Discutii/lamuriri privind noile modificari ale contului premium

  • Autor subiect DeletedUser184
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3919

Ah, sa nu uitam si de celelalte cheltuieli pe langa CP. Sa nu-mi ziceti ca voi nu dati telefoane. Mie mi s-a triplat factura la mobil in ultimul an.
Ieri ma suna Seztel... "s-a intepenit serverul si nu pot sa fentez, de dimineata merge in hopuri. Incearca sa intri tu ca in 2 min vine o spargere". Normal ca am intrat dupa ce a trecut :)
 

DeletedUser17342

cheltuieli adiacente : )) oricum vine primavara, vara ne intalnim tot serverul . ro undeva la mare si uite aici socializare :)
 

DeletedUser26839

Ah, sa nu uitam si de celelalte cheltuieli pe langa CP. Sa nu-mi ziceti ca voi nu dati telefoane. Mie mi s-a triplat factura la mobil in ultimul an.
Ieri ma suna Seztel... "s-a intepenit serverul si nu pot sa fentez, de dimineata merge in hopuri. Incearca sa intri tu ca in 2 min vine o spargere". Normal ca am intrat dupa ce a trecut :)

nu vad legatura cu subiectul discutiei :)
 

DeletedUser

au scumpit contul premium cu peste 25 % .... cine mai cumpara , chiar ca e scurt la minte :)
 

DeletedUser6843

petitii online?

am facut parte dintr-un trib care a format 8.000 de sate de barbari , cu ce crezi/edeti ca ajuta o petitie?
 

DeletedUser15512

De bun augur pentru mult trambitata scumpire, azi pentru a nu stiu cata oara, si tot pentru a nu stiu cata oara in ultimele zile, serverul nu merge... frumoasa strategie de marketing aveti, scumpim un produs care oricum nu vi-l livram, sau daca o facem, o realizam la modul cel mai infect, a se citi dezastruos, cu putinta!


LE: Tind sa cred ca Innogames e firma romaneasca, prea se comporta ca atare.
 

DeletedUser21711

ii perfect... dupa faza cu scumpirea... nu ne sunt de ajuns nervii... mai trebuie sa si pice serverul.
 

DeletedUser

Unde e băiatul ăla care contoriza cât trebuie să primim înapoi/minut?Să dea drumul la cronometru!


The connection was reset

The connection to the server was reset while the page was loading.


* The site could be temporarily unavailable or too busy. Try again in a few
moments.

* If you are unable to load any pages, check your computer's network
connection.

* If your computer or network is protected by a firewall or proxy, make sure
that Firefox is permitted to access the Web.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus