~L N~ vs SMIR&G.W. + Academii

DeletedUser

daca id-ul tau de joc este antagon
ti-l trimit tie
cand am spus "principiu" ma refeream la faptul
ca noobs si IMMO sunt intr-o relatie destul de stransa chiar daca pe forum ambele triburi spun ca defapt nu-i asa
cand nu esti amestecat cu un alt trib, nu esti si gata
pe forum,,,,,,, la voi este ori alba ori neagra
iar pe joc este putin cam gri
nu ma deranjeaza ti-am spus si mai repet
sa fiti sanatosi si faceti ce vreti
doar am evidentiat ca lururile nu sunt chiar asa de frumoase cum par
iar mie acel citat mi se pare destul de relevant
si crede-ma ca ma doare in cot de ce se intampla intre noi si voi sau IMMO
nu mai stau aici pe forum ca are florin 2000 de fake-uri de la IMMo si sa le fentam


si inca ceva pentru IMMo
degeaba recrutati de la noi
ii puteti lua voi
sunt jucatori din BoM


sunt si baiati cu caracter acolo care nu vor pleca decat cu picioarele inainte cum sunt adevaratii G.W.
o seara placuta

antagon
te rog sa-mi dai un mesaj pe joc si vorbim acolo
 

DeletedUser

daca id-ul tau de joc este antagon
ti-l trimit tie
cand am spus "principiu" ma refeream la faptul
ca noobs si IMMO sunt intr-o relatie destul de stransa chiar daca pe forum ambele triburi spun ca defapt nu-i asa
cand nu esti amestecat cu un alt trib, nu esti si gata
pe forum,,,,,,, la voi este ori alba ori neagra
iar pe joc este putin cam gri
nu ma deranjeaza ti-am spus si mai repet
sa fiti sanatosi si faceti ce vreti
doar am evidentiat ca lururile nu sunt chiar asa de frumoase cum par
iar mie acel citat mi se pare destul de relevant
si crede-ma ca ma doare in cot de ce se intampla intre noi si voi sau IMMO
nu mai stau aici pe forum ca are florin 2000 de fake-uri de la IMMo si sa le fentam


si inca ceva pentru IMMo
degeaba recrutati de la noi
ii puteti lua voi
sunt jucatori din BoM


sunt si baiati cu caracter acolo care nu vor pleca decat cu picioarele inainte cum sunt adevaratii G.W.
o seara placuta

antagon
te rog sa-mi dai un mesaj pe joc si vorbim acolo

Iti voi da si mesaj in joc, dar mai intai ma simt nevoit sa lamuresc anumite lucruri.

1. Pe forum noi (noobs) nu ne-am dat niciodata cu parerea de rau despre IMMO... ci se poate ca tu sa stii despre discutiile.. in legatura cu L5 unde IMMO si noobs au fost Dusmani.

2. Desi in prima faza acel razboi a dus la multe conflicte verbale, pe termen lung... a generat prietenii, amicitii si simpatii intre anumiti membrii. Deci nici in asta nu vad vreo problema.

3. Sunt fericit sa aud ca-s zone in care se colaboreaza cu IMMO si ca prieteniile s-au pastat de pe L5 pana aici, pe L10.

4. Personal, eu va lumea in culori.. pentru mine nu exista doar alb si negru.



PS : Aceasta este o parere personala si nu pozitia oficiala a tribului noobs. Repet, a nu se asocia parerea mea cu pozitia tribului pentru ca-s doua lucruri total diferite.
 

DeletedUser

as vrea sa incep acesta declaratie cerandu`mi scuze de la rhadookoo si tribul IMMO pentru ca tocmai incalc un regulament...

Art.IV.5.Forumul extern.
Intentionam sa vorbim in fata lumii prin fapte, nu prin laude. Vom avea un topic oficial, unde leaderul va incerca sa apere interesele tribului. Nu noi trebuie sa spunem ca suntem tari, in schimb adversarii nostri vor avea dezlegarea sa spuna asta. In cazul nostru, leaderul este singurul purtator de cuvant al tribului.



asta este un mesaj de la un jucator din IMMO care da atacuri la diferente de 4 secunde si tipa peste tot ca-i mare jucator
ca sa vada toata lumea ce razboaie frumoase au dus ei pe alte lumi
bineinteles, dupa ce si-au facut buzele ventuze si s-au pupat in ........
scuze nu trebuie sa spun ca imi mai iau 5 puncte



da nene` aolooo....eu sunt ala` crezi ca mi`e frica sa recunosc?!
eu am dat atacuri la 4 secunde diferenta intre primul si ultimul atac...era dimineata` si scuze ca nu am stat` sa ma chinuiesc cu TAB`uri...
dar daca tot veni vorba...posteaza intregul msg`...

Trupe care sosesc Sosire
Flames Of Sadness. 0:05:45
Castelul Bran 0:05:47
Flames Of Sadness. 0:05:47
Castelul Bran 0:05:48
Flames Of Sadness. 0:05:48
Flames Of Sadness. 0:05:48
Flames Of Sadness. 0:05:50

asa mi`ai fentat nobilii...si ti`am mai zis`...
si acuma zic pe forum sa vada toti...
daca erai tu jucator bun...imi fentai nobilii cu cavalerie grea..sau cu lanci si spade in egala masura...200 cu 200...in fine`...trecem peste....
daca erai tu jucator bun imi puteai fenta atacurile dintr`un singur sprijin...nu trebuia sa bagi 2 sprijine...asta dovedeste ca erai nesigur pe tine`...
rusnak22=tracis


rusnak22 astăzi la ora 10:54
stii ce-mi place la tine?
ca esti un tip inteligent

si pe cine banuiesti?:))

Regele Thomas astăzi la ora 10:53
pt mine e`...

dar ma bucur ca am ceva pt kre sa ma obosesc`...

dar un lucru e sigur...contul rusnak22 are sitter...
ala nu ar fi in stare nici sa respire la atacuri`...



dar cu toate astea tu mare sitter universal care te dai mare ca imi fentezi nobilii de ce nu scoti trupele de atac din sat?
si nu cumva sa zici ca nu erai on...pentru ca te am in lista de prieteni
(asta daca inca nu ti`ai dat seama...)

stiai ca ai zid 0 si atac cu ferma full...atunci nene de ce bagi 2200 de cav grea ca sa`mi omori nobilii?asa procedeaza un jucator bun?
raport!

si se mai poate continua...
dar daca sunt eu asa prafff si jucator de mana a doua...cum se explica ca inca nu am pierdut nici`un sat...si am in continuare sate goale la granita?!
cum este posibil ca ma bat cu 5 jucatori printre care unul esti tu`...si tot va iau sate?

asa suntem noi astia IMMO...praff..ciupim sate...

uite ca oamenii tai pe forum recunosc ca suntem mai buni decat voi

danvera astăzi la ora 14:38 Citat
costeliny si tataee, IMMO e calare pe noi si suntem trecuti la dusmani in diplomatia lor, cred ca ai de ce sa-ti faci probleme!!! e mai bine ca s-a luat decizia incetarii razboiului cu UDT si WW!! pregatiti*-va trupele ca avem un adversar redutabil!!


cum se explica acest fenomen?

daca tu iti permiti sa zici ca eu sunt jucator praff...ia intreaba tu oamenii de aici` cine ma cunoaste sa`ti zica daca sunt jucator bun sau ma dau mare degeaba...
 

DeletedUser

hai ca se poate :D

Side 1:
Tribes: ~L N~
Players:

Side 2:
Tribes: G.W.
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 411
Tabăra 2: 517
Diferență: 106

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 16
Tabăra 2: 2
Diferență: 14

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,271,083
Tabăra 2: 4,937,079
Diferență: 1,665,996

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 148,768
Tabăra 2: 20,341
Diferență: 128,427

image.php
 

DeletedUser

dragul meu thomas,imortalule,,,,,,nu ma laud cu nimic
toacmai ti-am aratat ca esti un jucator care abia acum invata sa joace
asa noob cum e tracis, ti-a rupt capul pe joc si ti-a mai luat si sate cu un prapadit de cont, si o sa-ti mai iau stai fara grija
iar cu statisticile,,,,eu cred ca va cam grabiti,,,,,,,,,,,,,,,,,
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: ~L N~
Players:

Side 2:
Tribes: G.W.
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13
Tabăra 2: 4
Diferență: 9

image.php




Side 1:
Tribes: noobs
Players:

Side 2:
Tribes: G.W.
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 38
Tabăra 2: 2
Diferență: 36

image.php



Side 1:
Tribes: IMMO
Players:

Side 2:
Tribes: G.W.
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 34
Tabăra 2: 14
Diferență: 20

image.php



Auch :eek:
 

DeletedUser

dragul meu thomas,imortalule,,,,,,nu ma laud cu nimic
toacmai ti-am aratat ca esti un jucator care abia acum invata sa joace
asa noob cum e tracis, ti-a rupt capul pe joc si ti-a mai luat si sate cu un prapadit de cont, si o sa-ti mai iau stai fara grija
iar cu statisticile,,,,eu cred ca va cam grabiti,,,,,,,,,,,,,,,,,



doar 2 oameni de pe acest pamant imi pot spune "dragul meu"...mama si prietena...te`as ruga sa termini cu prostiile astea...eventual un "draga thomas" mai merge din cand in cand...

ca sa nu fiu eu ala rau`...intreaba si tu oamenii de aici` cum ar trebui condus un trib...ca daca iti zic eu` razi ca nebunu dupa ####....
nu stiu ce cap mi`ai rupt...dar e vina celor de pe acest forum`...trebuia sa`ti zica ca sunt un fel de zmeu`...un dragon...imi tai un cap imi cresc 2 ...

iar ai dreptate nu statisticile conteaza...is doar cateva sate` in cateva zile`...dar ce e mai important asa`...e ca a`ti pierdut 7 jucatori`...
si sa nu uitam de lista inactivilor...sau vrei sa`l punem pe forum`?

ai de ce sa`ti faci griji`...si in loc sa stai non`stop pe contul ala de langa mine`...mai bine ti`ai vedea de trib...ca prevad un viitor sumbru pentru G.W..
dar cui sa`i zici`?!^^

 

DeletedUser

si ce daca prevezi un viitor sumbru pentru G.W.?
lasa-ma pe mine sa-mi fie frica si sa-mi fac probleme
si ca sa stii
puteam sa-ti bag intre nobili si catapulte ca sa-ti rupi gatul frumos
dupa ce iti scot tie triburile din cap ma voi muta sa fac pe siter-ul la granita cu noobs,,,,dupa cum ai zis tu si asa eu sunt sitter-ul universal

cat despre statistici
ti-am spus
ma doare-n cot de alte triburi care merg la mica ciupeala
eu respect triburile unde jucatorii nu confunda jocul cu viata reala



nu mai dau exemple ca stric rostul la lume pe aici

iar jucatorii aia pe care i-a luat IMMO sunt din BoM nu-s adevaratii G.W.
deci drum lung si cale batuta
daca erati jucatori adevarati nu fugeati asa

si vezi cate triburi schimbi sa nu intri in top:)))
hai pe teren ca esti jucator de temut sa-ti mai dau niste lectii de joc=))
 

DeletedUser

si ce daca prevezi un viitor sumbru pentru G.W.?
lasa-ma pe mine sa-mi fie frica si sa-mi fac probleme
si ca sa stii
puteam sa-ti bag intre nobili si catapulte ca sa-ti rupi gatul frumos
dupa ce iti scot tie triburile din cap ma voi muta sa fac pe siter-ul la granita cu noobs,,,,dupa cum ai zis tu si asa eu sunt sitter-ul universal

cat despre statistici
ti-am spus
ma doare-n cot de alte triburi care merg la mica ciupeala
eu respect triburile unde jucatorii nu confunda jocul cu viata reala



nu mai dau exemple ca stric rostul la lume pe aici

iar jucatorii aia pe care i-a luat IMMO sunt din BoM nu-s adevaratii G.W.
deci drum lung si cale batuta
daca erati jucatori adevarati nu fugeati asa

si vezi cate triburi schimbi sa nu intri in top:)))
hai pe teren ca esti jucator de temut sa-ti mai dau niste lectii de joc=))



e ultimul meu post in care voi raspunde la prostiile tale`..
m`am certat` pe acest forum` cu o gramada de jucatori`...uni mai renumiti...altii mai putin...

dar esti primul om la care mi`e rusine sa` vorbesc...pe bune`...

dar adu`ti tu aminte de G.W.`ul tau`...la cat de praff era...si unde era...
cine a facut fuziunea dintre BoM si G.W.?daca BoM nu`s jucatori buni`...da`i fara` pe toti`...ca doar tu ai nevoie de adevaratii G.W. nu?

si ca sa`ti sparg si teoria conspiratiei pe care o ai in cap...in legatura cu faptul ca eu as fi agent secret care lucra pentru IMMO de la inceput...
eii bine`...daca era asa...nu faceam fuziunea dintre BoM si G.W. ...i`as fi lasat prada pentru cei din n00bs...si apoi va bateam pe voi`...

eu in acest joc am descoperit multe...mi`a oferit o gramada de prietenii si recunosc ca din discutiile purtate cu alti jucatori...am invatat` foarte multe chestii care sunt sigur ca imi vor fi utile mai tarziu...

am avut un trib cu care am stat` de la inceput pana la capat..(allways remember M.T.)...
am cunoscut "Regina mea"...(asta nu prea va priveste:p)
si mi`am facut un nume`...cum e vorba aia..."un om slab se ascunde in spatele unui nume...ce`l puternic si`l creaza..."
asta e valabil si in cazul lui "micuta sirena"...care a construit acest nume...

eu am dovedit ce am avut de dovedit...iar tie nu am nimic de dovedit...pentru ca fara suparare...esti cam departe de mine.

indiferent de ce se va intampla in urmatoarele zile/saptamani/luni..indiferent de rezultate si soarta contului meu...eu consider ca lumea 10 a fost una dintre cele mai frumoase lumi pe care am jucat...mi se pare cel mai echilibrat si cel mai bine dezvoltat...

tu cu G.W. eu cu IMMO...va castiga cel care este menit sa castige..
dar nu uita...noi avem traditie in a juca acest joc...


salutari din partea mea si o noapte placuta!(nu tie "kracis"...ca tu oricum nu dormi...)
 

DeletedUser

Nu are rost sa va certati sau sa va luati dupa tracis. Lasati-l sa zica ce doreste ca oricum este evident ca Marea Familie denumita de mine de noobi incet, incet se destrama. SMIR au dat bir cu fugitii cand au primit primele atacuri dand vina pe admini pentru esecurile lor; G.W. le este rusine cu jucatorii din tribul lor (fostii y, fostii x), ma mir cum de sunt acei jucatori atat de noobi incat sa nu isi dea seama ca unii de genul lui tracis se folosesc de ei si apoi ii arunca la gunoi; RAI vor fi nenorociti in curand de cei din ZARG (bravo baietii); ultimul dar nu cel din urma WRATH (vreo 4 stiluri) cu karmanos in frunte este un trib de mare succes :D
 

DeletedUser

n-am spus thomas ca esti infiltrat de IMMO in G.W.
n-am spus niciodata asta
numai ca esti un jucator cu traditie care schimba triburile ca pe sosete


iar referitor la familie
am facut familia pentru distractie
nu sa ajung pe un loc cu tribul sau eu stiu ce mai aveti voi in cap
daca ti-ar merge mintea 2 secunde mai xbrandy ti-ai da seama si dupa nume ca am vrut sa ne distram
GW este in razboi preluat cu LN
au intrat si noobs
acum au intrat si IMMO
eu cred ca rezistam destul de bine
dar statisticile se vor echilibra in scurt timp
daca m-ai intreba pe mine?
noobs si IMMO au mers la mica ciupeala
asta-i parerea mea
deci sunt o familie pe blat
ar putea sa se numeasca familia blat:D
 

DeletedUser

dar adu`ti tu aminte de G.W.`ul tau`...la cat de praff era...si unde era...
cine a facut fuziunea dintre BoM si G.W.?daca BoM nu`s jucatori buni`...da`i fara` pe toti`...ca doar tu ai nevoie de adevaratii G.W. nu?

daca am fi fost asa cum spui acolo ar fi trebuit sa fuzionam noi sub numele,BoM;)

si nu va mai ofticati atat jucatorilor cu traditie,,,,,,,ca noi vom lupta pana la capat
nu vom fuziona
cine vrea sa fuzioneze e liber s-o faca
 

DeletedUser

Topicul e de vina

sunteti off topic, ce treaba aveti cu LN in discutia asta??


Pai o sati explic eu, IMMO si noobs au intrat in razboi cu noi datorita aliantei cu voi :) insa daca voi credeti ca sunteti de speriat pentru cineva va inselati.


Am vazut ce poate IMMO, noobs si LN ceva mai organizati dar cam atata... la un atac organizat sunteti varza nu stiti cum sa va salvati pielea :))


Va doresc succese cind veti cadea din top!

Ar trebui schimbat titlul in LN&IMMO&NOOBS vs restul :)
 

DeletedUser

Pai o sati explic eu, IMMO si noobs au intrat in razboi cu noi datorita aliantei cu voi :) insa daca voi credeti ca sunteti de speriat pentru cineva va inselati.


Am vazut ce poate IMMO, noobs si LN ceva mai organizati dar cam atata... la un atac organizat sunteti varza nu stiti cum sa va salvati pielea :))


Va doresc succese cind veti cadea din top!

Ar trebui schimbat titlul in LN&IMMO&NOOBS vs restul :)

1)noobs si immo din cate stiu eu nu au alianta cu ~L N~.
2)noobs au intrat in razboi cu voi datorita unor atacuri asupra unor membri noobs.
3)Nu stiu daca aceste 3 triburi sunt varza...immo sunt de la inceputul lumii pe locul 1,noobs de la inceputul lumii top 3 si ~L N~,fostul ~LEON~ au stat mereu top 5.

Ceea ce vreau eu sa punctez:Titlul LN&IMMO&noobs nu are ce cauta pentru simplul fapt ca nu formeaza o familie.Cat despre cuvintele tale inteleg un singur lucru,acela ca e greu sa accepti adevarul;)
 

DeletedUser

traianus
baietii astia au o singura probelma
nu se pot obisnui cu ideea ca sunt alte triburi care nu fac ce vor ei
dar presimt eu ca se vor obisnui in curand;)
 
Sus