diablo sau mod, aceeasi marie cu alta palarie?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

cred ca toata aceasta discutie nu este decat ilustrarea unui proverb: un nebun arunca o piatra in apa si zece intelepti nu o pot scoate. stiu ca unul din cei care ne contesta a preluat un cont din diablo. mariusica 73 e numele contului preluat, iar la profil se scrie cine joaca pe doua conturi. am semnalat acest lucru adminilor pentru ca nu suport oamenii care joaca cu doua conturi, iar mariusica 73 este acum un jucator incuiat. totusi, pana sa fie incuiat si-a denumit satele de barbari cucerite la marginea noobs cu numele "pe mama voastra". pentru cultura lui, eu sunt orfan de mama de la 9 ani. daca el vrea sa fie cu mama, ii urez bucuros sa se duca langa ea, dar in chinuri, ca sa-si aminteasca si pe lumea cealalta de trecerea in nefiinta! oameni care sunt atat de cretini si dobitoci incat din impotenta intelectuala si schizofrenie paranoida, in loc sa aduca argumente se apuca sa puna nume de sate jignitoare la adresa celor impotriva carora joaca nu merita nici o flegma uscata pe post de profiterol. eu nu mi-am permis sa-mi numesc adversarii dusmani, ci doar adversari. cum isi permite un astfel de trisor cretin sa faca aluzii la parintii mei?

in ceea ce priveste iesirea exploziva care o am impotriva acelora care ma jignesc daca e sa-mi iau bann pe extern din aceasta cauza, anuntati-ma doar si imi iau singur perioada de vacanta impusa... dar acum cand cei care ma cunosc stiu de ce sunt atat de sensibil cand vine vorba de aluzii la parintii mei, nu pot reactiona altfel.

Ma de unde stii tu ca se refera la maicata! Daca tu crezi asta e partea ta! Eu imi pun numele la sat cum vreau eu raspund si nu am psu sa fie o jignire pentru voi martiane ca eu am respect ca sunteti jucatori buni ! Am pus numele asa ca asa imi venii mie sa pun Dar totusi daca te supara asta o sa schimb!

Si nu sunt trisor ca sa rezolvat problema cu inchiderea contului! nu mai arunca vorbe aiurea martiane chiar nu te credeam asa
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

AFIRMÁŢI//E ~i f. 1) Declaraţie prin care se spune sau se susţine ceva. 2) la pl. Spusele cuiva (care exprimă un adevăr). [G.-D. afirmaţiei; Sil. -ţi-e] /<fr. affirmation, lat. affirmatio,~onis

Warzone @ Faci declaratii care nu exista - Nu-ti suna romaneste ?

Tu postezi sa te aflii in treaba , sau sa ii faci pe plac lui Martzian ?

Iti recomand :

www.dexonline.ro - Vorbim dupaia !

Bafta la lecturat :eek:


Continuand cu polemica limbii romane: afirmatii care nu exista suna la fel de pitoresc ca si "almanahele" altui ilustru intelectual.

O afirmatie, odata spusa, exista. Poate fi gresita, insa exista...
Apropos: ce IQ ai?
 

DeletedUser

Mult sub limita legala:D,asa ii car. Nu inteleg de ce va chinuiti sa ii ii explicati ceva. Fustratii astia fara realizari nu stiu decat sa arunce cu noroi in munca altora.


Iar te bag in seama :confused: ?Dupa prima postare a ta proasta nu ai mai postat 2 zile , dupa a 2-a postare a ta tot proasta nu ai mai postat 3 zile !Acuma iar ai revenit ?



Nu-mi pot masura IQ-ul dar stiu cu siguranta ca este mai mare ca al tau klarpunct :D!
 

DeletedUser

Warzone.. sincer.. eu zic sa sezi bland.. ca doamna are cel putin 5 clase peste tine..
PS : Eu oricum ma las pagubas ca nu are niciun sens sa continui sa-mi sustin ideile pentru ca oricum aici nu exista comunicare.. ci doar schimb de replici. E ca si cum ai arunca o bila de plumb in perete si te astepti sa sara inapoi la tine...
 

DeletedUser15358

Iar te bag in seama :confused: ?Dupa prima postare a ta proasta nu ai mai postat 2 zile , dupa a 2-a postare a ta tot proasta nu ai mai postat 3 zile !Acuma iar ai revenit ?

Doar atat am sa iti spun...sunt deja senior,nu trebuie sa vorbesc aiurea ca sa devin unul.
Nu am postat pentru ca nu am putut sa ma cobor la nivelu tau pana astazi.
 

DeletedUser

Doar atat am sa iti spun...sunt deja senior,nu trebuie sa vorbesc aiurea ca sa devin unul.
Nu am postat pentru ca nu am putut sa ma cobor la nivelu tau pana astazi.


Mogule , eu in locul tau as tacea , si nu m-as mai da asa mare lider Die. !Die. de pe L7 , nu are nici macar 1 om care este in conducere pe L3(oameni care s-au chinuit pentru acest nume , care l-au facut respectat) + ca te dai mare profitand de numele Die. , asa ca stai in umbra ta si taci din gura !
 

DeletedUser9103

Mogule , eu in locul tau as tacea , si nu m-as mai da asa mare lider Die. !Die. de pe L7 , nu are nici macar 1 om care este in conducere pe L3(oameni care s-au chinuit pentru acest nume , care l-au facut respectat) + ca te dai mare profitand de numele Die. , asa ca stai in umbra ta si taci din gura
Normal dar die. pe ce loc ii?
Daca el nu face parte din conducere pe l3 face parte aici si datorita lui a ajuns die. sus.
P.s Ai dreptate nu are nici un merit ca-i pe locul 1....toate meritele iti apartin tie..." Cand taci, nimeni nu stie ca esti prost"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15358

Nu vasi, nu sunt in conducere pe l7 si nu participic nici pe l3 warzone.
Sunt doar un noob in comparatie cu warzone,el a dovedit mult mai mult decat as putea face eu,vreodata.
Prefer sa nu implic si tribul DIE. in conversatie.
Cu acest post o sa imi inchei orice comentariu legat de maretul si ilustru warzone.
 

DeletedUser

Normal dar die. pe ce loc ii?
Daca el nu face parte din conducere pe l3 face parte aici si datorita lui a ajuns die. sus.
P.s Ai dreptate nu are nici un merit ca-i pe locul 1....toate meritele iti apartin tie..." Cand taci, nimeni nu stie ca esti prost"


Informeaza-te mai bine si apoi posteaza !


Mogul'e' joci pe L3 ?
 

DeletedUser8715

Ma baiatule, nu-ti dai seama ca esti penibil?
Mai taci naibii odata.
 

DeletedUser

Am o curiozitate: oare cum ar reactiona un om cand absolut nimeni nu se mai oboseste sa ii raspunda? In acel moment si-ar da seama de penibilul situatiei?
 

DeletedUser18063

parca subiectul acestui topik era: diablo sau mod, aceeasi marie cu alta palarie?
ce ma intereseaza pe mine cine pe cine asculta sau cine pe cine citeshte??Vorbim sau nu de Diablo??ca in ultimul timp vad ca le sta bine palaria,parca la altzii sa transformat in palarie de paie.HMM,sau vine vara deja??
 

DeletedUser

Se cam golesc satele lui DIABLO dupa sutele de atacuri de la Noobs Adevaru e ca l-au prins pe 78dec descoperit nu a intrat omu 3 zile nu stiu din ce cauza! si iau cam luat din sate! Corlatescu care e un jucator adevarat a demonstrat ce inseamna sa ataci si a luat si el ceva sate de la adripet


Se pare ca vom avea o saptamana de pauza, nu cred ca mai are Noobsatac ca tot ce a avut pe noi sa spart.:(
 

DeletedUser

78 dec chiar daca era on nu stiu ce putea sa faca. majoritatea satelor lui peste care am dat erau mixte. daca el la nivelul asta de joc considera ca satul mixt e o solutie...mie nu poate decat sa-mi para bine ca mi-e adversar.
 

DeletedUser

chiar nu prea cunosc acesti jucatori joc de 5 zile in trib cu ei! dar daca era on la startul atacurilor voastre il blindam si noi mai se apara si el! Dar el nu era si ati luat sate in veselie!
 

DeletedUser

3 zile nu era ON?
Pe mine m-a atacat Duminica.. si majoritatea atacurilor pe el au ajuns Samabata.. de unde atata 3 zile?:)
Sau poate ma insel eu !? ... :rolleyes:
Si daca m-as insela.. jucator cu sate la granita sa pleci 3 zile si sa nu lasi sitter, nimic.. mi se pare jenibil :eek:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18044

As dorii daca se poate sa ne informati cand un jucator este inactiv sau activ ,astfel pe viitor nu vom mai face greseala sa atacam jucatori inactivi si vom astepta ca acesta sa revina si pe urma vom relua ofensiva asupra lui .
 

DeletedUser

Mogule , eu in locul tau as tacea , si nu m-as mai da asa mare lider Die. !Die. de pe L7 , nu are nici macar 1 om care este in conducere pe L3(oameni care s-au chinuit pentru acest nume , care l-au facut respectat) + ca te dai mare profitand de numele Die. , asa ca stai in umbra ta si taci din gura !

ai vrut sa zici Die. nu mai are nici un lider de pe l3 , sa nu uitam ca la inceput de joc a fost si Selena X si Rosito chiar si JigSaw ( sub alt nume ) in acel trib .. deci nu vorbi aiurea ..ce sa mai vorbim de jucatorii de pe l3 care is in Die. si sunt si pe l7 in Die. ( actual Death ) ..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus