-SPQR- F. vs. BURN F.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser25698

pai cere sitter repede ca sa bagi sprijin altfel iau agresorul zilei =)) va rup singur mai !!!

si de ce o sa fiu banat?

iar ca sa ma scoateti pe mine de pe harta trebuie sa ma atacati tot tribul nu doar 144 de atacuri :)) iar atacurile trebuie sa ajunga toate la aceasi ora pe fiecare sat si nobilii cu fulluri din 4 sate diferite altfel nu aveti sanse si va plimbati trupele 200 de ore degeaba!
 

DeletedUser13059

eu ti-am zis doar ...nu iei sate pe cat o sa pierzi fiind banat ;)
 

DeletedUser25698

comicule :)) cu asta te lauzi ca o sa pierd sate fiind banat? faceti tickete pana va sar ochii din cap ca eu banat nu o sa mai fiu! daca vreti sate de la mine trebuie sa luptati :D si mare grija cand incercati marea cu degetul s-ar putea sa gasiti sate cu adeziunea sub 10 (de evitat atacurile la secunda) :D
 

DeletedUser

Da' ce,ma clepo,s-a suparat audienta ca te-am pus sitter?:D

fara suparare dar ... ai avut sitter dintr-un trib aliat .. exact cum a avut si daddy .. la innobilare cu tine :p

pai cere sitter repede ca sa bagi sprijin altfel iau agresorul zilei =)) va rup singur mai !!!

si de ce o sa fiu banat?

iar ca sa ma scoateti pe mine de pe harta trebuie sa ma atacati tot tribul nu doar 144 de atacuri :)) iar atacurile trebuie sa ajunga toate la aceasi ora pe fiecare sat si nobilii cu fulluri din 4 sate diferite altfel nu aveti sanse si va plimbati trupele 200 de ore degeaba!

wow .. gabi tu l-ai invatat sa fie atat de arogant? .. eu sper doar atat.. faptele sa ajunga la nivelul vorbelor .. nu de alta da ne-am plictisit de adversari slabi

scuze de double

 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

da ma eu l-am invatat... de fapt a calcat in scuipatul meu si s-a smecherit si el :cool:

daca noi suntem aroganti , atunci raul ala ce mai este? ca se tot lauda ca ne baneaza ca ne face ca nu stiu ce:)))


o mai fi si asta vreun pui de admin?

pare rau raulica :( dar ti-am zis nu prea ai ce sa faci :((
 

DeletedUser34566

fara suparare dar ... ai avut sitter dintr-un trib aliat .. exact cum a avut si daddy .. la innobilare cu tine :p

In conditiile in care lucrurile erau tensionate,zvonuri precum caius viseaza cai verzi pe pereti in razboiul stelelor,nu mi s-a parut firesc sa intru si hop ce sa vad?tictac sitter...clar ca am spus la innobilare cu tine!No offence dar cred ca oricine ar fi facut la fel dar...va place voua sa descoaseti firul in patru si sa mai bagati cate o intriga mica!
 

DeletedUser13059

da ma eu l-am invatat... de fapt a calcat in scuipatul meu si s-a smecherit si el :cool:

daca noi suntem aroganti , atunci raul ala ce mai este? ca se tot lauda ca ne baneaza ca ne face ca nu stiu ce:)))


o mai fi si asta vreun pui de admin?

pare rau raulica :( dar ti-am zis nu prea ai ce sa faci :((

sunt departe momentan .. intr-o saptamana o sa fiu in granita .. defapt in adancul dusmanului
 

DeletedUser

In conditiile in care lucrurile erau tensionate,zvonuri precum caius viseaza cai verzi pe pereti in razboiul stelelor,nu mi s-a parut firesc sa intru si hop ce sa vad?tictac sitter...clar ca am spus la innobilare cu tine!No offence dar cred ca oricine ar fi facut la fel dar...va place voua sa descoaseti firul in patru si sa mai bagati cate o intriga mica!

altfel .. ce rost ar mai avea externu? :p ... apropo .. am auzit ca va introarce crash-ul spatele =))
 

DeletedUser18437

pai cere sitter repede ca sa bagi sprijin altfel iau agresorul zilei =)) va rup singur mai !!!

si de ce o sa fiu banat?

iar ca sa ma scoateti pe mine de pe harta trebuie sa ma atacati tot tribul nu doar 144 de atacuri :)) iar atacurile trebuie sa ajunga toate la aceasi ora pe fiecare sat si nobilii cu fulluri din 4 sate diferite altfel nu aveti sanse si va plimbati trupele 200 de ore degeaba!

salutare lume :D
kingstyle ai grija ce scripturi folosesti ;) poate o patesti iarasi :D
 

DeletedUser

parca era negativa statistica

Side 1:
Tribes: BURN
Side 2:
Tribes: -SPQR-

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 15,911
Tabăra 2: 12,723
Diferență: 3,188

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 89
Tabăra 2: 62
Diferență: 27

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 94,392,683
Tabăra 2: 73,424,595
Diferență: 20,968,088

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 792,495
Tabăra 2: 597,361
Diferență: 195,134

chart



nu ca ar fi relevant dar asa sa nu va mai simtiti bine
 

DeletedUser

Pai ~FR~ face parte din familia voastra :)

de ce nu o pui? :)

Dar cand ataca, sunt buni si ei :))

4e0f2c5206.png
 

DeletedUser

de ce? vorbeam strict despre burn .. nu ca mi-as neglija aliatii dar ei sunt cu organizarea lor noi cu a noastra
 

DeletedUser34566

Helllloooo!Oameni buni,tot aud zvonuri ca nu eu as fi pe cont ci clepo!Nu e adevarat,imi pare rau sa va dezamagesc!Si ca sa va lamuresc mai bine,intr-adevar,din cate sittere am ii mai pasez din cand in cand si lui clepo,sa se mai distreze si el,ca nu-s egoista sa tin numai pentru mine!Mai terminati-o cu aberatiile gen SPQR academia CRASH ca va inselati amarnic!Amuzant pentru noi si rusinos pentru voi e ca 3-4 oameni ce au tinut cate 2-3-4-10 sittere v-au facut batjocorit nobilii si trupele!:)))))))

Toate sitterele alea de care tot vorbiti sunt ale mele si le pasez cui vreau eu!Probleme???
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu stiu ca nu cunosc .. dar .. noi inca nu am inceput sa atacam :p .. poate doar acolo granita .. daca va ataca tot tribul si rupeati tot atunci erati indreptatiti sa radeti

asta nu inseamna ca nu faceti treaba buna acolo dar ... nu poti rade de un intreg bazantu-de doar pe o mica fractie a acelui intreg
 

DeletedUser34566

Pai nu ati inceput inca,sunteti ocupati sa postati pe extern si fraiericii se zbat la granita...i-ati bagat pe tolomacii care au fost la noi in trib la inaintare!I-ati facut granita de sacrificiu si voi mancati popcorn in spate!
 

DeletedUser

noi i-am facut granita? doar nu i-am mutat noi pe harta .. erau constienti ... si eu zic ca li se trimite sprijin .. si daca pierd azi 10-20 sate vor lua in saptamanile ce urmeaza... iar atac .. rabdare .. inceputul e greu
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus