Conținut recent de paz100

  1. Feedback- Versiuni noi de joc!

    +1
  2. Sondaj concurs "Decor de iarnă"

    De ce nu se poate vedea poza Concurent 1??? A fost stearsa sau???
  3. F. Green + F. SH vs F. Zei (+MR) + F. Night (+Heroe)

    Mai puteti face atata misto de sarmanu om. Ce treaba aveti voi cum trimite el circularele. Voi vedetiva de treburile voaste si de inactivi vostri.
  4. F. Green + F. SH vs F. Zei (+MR) + F. Night (+Heroe)

    Ciocu mic Sorine ca nu tia cerut nimeni parerea. Mai bine taci si veziti acolo de tribul tau.
  5. F. Green + F. SH vs F. Zei (+MR) + F. Night (+Heroe)

    Nap. Statistici sus statistici jos Numai de statistici si de tactica lor si de servatele se aude paici. Schimbati ma si voi subiectu. Organizatu a trecut asa ca finis si nopte buna pana la organizatu viitor cand nu ma mai prindeti voi nepregatit.
  6. F. Green + F. SH vs F. Zei (+MR) + F. Night (+Heroe)

    Hmm... Inca un jucator obsedat de statistici.
  7. F. Green + F. SH vs F. Zei (+MR) + F. Night (+Heroe)

    Auzi oare cear fi sa mergi sa te culci ca te bate mamata ca e tarziu !!
  8. F. Green + F. SH vs F. Zei (+MR) + F. Night (+Heroe)

    Maa da dale naibi de statistici. Acuma va laudati ca ati luat sate de la inactivi?
  9. F. Green + F. SH vs F. Zei (+MR) + F. Night (+Heroe)

    Ati avut noroc de data asta ca nu am avut timp sa stau sa joc ca de obicei.... Nu mai aveti voi si a doua oara asa noroc...
  10. F. Green + F. SH vs F. Zei (+MR) + F. Night (+Heroe)

    pana atunci uite si tu ce ELITE ai pe acolo https://ro42.triburile.ro/public_report/bbefabe3598981f0fde22cb0f6cf9eea Ce problema ai tu ca maiam recrutat asa trupele?
  11. Solicitare scripturi si discutii cu privire la acestea

    Stie cineva vreun script pentru extras coordonatele barbarelor de pe harta si inca unul pentru inserarea lor in asistentul de farmare ca eu nu am gasit nicaieri pe forum asemenea scripturi sa functioneze.
Sus