ShOcK Vs. Wall

  • Autor subiect DeletedUser6054
  • Data de început

DeletedUser6054

uite de ce tu esti pe locul 2, si noi pe 10:

din primii 20 de membrii de la voi, uite cati sunt recrutati de la dusmanii, pe care va laudati ca i-ati invins, sau ca duceti razboaie grele cu el: zgubea;mckay;arit0NNN;gabi2002;nicolas83;gogeamitu;ciorgoo;gladiator38;imobiliare;crowley;kingstor 1;gabiana;murai al II lea...din primii 20 jucatori, 13 ii ai invitati din =300=, ~SR~, si zgubea din NOI...
si sustii ca tribului ShOcK sa-i fie rusine? scuza-ne ca noi suntem asa de milostivi ca voi, cu dusmanii nostri :))
ii mai adaug pe: trinki, faconety, nicatr, giogio, MA00 si EvYss...dupa socoteala mea, din primii 40, aveti 19 jucatori invitati de la dusmani, cam jumatate din punctele voastre, sunt din recrutari...
chiar nu am de ce sa-mi fie rusine, imi pare rau pt tine :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

methalelf o singura intrebare: cati jucatori din fostul ~SR~, si fostul =300= (triburi cu care ati fost in razboi) sunt acum in componenta Wall?

deci u esti cel care a infintat BURN-u bravo va respect
din razboaiele pe care le-am purtat pe l7 eu in MOD iar u in BURN
 

DeletedUser7711

@caina : da , eu sunt ala care conduce wall . Mai mult de 4 luni [cred] tribul a fost condus de mine singur cu deciziile mele care au fost acceptate de ceilalti . Dupa ce timpul nu mia mai permis sa fiu online cat trebuie , adrian si dykens m'au ajutat .



@prophettul : doar 4 jucatori am mai ramas de la inceput . Restul au fost recrutati pe parcurs cum e si normal .
 

DeletedUser5456

deci u esti cel care a infintat BURN-u bravo va respect
din razboaiele pe care le-am purtat pe l7 eu in MOD iar u in BURN

pe L3 s-au destramat cand era razboiul mai fain, erau intre TLB, Scitii si LR,
LR era un trib gen NOI de pe L11,
Daca nu se destrama altfel arata acum razboiul mondial de pe L3.
 

DeletedUser5456

nici o alta lume, nu va fi ca L3, dupa mine va ramane unica :)

La fel si pentru mine. Ii singura lume in care am fost trimis la margine
21.gif
 

DeletedUser

Si pentru mine L3 este unica. acolo am invatat acest joc.

Dar sa nu deviem de la tema discutiei.

Ea (tema ) este Wall:)
 

DeletedUser

@caina : da , eu sunt ala care conduce wall . Mai mult de 4 luni [cred] tribul a fost condus de mine singur cu deciziile mele care au fost acceptate de ceilalti . Dupa ce timpul nu mia mai permis sa fiu online cat trebuie , adrian si dykens m'au ajutat .



@prophettul : doar 4 jucatori am mai ramas de la inceput . Restul au fost recrutati pe parcurs cum e si normal .


M-am prins ca tu il conduci de aceea am intrebat.
Imi pare rau pentru conducerea tribului Wall.
 

DeletedUser7711

M-am prins ca tu il conduci de aceea am intrebat.
Imi pare rau pentru conducerea tribului Wall.


Daca un singur membru wall imi zice mie , sau lasa pe forum un mesaj ca nu sunt bun si nu le convine cum conduc tribul , eu ma las acum de joc .
 

DeletedUser7711

Pe mine nu ma intereseaza ce ziceti voi . Atata timp cat colegii mei de trib sunt alaturi de mine si ma sustin cuvintele voastre nu inseamna nimic . Dupa cum am zis , astept un membru wall care sa imi reproseze ceva.
 

DeletedUser

Pe mine nu ma intereseaza ce ziceti voi . Atata timp cat colegii mei de trib sunt alaturi de mine si ma sustin cuvintele voastre nu inseamna nimic . Dupa cum am zis , astept un membru wall care sa imi reproseze ceva.


Da-mi invitatie si ti-o voi spune in calitate de coleg daca asa nu pricepi ca esti un lider slab.
 

DeletedUser

Ce lider isi permite sa trimita 700 sate de atac la pierzanie in doar 4 zile?

Tu esti conducator?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11867

Ce lider isi permite sa trimita 700 sate de atac la pierzanie in doar 4 zile?

Tu esti conducator?



unele atacuri nu au rolul neaparat sa ia sate ci sa si demoralizeze jucatorul...sunt o multime de jucatori care au dat inchidere de cont dupa ce au vazut cateva sute de atacuri...au incercat sa va intimideze mai mult...
 

DeletedUser

unele atacuri nu au rolul neaparat sa ia sate ci sa si demoralizeze jucatorul...sunt o multime de jucatori care au dat inchidere de cont dupa ce au vazut cateva sute de atacuri...au incercat sa va intimideze mai mult...


Eu deja am cazut in genunchi. ma simt groaznic:)



Fara suparare asta nu e conducator.
 

DeletedUser

I-am facut o propunere cand au inceput sa atace si nu a acceptat-o.

I-am spus ca daca unul din Wall reuseste sa-mi ia un sat si sa-l pastreze 24 ore ii mai dau unul.

Bine ca nu a acceptat ca ar fi fost degeaba, nu au reusit nici macar sa-mi coboare adeziunea pe vreun sat.
 
Sus