Triburi de viitor

  • Autor subiect GOGU aviatoru
  • Data de început

DeletedUser

bre, dupa ce ca iti dau cont super, mai si comentezi :p ma plictisesc la 10 sate, de ce puii mei sa le cresc cand pot doar sa le umplu? =))



un trib condus de un manipulant, nu se numeste trib si dispare repede. e ca dracu, fiind in conducere sau intemeietor sa te apuci sa urli dupa sprijin (asta cel putin in viziunea mea). cei ce o practica, din punctul meu de vedere, sunt niste mari idioti. bulinele in plus iti aduc si niste chestii mai naspa... adica nu as putea niciodata sa ma plang in fata tribului meu ca nu ma descurc. daca cei ce te conduc nu dau dovada ca se pot descurca si ca stiu jocul, atunci de ce sa ii urmezi?!

idioti sunt cei care trimit sprijin unul manipulant.. ala e destept ca reuseste sa prosteasca lumea.. :)
 

DeletedUser

ck - trib de viitor?..neah... :eek:

11 jucatori in top20 puncte
9 jucatori in top20 agresori

Loc Numele tribului Cucerit
1 Crusader Knights 239.374
2 Mortii tragandu-se de piele 85.871
3 OldSchool 81.446
4 Trib de Oameni Mari 66.870

faceti regula de 3 simpla si va da valoarea celor de pe locul 1..care n-au nici un viitor pe lumea asta :p


eu unul fug in vacanta,fara sa injur pe nimeni..spor la joaca colegilor din CK
peace,dudu :D
 

DeletedUser8835

adica faci suma locurilor 2-4, nu folosesti regula de trei simpla...care este:))
 

DeletedUser

Gogule, doar 2 post-uri de-ale tale am citit si deja imi venea sa ma iau cu mainile de cap. D-abia ce esti junior member pe aici si te dai vreun om de stiinta, taci acolo!
 

DeletedUser30856

eu acum il caut pe gogu:)...
on topic:ce parere aveti de legend?cat o mai duce?:rolleyes:
 

DeletedUser

aaa pai astea nu sunt triburi de viitor, ar trebui sa se numeasca triburi de prezent, doar 2013 e trib de viitor:cool:
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
ce tot va agitati in marginea aia de harta?:))
v-am zis ca nu joc doar ca va astept pe lumea 23 in centrul hartii,
iar conglomeratia de triburi 2010-2011 duduie de ferme, si noobi ma indoiesc ca o sa reusiti ce va propuneti
 

DeletedUser4920

v-as ruga sa reveniti la subiect , astfel ma vad nevoit sa aplic regulamentul :)
 
Sus