebuie sa mearga pe toate la fel de bine da' nu se stie niciodata). Deci daca sesizati nereguli va multumesc de pe acum pentru sesizari. Voi sta geana pe threadul asta in urmatoarele zile.

V-am pupat.
 
Sus