Concurs Razboinicul

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Personajele pot fi simpli useri ai forumului sau jucatori?

da, personajele pot fi useri ai forumului, atata timp cat creatia literara nu poate fi acuzata de calomnie, atacuri la persoana, denigrare de orice fel. O alta conditie e precum stiti folosirea unuia dintre personajele propuse. Atentie mare la regulile forumului! (acesta este o atentionare adresata tuturor)

Intrebare:
Atiunci cand veti arata scrierile, veti dezvalui si autorul? Sau va fi anonim ca data trecuta?

ps: mai bine sa se dezvaluie totul la inceputul votarii. ;)


Va fi anonim.

la cati s-au inscris pana acum, poti sa te bagi cu incredere... indiferent ce scrii acolo, n-or fi nebuni sa descalifice singurul participant =))
Multumim de incurajare.... Care va fi numarul celor inscrisi, nu avem de unde stii, pana nu se incheie perioada de inscrieri... banuiala mea e ca daca se inscriu prea putini, vom fi acuzati din nou de favoritisme... daca nu se inscrie nimeni, probabil vom fi acuzati ca am omorat din fasa samburele creatiei prin indolenta si incapacitatea de a veni cu subiecte de concurs pertinente, iar daca unii vor trisa si ii vom descalifica, tot vom fi vinovati. Mi-ar placea sa vad propuneri de concursuri mai multe, ca sa se sparga oalele si in capul altora... dar neah... :rolleyes:
 

DeletedUser

Incerc, sincer vorbind sa-mi dau seama daca nu subiectele sunt de vina, ce anume e? Contrar aparentelor, echipa organizatoare chiar a incercat sa propuna un subiect nu doar educativ ci si distractiv. Cred ca daca propuneam un concurs de injuraturi, aveam un feed-back mult mai ok. Sa mai zica cineva ca romanul s-a nascut poet!!!:p

In legatura cu celalat concurs "al Iepurasului" hai s-o lasam asa cum e, oricum tot ce a fost de zis, s-a spus... nu mai retin mai erai in Team la acel moment dar zic doar atat...intentia a fost buna... in schimb nu toti ar merita sa-si dea cu parerea.
 

DeletedUser

Premiile concursului sunt:

Locul I 200 PP
Locul II 120 PP
Locul III 60 PP
Locul IV Titlu pe forum la alegere timp de 1 saptamana

Cam putine. S-a zgarcit sefa. :p
Cred ca unii ar prefera sa fie pe 4 decat pe 3. :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

De exemplu, cine nu ar merita ?


Nu comentez la aceasta intrebare, pentru ca simt o usora ironie in intrebarea ta. Apropo, cu riscul de a fi off topic... nu trebuia sa-ti schimbi avatarul? Eu as putea fi stelista...si daca as fi, m-as simti tare jignita:)

Premiile concursului sunt:

Locul I 200 PP
Locul II 120 PP
Locul III 60 PP
Locul IV Titlu pe forum la alegere timp de 1 saptamana

Cam putine. S-a zgarcit sefa. :p
Cred ca unii ar prefera sa fie pe 4 decat pe 3? :))

Am mai raspuns la aceasta intrebare. Incercam sa organizam concursuri saptamanale.
 
Ultima editare de un moderator:

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Ba da, uitasem ... am rezolvat acum :)

Nu era nici o ironie, doar ca atata timp cat nu stiti cauza unor esecuri e o mare problema.

De exemplu, cum poate o clona neacceptata la acel concurs sa devina ok intr-o luna ?
 

DeletedUser

Ce-ar fi sa formulezi intrebarea prin ticket? Aici suntem off topic...si oricum, nu sunt persoana autorizata sa-ti raspund.
 

DeletedUser

astept cu nerabdare povestile, eu unul chiar sunt curios.
sper sa vedem lucrari frumoase si care sa ne faca dedicem cu greu cine sa castige.
maresc si eu miza concursului...voi da castigatorului o bere stejar in viitorul apropiat :D
 

DeletedUser

astept cu nerabdare povestile, eu unul chiar sunt curios.
sper sa vedem lucrari frumoase si care sa ne faca dedicem cu greu cine sa castige.
maresc si eu miza concursului...voi da castigatorului o bere stejar in viitorul apropiat :D

o sa dedicesti usor, stai calm. pe mine tre sa ma votezi si... atat :p
 

DeletedUser

Precizare pentru cei care imi trimiti compunerile: vedeti ca la mesaje exista o limitare de 5000 de caractere si daca aveti textul mai lung trebuie sa compuneti mai multe mesaje.
Va astept compunerile pe privat :p


2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 

DeletedUser

The war with Parthia was not Nero's only major war but he was both criticized and praised for an aversion to battle. (razboiul cu Parthia nu a fost singurul mare razboi al lui Nero, dar a fost atat aclamat cat si criticat pentru o aversiune fata de lupta.

^ Suetonius Vietile Cezarilor, Viata lui Nero 18; Marcus Annaeus Lucanus Pharsalia (Razbiul civil) (c. 65)[2].


Deci cred ca ar trebui scos Nero de la razboinic, a fost un tiran scelerat care si-a ucis toata familia ca un imbecil. Din atatia razboinici cati au fost in lumea asta pe tampitul asta l-ati gasit.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus