TRACIA a urcat pe locul 1

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8266

da....cele mai multe puncte , cei mai multi membri si cele mai multe sate

ar fi fost anormal sa ai cei mai multi membri da nu cele mai multe sate , mai degraba a fost sa zicem....o realizare cand era GT-ul in voga si avea cei mai putin membri din top 10 da cele mai multe sate si cele mai multe puncte ...
 

DeletedUser

@ baietii suparati : nu inteleg ce va doare atata ca e TRACIA pe primul loc. Va ofticati cam rau, nu credeti?;) Are 80 mambri mai mult decat ~ARM~...bun...dar omiteti un lucru!: La primii 40 jucatori sunteti 1,5 mil in urma lor...dar de la locul 40 in jos v-au depasit sever! Au media de puncte per jucator mai mare ca a voastra, ceea ce demonstreaza multe;).
Ca sa iti dau un exemplu, locul 80 din ~ARM~, daca ar intra in TRACIA ar fi pe locul 170;). asta ca o comparatie intre listele de membri:p
Asa ca v-am mai spus...munciti, munciti, si iar munciti!
 

DeletedUser8266

eu nu intzeleg tu de ce te agitzi asa ca un pepsi?....daca nu ai observat noi discutam cu calm ....si nu ma intereseaza pe mine ce face tracia ori arm-ul ori gt-ul ca nu fac parte din nici unu doar ...mai vorbim un pik ca sa cam pus prafu pe forumul lumi 6
 

DeletedUser

pai vedeam cam multa lume suparata...:(
cat despre forum...asa la general, daca nu isi prezinta triburile razboaiele...pe marginea a ce sa discutam?
 

DeletedUser13799

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
2.3. Discutiile între doar doi jucãtori trebuie purtate prin intermediul mesageriei interne, nu pe forum.Nu citati excesiv din posturile anterioare. Citati doar partile esentiale astfel incat posturile sa nu fie prea lungi.
1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.

Aviz amatorilor!Acesta este un avertisment, va rog sa respectati regulamentul!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8266

ma ajuti si pe mine justme88 sa vorbesc despre topic , acolo scrie traca a uract pe 2 , acu e pe 1 ce facem vorbim tot despre cum au urcat pe 2?:)))
 

DeletedUser

Eu nu stiu daca e bine spus " a urcat" daca ma uit la statistici nu au facut nimic spectaculos. Mai degraba as spune ca au coborat altii.
 

DeletedUser8266

:)) cum de ai ghicit?...daca te uiti mai in spate ai sa vezi ca sa spus treaba asta ....dar topicul asta nu e de cand is pe 1 ci de cand chiar au urcat pe 2
 

DeletedUser

adevarul este ca daca nu se desfiinta WaI si reveneau la forma R360 si GT(mai nou si SELECT)Tracia ramanea pe locul 2...
 

DeletedUser

stiti cum se spune...nu conteaza pe ce loc esti...conteaza sa ti-l poti apara;)
sau ceva in genu asta:D
 

DeletedUser

De fapt era "E usor de ajuns in varf, dar e greu sa ramai acolo".

Daca nu face si Tracia fuziuni negandite sau nu renunta conducatorii la joc, vor castiga lumea.

Vechiul Gt nu mai are sanse de revenire.
 

DeletedUser8266

pana la castigarea lumi mai este e vro mai schimba vreo 2 randuri de triburi din top 20 pana atunci:)) deabia e la inceput l6
 

DeletedUser

De fapt era "E usor de ajuns in varf, dar e greu sa ramai acolo".

Daca nu face si Tracia fuziuni negandite sau nu renunta conducatorii la joc, vor castiga lumea.

Vechiul Gt nu mai are sanse de revenire.

au fost multe probleme de la inceput cu fuziunea gt+r360 insa incet isi revin dar nu cred ca vor reajunge pana in momentul fuziunii deoarece probabil unii jucatori s-au suparat ,poate au renuntat la lume sau au gasit alte triburi de unde nu vor sa mai plece acum.
 

DeletedUser8266

aici e vorba de leederi , sa aiba leederi GT-ul apoi restu vine de la sine , jucatori se pot gasi alti , daca nu stiu jocu se pot invatza nu e asta problema ,problema care a fost la ft ca nu a avut conducere buna asta mie mia dat impresa tot timpul si cand am fost la ei si dupa
 

DeletedUser8266

datorita poneiului roz:))
2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

insa acum tracia trebuie sa se dezvolte in interior...s-a terminat cu recrutatul pentru ei momentan...au atins limita de 300 membrii:D
 

DeletedUser1924

@ baietii suparati : nu inteleg ce va doare atata ca e TRACIA pe primul loc. Va ofticati cam rau, nu credeti?;) Are 80 mambri mai mult decat ~ARM~...bun...dar omiteti un lucru!: La primii 40 jucatori sunteti 1,5 mil in urma lor...dar de la locul 40 in jos v-au depasit sever! Au media de puncte per jucator mai mare ca a voastra, ceea ce demonstreaza multe;).
Ca sa iti dau un exemplu, locul 80 din ~ARM~, daca ar intra in TRACIA ar fi pe locul 170;). asta ca o comparatie intre listele de membri:p
Asa ca v-am mai spus...munciti, munciti, si iar munciti!

Uita'te la media noastra :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus