Discutii/lamuriri privind noile modificari ale contului premium

  • Autor subiect DeletedUser184
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

@ King Babilonia observ ca te framanta intrebarea ta

da marea majoritate primeste cateva pcte amarate de cp - care sigur si le-ar permite sa le cumpere si singuri (eu personal inainte sa ajung admin am avut la activ vreo 300 pcte)..."sunteti pusi ptr asa ceva"....ei bine nu e chiar asa nu suntem pusi ci am venit in urma acelor anunturi si am fost selectati pentru a crea un joc cat mai placut.
faptul ca sunt/suntem admini nu ne impune un anumit program ci un minim de timp alocat "hobbyului" - a se observa ca eu sunt de pe la 8 seara si acum e cam spre 12 ...

Momentan inca am vederea buna,trebuia sa fiu si mai detaliat in mesaj ? te-a deranjat ce ti-am spus ? a fost o simpla intrebare a unui "umil" jucator ,e prea mult ?
 

wwwsimona

member
Scor reacție
0
UNION - alinapopescu în data de 22.03. la ora 23:59 Citat Prelucrare Şterge
cati dintre voi au probleme si nu pot intra sa zicem acum ?
UNION - gimmylove moon în data de 23.03. la ora 00:11 Citat Prelucrare Şterge
la mine merge dar f f greu....cand intru la sitter imi da erori...
UNION - Dytzoo0820 în data de 23.03. la ora 07:54 Citat Prelucrare Şterge
me too
Unicat - baxxy în data de 23.03. la ora 09:17 Citat Prelucrare Şterge
eu abia acum am putut intra...de ieri de la ora 20.00 nu am reusit deloc :|
Perversul în data de 23.03. la ora 09:56 Citat Prelucrare Şterge
da. e f bine! ma infrupt la greu din resurse :D
UNION - PESY în data de 23.03. la ora 15:09 Citat Prelucrare Şterge
si eu am avut probleme
UNION - Novesq în data de 23.03. la ora 16:31 Citat Prelucrare Şterge
aseara au fost probleme...acum e ok.
UNION - rambocosmin în data de 23.03. la ora 18:27 Citat Prelucrare Şterge
si eu
UNION - ZALTER în data de 23.03. la ora 19:50 Citat Prelucrare Şterge
si la mmine s-a manifestat....se blocheaza si nu pot face login..:))dar este normal....e romania.....
UNION - gimmylove moon în data de 23.03. la ora 21:01 Citat Prelucrare Şterge
Perversul a scris:
da. e f bine! ma infrupt la greu din resurse :D


ca bine zici :))

mie mi-a murit o gramada de nobilii pt ca nu puteam sa intru pe L4...mda
UNION - wwwsimona în data de 23.03. la ora 21:28 Citat Prelucrare Şterge
eu de o luna sunt in greva, nu mai cumpar cont premium decat daca arde. ar trebui sa facem toti asa, sau sa ne bagam picioarele in el de server si sa ne mutam pe .net, poate asa vor invata si romanasii nostri sa-si respecte clientii.
UNION - ZALTER în data de 23.03. la ora 22:02 Citat Prelucrare Şterge
wwwsimona a scris:
eu de o luna sunt in greva, nu mai cumpar cont premium decat daca arde. ar trebui sa facem toti asa, sau sa ne bagam picioarele in el de server si sa ne mutam pe .net, poate asa vor invata si romanasii nostri sa-si respecte clientii.


wow......tu dai bani pt un astfel de joc????.............:))



wow......tu dai bani pt un astfel de joc????.............:)) mi s-a parut genial.
 

DeletedUser

Va rog sa nu-i faceti jocul lui stil, a venit aici, cocos, sa provoace, urmarind probabil inchiderea acestui topic, in termeni legali.
Ignorati-l, doare mai tare.

Da,mi-am dat seama imediat că probabil asta urmărește.El și cu puștiul ăla.
 

DeletedUser

uite,depinde tracey,community managerul de pe serverele uk ,a zis ca daca strang 100 de oameni de pe acele servere care sunt de acord cu mine,ma ajuta sa depunem o petitie online impotriva acestei ridicari de pret

Spune-mi ce avem de facut si facem!
 

DeletedUser3986

Va rog sa nu-i faceti jocul lui stil, a venit aici, cocos, sa provoace, urmarind probabil inchiderea acestui topic, in termeni legali.
Ignorati-l, doare mai tare.


Nu asta e rolul meu aici. Am incercat sa stau deoparte, dar am vazut ca unii erau pe aratura rau. Plus ca am vazut mesaje trimise de unii jucatori in Sistemul Suport, care sincer mi-au lasat un gust amar si tin de aia 7 ani de acasa.
Gabby nu cred ca tie ti-ar conveni ca cineva sa te faca cum ii vine la gura pentru o decizie ce nu iti apartine.
 

DeletedUser5970

Nu asta e rolul meu aici. Am incercat sa stau deoparte, dar am vazut ca unii erau pe aratura rau. Plus ca am vazut mesaje trimise de unii jucatori in Sistemul Suport, care sincer mi-a lasat un gust amar si tine de aia 7 ani de acasa.
Gabby nu cred ca tie ti-ar convenii ca cineva sa te faca cum ii vine la gura pentru o decizie ce nu iti apartine.

Stil, prietene, pentru asta contacteaza sistemul de suport pentru ca nu suntem in masura sa iti analizam plangerile ce tin de tiketele tale, nu te obliga nimeni sa stai acolo si sa le citesti si inca o data iti spun, nu mai generaliza pe acest subiect.
Pe aratura cred ca vrei sa ajungem acum, indrumati de tine, aici se discuta cu totul altceva asa ca tine bine de volan, aratura nu e departe.
 

DeletedUser9103

Poate scumpesc puncte premium sa ofere o mai buna protectie servere
lor, sa nu mai pice asa usor. Decat sa gandim pozitiv mai bine punem raul in fata, cred ca-s singurul optimist de aici :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5970

Poate scumpesc puncte premium sa ofere o mai buna protectie servere-lor, sa nu mai pice asa usor. Decat sa gandim pozitiv mai bine punem raul in fata, cred ca-s singurul optimist de aici :)

Pentru ca faci parte din sistem ?
Dar ce-ti pasa, iti intra premium gratis tie.
 

DeletedUser6843

Iti raspund eu la aceasta intrebare.

DA de n ori adminii au luat parte jucatorilor si au urlat ca serverele au probleme, ca jucatorii sunt nemultumiti.

:)) , ce raspuns :)) , dar asta nu tine si de responsabilitatile voastre?


Nu asta e rolul meu aici. Am incercat sa stau deoparte, dar am vazut ca unii erau pe aratura rau. Plus ca am vazut mesaje trimise de unii jucatori in Sistemul Suport, care sincer mi-a lasat un gust amar si tine de aia 7 ani de acasa.
Gabby nu cred ca tie ti-ar convenii ca cineva sa te faca cum ii vine la gura pentru o decizie ce nu iti apartine.

Parca era o regula ca puteti bana in astfel de cazuri , cum au mai fost alte cazuri , banati si aici , nu trebuie acum sa "va dati loviti" , eu unul nu am citit o explicati plauzibila din parte unui "oficial" , lamine ce s-a mai chinuit , in rest praful si pulbearea , aici mai este inca de gandit , raspunsurile sunt "praf" sau...?

zici ca v-am ales noi ca admini , voi doriti sa fiti! ,
 

DeletedUser

Cainii latra, ursul merge.
Cativa euro in plus nu o sa va omoare. Considerati aceasta suma in plus ca un ajutor pentru imbunatatirea performantelor serverelor. Iar daca nu va permiteti puteti sa cumparati o luna premium alta pauza si tot asa :)
 

DeletedUser

iar va luati de Motoc!

Nu se reduce totul la servere! Am jucat 3 ani de zile cu probleme de server din prima zi, o sa rezist si mai departe daca e nevoie. Problema este ca Inno se lacomeste!
 

DeletedUser184

@ GabbY-Ghost - daca doream neaparat sa inchid aceasta tema, gaseam zeci de motive - chiar tu de exemplu imi oferi cateva.
si in acelasi timp daca doream sa evit aceasta lunga discutie (stiam ca asa va fi) nu deschideam tema (a se observa ca totusi am deschis tema).

spuneti ca TT nu a facut nimic....oare cine ii anunta pe cei din germania cand serverul la ora 12 noaptea este "under siege" datorita unor baietzi isteti? (dupa cum ziceam deh...romanul e haxor din tata'n fiu si are roate din america...)se trezesc singuri tehnicienii si remedieaza? eu nu cred.....dar totusi acesta este un alt subiect.

incercati sa discutati la tema ca ma faceti sa intorc foaia.

p.s: @ stranutelu - nu ma obliga nimeni ca la ora 12 noaptea sa stau pe forum de exemplu sa raspund intrebarilor si nici sa dau telefon/mail in germania ca nu functioneaza ceva la parametri.
 

DeletedUser

Citez

Poate scumpesc puncte premium sa ofere o mai buna protectie servere
lor, sa nu mai pice asa usor. Decat sa gandim pozitiv mai bine punem raul in fata, cred ca-s singurul optimist de aici ...citat din vasy

asta cam asa este
 

DeletedUser17342

e pai stai linistit mai lamine, ca nu o sa mai aveti probleme cu aia 20 de jucatori care vor mai ramane (cate un admin/ lume) ;)
 

DeletedUser

Plus ca am vazut mesaje trimise de unii jucatori in Sistemul Suport, care sincer mi-au lasat un gust amar si tin de aia 7 ani de acasa.
Gabby nu cred ca tie ti-ar conveni ca cineva sa te faca cum ii vine la gura pentru o decizie ce nu iti apartine.

Sincer ii felicit pe cei care au avut un cuvant de spus (chiar daca l-au asociat cu jigniri,pe care uni le merita datorita indiferentei lor pentru acest joc ) nu vedeti ce a ajuns jocul asta ? forumul? nici macar http://ro.twstats.com nu mai functioneaza dar sa nu-l punem si pe ala acum ca se strang prea multe...
Nu inteleg unde este satisfactia sa mai joci cand totul merge din ce in ce mai prost ....ca sa nu mai zic sa-ti cumperi si cp "la noua reducere"
 

DeletedUser5970

Da lamine, nu zice nimeni ca nu munciti, tot respectul pentru asta insa ti-am pus 2 intrebari la care ai evitat raspunsul, in fine, daca nu se poate, inteleg pentru ca nu am de ales.
Imi cer scuze daca am deviat si eu de la subiect dar cred ca si stil trebuie potolit putin.
 

DeletedUser

Poate scumpesc puncte premium sa ofere o mai buna protectie servere-lor, sa nu mai pice asa usor. Decat sa gandim pozitiv mai bine punem raul in fata, cred ca-s singurul optimist de aici :)

În orice afacere,mai întâi investești..și mai apoi încerci să amoritizezi cheltuielile făcute și să scoți un profit.Și amortizarea asta a cheltuielilor precum și profitul estimat a fi obținut, se face treptat...nu peste noapte.
Nu pui carul înaintea boilor.,,Dați voi banii..că poate noi facem serverele să nu mai pice.''
Bine ai zis..poate!
 

DeletedUser9103

Pentru ca faci parte din sistem ?
Dar ce-ti pasa, iti intra premium gratis tie.

Intradevar 5 puncte pe luna, o avere. Dar ca-mi pierd minim 3 ore pe zi pe servere si sunt injurat de o gramada de "copii", fara cei 7 ani de acasa. Asta-i obtional, ca-i frigiderul plin zilnic.
 

DeletedUser11867

Nu asta e rolul meu aici. Am incercat sa stau deoparte, dar am vazut ca unii erau pe aratura rau. Plus ca am vazut mesaje trimise de unii jucatori in Sistemul Suport, care sincer mi-au lasat un gust amar si tin de aia 7 ani de acasa.
Gabby nu cred ca tie ti-ar conveni ca cineva sa te faca cum ii vine la gura pentru o decizie ce nu iti apartine.


pot spune si asta si eu...daca vrei iti trimit raspunsuri de ale adminilor de iti lasa si tie gust amar...
pe 4 lumi 4 raspunsuri diferite la aceeasi problema...plus ca stiu eu mai bine regulamentul decat ei...admini intrati cu pile...daca vrei iti spun si cine a bagat pe cine...
la raspunsurile pe care le dati nu inteleg de ce va trebuie 3 ore pe srv...oricum dati copy paste la regulament si ati terminat treaba...
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus