Akatsuki vs Clasic

  • Autor subiect DeletedUser39475
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1630

desi voiam sa tradez tribul pt o poza cu o sefa foarte dragutsa:))...ei au fuzionat,o miscare nu prea buna zic eu


totul depinde de ZEN,daca intra in razboiul asta e naspa pt Aka&compania. De fapt,ZEN va da in membrii Legend si fostii membri Aka se lupta cu cei din Clasic...nu e o mare schimbare
 

DeletedUser15982

bau

Cat timp am luat sate de la voi imi pierd sa fac gura mare pe extern ... dar tu ce ai facut? ti-ai pierdut singuru sat de pe k34 :p mi-am pierdut trupele de atac se refac nu e problema
 

DeletedUser39475

n-ai nimerit-o andrei, se cheama ''akatski vs clasic'' :d

Imi cer scuze pentru greseala de scriere. Probabil am creeat-o in graba tema.

Rog un moderator sa modifice tema in " Akatsuki vs. Clasic .

Multumesc ! :) O seara/noapte excelenta !

PS: Domnule vladseria o sa incerc sa te fac sa vorbesti cat mai corect de acum inainte.....corectandu-te cand gresesti bineinteles ! :)) Joc fain !
 

DeletedUser

Cat timp am luat sate de la voi imi pierd sa fac gura mare pe extern ... dar tu ce ai facut? ti-ai pierdut singuru sat de pe k34 :p mi-am pierdut trupele de atac se refac nu e problema

se pare ca nu mai ai gura asa mare :)))


eu ce am facut...v-am scos peri albi 3 zile la rand si o sa va scot si mai multi cand incep atacurile pe voi:D

daca nu faceati "marlania" cu secundaru ca sa il blindati de sprijin, aveam si noi atac si va rupeam

asa trebuie sa asteptam putin dar...vine momentul si atunci sa vezi :cool:
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: Clasic
Parte 2:
Triburi: Aka, =Ak=, +Ak+, tsuki, tsuky

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 88
Tabăra 2: 21
Diferență: 67

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 611,503
Tabăra 2: 150,022
Diferență: 461,481

chart



Trage un ochi la statistica asta, in 4 zile de razboi v-am luat 67 de sate si tot cresc.
App, nu va sta bine pe primul loc , va ajutam sa ajungeti pe 2 poate pe 3, 4 etc. .
 

DeletedUser38860

Nu inteleg de ce va certati atat ! Razboiul e deabea la inceput ! Clasic are avantaj in statistica din noaptea aceea , cand a atacat ! De acum incepe cu adevarat lupta.
 

DeletedUser15982

bau

daca nu faceati "marlania" cu secundaru ca sa il blindati de sprijin, aveam si noi atac si va rupeam
Pacat ca secundarul acuma ne-a
si nu a vrut sa vina in trib si s-a dus in altul...

1.1 Trataţi-i pe ceilalţi membri cu respect şi menţineţi discuţiile în limitele bunului simţ. Este indicat să tineţi cont că pe forum sunt membri de vârste diferite şi a căror experienţă de joc diferă de la caz la caz, motiv pentru care vă rugăm să fiţi răbdători dacă uneori apar întrebări care pot părea "stupide" sau "infan
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Deja sunt pe 2.

era si normal sa scadem pe 2

Zen au echipa formata deja si lucrurile puse la punct, noi inca avem de mutat jucatori in zone etc


in primele 2 zile ati luat sate multe , in a 3-a zi ati luat vreo 12 parca si deja in a 4-a zi erau vreo 3 cand m-am uitat pe statistica


si azi ati luat 2 sate




ce tot va laudati atat nu inteleg...ne-ati prins in mijlocul autostrazii si ati dat cu tiru peste noi. Era normal sa ne faceti praf

Dar ma intreb oare cat o sa o mai duceti asa si chiar sunt curios care se duce pe 4-5-6-7-8...dizolvare trib

Pacat ca secundarul acuma ne-a cacat si nu a vrut sa vina in trib si s-a dus in altul...

Limbaj specific jucatorilor din Clasic
 

DeletedUser11867

satele luate in prima saptamana dupa o chestie din asta nu conteaza prea mult decat la statistici...nu arata adevarat valoarea a unui trib...
Ak-Orochimaru-Ak cum poti organiza atatia jucatori cred ca sunt cateva sute in toata familia cum te lauzi...din care majoritatea sunt noobi...pana ii inveti sa joace au pierdut satele...iti trebuie ceva jucatori c experienta care sa te ajute...ma intreb de undei scoti...pentru fiecare 7-8 jucatori iti trebuie un lider sai coordoneze sa vedem de unde ii scoti....
 

DeletedUser

Într-un război contează şi startul prea mult plâgeţi după faza aia...:(
Copile, când dizolvi tu Clasic să mă anunţi, la ce jucători ai pe graniţă :)) nu prea cred ..
Cel puţin jucători care am intrat în clasic n-ai şanse şi cu ocazia asta o să mai chem câţiva de pe l21 să fie treaba bună :))) cel puţin eu n-am auzit de voi probabil sunteţi playeri buni şi căutaţi :)))))))) baftă.
 

DeletedUser40008

Într-un război contează şi startul prea mult plâgeţi după faza aia...:(
Copile, când dizolvi tu Clasic să mă anunţi, la ce jucători ai pe graniţă :)) nu prea cred ..
Cel puţin jucători care am intrat în clasic n-ai şanse şi cu ocazia asta o să mai chem câţiva de pe l21 să fie treaba bună :))) cel puţin eu n-am auzit de voi probabil sunteţi playeri buni şi căutaţi :)))))))) baftă.

unde ma ca deja jumatate de pe l21 e in clasic... :))))
 

DeletedUser38581

era si normal sa scadem pe 2

Zen au echipa formata deja si lucrurile puse la punct, noi inca avem de mutat jucatori in zone etc


in primele 2 zile ati luat sate multe , in a 3-a zi ati luat vreo 12 parca si deja in a 4-a zi erau vreo 3 cand m-am uitat pe statistica


si azi ati luat 2 sate




ce tot va laudati atat nu inteleg...ne-ati prins in mijlocul autostrazii si ati dat cu tiru peste noi. Era normal sa ne faceti praf

Dar ma intreb oare cat o sa o mai duceti asa si chiar sunt curios care se duce pe 4-5-6-7-8...dizolvare trib



Limbaj specific jucatorilor din Clasic

Tu de la inceputul lumii numai scuze gasesti pentru satele pierdute!:)
La fel erati si in razboiul cu legend adica o luati pe coaja..Din pacate cu ei ati reusit fuziunea (asta fiind cea mai mare greseala de pe aceasta lumea celor din legend) dar sa vedem marite intemeietor cum scoti camasa cu clasic acum:eek::D:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus