Concurs Razboinicul

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

pai poate asa ne vin idei de povesti :D
apropo, cati (nu) s-au inscris pana acum?
 

DeletedUser

Nu am informatii despre cati s-au inscris, mesajele nu vin la mine.
 

DeletedUser

cel care o sa faca versuri o sa castige, ca intotdeauna. Nici n-are rost sa vedem creatiile, poetii sunt la mare cautare aici, "colonelii iepurila" e deja un caz epic :D
Numaru' 2 o sa fie ala care o sa faca o situatie amuzanta - probabil vreo duma legata de faptul ca Napoleon era recunoscut ca face mai multe lucruri deodata, sau cum a dat Nero foc din greseala Romei..
Numaru' 3 e cel ramas in concurs in urma descalificarii a mai mult de jumatate de jucatori..

Ne-am bucura enorm daca s-ar mai gasi jucatori si pentru locurile 4, 5, 6.. :D Ca poate se va decide sa primeasca si ei cate 20-30 de puncte premium in urma participarii.. :p
 

DeletedUser

Intrebare:
Atiunci cand veti arata scrierile, veti dezvalui si autorul? Sau va fi anonim ca data trecuta?

ps: mai bine sa se dezvaluie totul la inceputul votarii. ;)
 

DeletedUser

Ceva mai putini decat niciunul?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ma inscriu eu cu o poveste despre tudor vladimirescu daca ma primiti , am gasit o carte unde scrie ca a cucerit troia
 

DeletedUser

in materie de istorie nu cred ca exista mai mare noob ca mine, asa ca n-am nici o emotie :D doar daca mineka face ticket si pierd bunaciune de participare
 

DeletedUser

la cati s-au inscris pana acum, poti sa te bagi cu incredere... indiferent ce scrii acolo, n-or fi nebuni sa descalifice singurul participant =))
 

DeletedUser

nu mi-a venit inca inspiratie... nu le prea am cu scrisul :(
mie imi plac desenele animate
dar simt scrasnetul tastaturilor din spatele nickurilor
 

DeletedUser

Spui ca e o greseala de tastare si vroiai sa scrii defapt Minerva, in caz de ticket.
 

DeletedUser

Scrierile dvs trebuie sa fie originale, nu copiate de nu stiu de pe unde
 

DeletedUser


pai ti-am mai zis... tu votezi pe cine vrei si castiga cine trebuie
5. In cazul descoperirii ulterioare ( dupa inceperea concursului ) a anumitor nereguli ( drept de autor, etc ) ca urmare a unor sesizari venite din partea userilor sau din partea unor terte persoane, Team-ul poate exclude din concurs pe cel gasit in neregula cu obligatia de a face publice motivele. ( Descalificarile se fac dupa incheierea perioadei de votare).
 

DeletedUser

aaa... pai aia o sa fie tot cu "Voteaza Concurentul 0"... ca 1, 2, 3... 15 nu or sa existe :D
sorry, sunt cam nedormita saptamana asta
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus