Discutii/lamuriri privind noile modificari ale contului premium

  • Autor subiect DeletedUser184
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Nu indraznim sa raspundem, de teama sa nu provocam halucinatii si mai mari.

Acum serios, ca serverele functioneaza defectuos este regretabil, suntem siguri ca astfel de neplaceri nu vor mai fi pe viitor, dar sa nu vezi avantajele pentru a plati CP sau sa nu apreciezi imbunatatirile aduse jocului in ultimii doi ani, asta este o exagerare. In general este bine sa cititi ce s-a discutat deja, multe intrebari isi au raspunsul deja si nu se vor repeta la infinit, pentru fiecare in parte.
3.Stiti bine ca serverele merg execrabil sau nu merg ..DACA EU AM PREMIUM SI SEARA CAND IMI ALOC 2-3 ORE PENTRU TRIBURI ACESTE NU FUNCTIONEAZA ..IMI VE-TI REDA DE FIECARE DATA PENTRU FIECARE INTERVAL CAND NU M-AM PUTUT LOGA PUNCTELE INAPOI ?ADICA O.29 PUNCTE PE ORA INAPOI DE CATE ORI NU NE PUTEM LOGA?deci de cate ori nu ma pot loga o sa fac ticket si o sa cer acest procent inapoi :100pp /336 0re =0.297 punct premium/ora sau in euro 4EUROCENTI/1 PUNCT PREMIUM APROXIMATIV 1600LEI VECHI SAU 1,6 BANI!!!
Multumesc vreau un raspuns decent daca se poate poate!

Punctul 3 provoaca halucinatii?cand platesti sa functioneze 14 zile inseamna 24/24 ore timp de 14 zile calendaristice fiindca nu am observat ca de cate ori serverul cade sau are proble premiumul sa se prelungeasca automat chiar si cu 5 MINUTE!
Daca Dumneavoastra de 10 ori pe zi nu v-ar functiona telefonul mobil din cauza operatorului poate e o chestie urgenta sau poate doar ceva banal nu zici,,OFF DE CE PLATESC,,??sau nu ai semnal la cablu tv cand vrei sa vezi emisiunea,filmul sau MECIUL ..NU TE REVOLTI??incearca sa reflectezi 1 minut este acelasi lucru ..si ce iti doresti?imbunatatirea serviciilor...si curios tot ce inseamna servicii on line scade pretul (vezi internet ,telefonie,plati on line )pe cand acuma ce ni se ofera?lipsa informatiilor ,servere care functioneaza defectuos si atuncui PUNCTUL 3 ESTE VALABIL???este dreptul dumneavoastra pentru care ai achitat o suma de bani?
 

DeletedUser6843

daca ar fi dupa unii, din 2 miscari am barbariza toate lumiile :))

Boss , eu zic asa.
Sa facem un site undeva (nu eu , ca sunt PRAF) cineva care se pricepe , cu fiecare sa spuna cate sate are sau/si cati colegi poate convinge sa stearga contul.
Multi spun mereu "cred ca o sa ma las" , "m-am plictisit", "vreau sa ma las" si cea mai intalnita " nu mai am timp" (pana apar cateva sate MOCA)

Eu zic ca daca ne strangem multi sa dam stergere cont in semn de protest , facem ultimul si cel mai interesant lucru in joc , eu consider ca pot discuta cu unii fosti colegi despre aceasta idee si consider ca vor face acest lucru , dar nu promit !
Asta daca vrem , dar 90% oha'

Suntem in stare?Nu!!

Raman frustratii-80% , jocu a castigat!

noapte buna
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17342

@stranutelu

eu il sterg si acum, dar inainte sa fie in siguranta oamenii mei care raman in joc. dar nu e o problema. aliatii abia ar astepta asa jucatori la ei:) daca se va proceda la fel si pe lumea 1 in 8 aprilie, vor fi multi alaturi de ei.


oricum jocul pierde jucatori pe zi ce trece. si nu din aia de 'duminica', ci jucatori valorosi. doar la noi o asa atitudine ca te doare in fund de ce se intampla. chiar nimeni nu si-ar mai dori jucatorii de acum 2,3 ani inapoi in joc? jucatori care au strans romani pe dincolo si au facut triburi de elita, mandrindu-se ca sunt romani, sau jucatori care isi conduceau triburile implecabil si inca domnea respectul si intre dusmani...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Putem face și asta,ștergerea conturilor ca un ultim protest.
Deocamdată,primul pas ar fi acela de a nu mai cumpăra puncte premium și de ,,pacifica'' toate lumile,pe o perioadă nedeterminată.
 

DeletedUser

a castigat pe naiba, in fond noi suntem cei care ii administreaza problema e sa avem si un admin/moderator care sa ne sustina cauza, dar din cate vad ne zbatem ca pestii pe uscat.
 

DeletedUser11365

am dat nobilii pe l19...daca intr-o ora nu merge serveru,maine dau stergere si promit ca nu ma mai apuc de alta lume:)
 

DeletedUser29025

Equipo de Guerras tribales el 30.03. a las 13:35 horas
A partir del 8 de Abril cambiamos el sistema de precios para las cuentas Premium.

Aquí tenéis un breve resumen de los precios nuevos.

1.99 € => 60 puntos Premium
3.99 € => 200 puntos Premium
9.99 € => 600 puntos Premium
19.99 € => 1500 puntos Premium
49.99 € => 5000 puntos Premium

Pagando 30 puntos Premium, obtendrás 3 días de cuenta Premium, pagando 100 puntos, obtendrás 14 días. En definitiva eso significa que recibirás 30 semanas de cuenta Premium pagando 19.99 Euros. El modo libre de publicidad estará incluido en nuestra nueva cuenta Premium.
Tus puntos ya existentes serán calculados de nuevo de la siguiente manera:
Puntos multiplicados por 46 y redondeo al próximo número divisible por 10. Suena complicado pero queremos asegurarnos que nadie pierda el valor de sus puntos adquiridos- eso tiene prioridad.
De hecho algunos ganarán un día de Premium.
No te sorprendas si la cantidad de puntos Premium será modificada en tu cuenta.

Saludos cordiales,
Tu equipo de Guerras Tribales.


si in spania e acelasi tarif ca si in romania !
unii au salarii de 150 de euro aici , in spania nu stiu ce salarii sunt in general , dar niste vecine ce fac menaj pe acolo iau pe putin 800 de euro !
si astia vor sa platim la fel ? :))
nemtii aia is cam socati , da mai socati suntem noi care le si cumparam pp !
 

DeletedUser17342

cred ca vor sa ne flateze de fapt. sa ne faca sa intelegem ca jocul e de fapt doar pentru clasa inalta nu pentru proletariat :))
 

DeletedUser

Ma ce jaf la drumul mare. Serios acum... Chiar nu puteti modifica prostia asta ? Mai ales ca sunt convinsa ca, ca de obicei, doar prima varianta de premium va fi disponibila pentru mobil. Voi chiar va imaginatzi ca copiii care nu au carduri sa zicem or sa plateasca 800 de mii vechi pentru 30 de spatamani de premium???Va imaginati ca tatal lui cutare de 15 ani o sa-i dea un milion ca sa deschida niste pagini de browser??? :))) pai NICI NU JOACA ATATA TIMP TIBURILE la cum merg serverele...
Nu am cuvinte sa exprim frustrarea si nervii vis a vis de lucrurile astea.
Ati facut updateuri ??? LOOOOOOL pai da... normal... doar in fiecare saptamana/luna INNO primeste banii de pe conturile premium... daca plateam O SINGURA DATA intelegeam sa vreti sa mai stoarceti niste bani, dar in conditiile in care platesc continuu mi se pare normal sa aduceti imbunatatiri.
Total aiurea. Peste limita bunului simt.
 

DeletedUser23476

rezolvare pe net:

On the other hand, buying 5.000 Premium Points at once will give you the chance to continue with the same cost/month rate as before.
 

DeletedUser29025

si nesimtitii aia cred ca toata lumea are 50 de euro sa-i dea pe toti 1 data ?
cand salariile sunt de 150 de euro sau mai putin ? :)))
ce oameni lesinati !
 

DeletedUser17342

nu-i vorba de euro, e vorba ca iti cumperi premium pe 3 ani... adica te condamni singur, iti pui latul :)) iti dai seama ca daca ai atat premium nu te mai lasi pururi...


pe cealalta parte... deja sunt 37 de semnaturi stranse aici http://www.gopetition.com/online/35211.html cu minimul de propaganda si la ora 2 noaptea... e bine
 

DeletedUser17004

A 36-a e a mea, am pus adresa pe forum la trib pe L16 si am dat-o mass in grupul de mess cu triburile (unde am si ceva staff members de la care o sa primesc cred toate cele bune :D )
Sa speram ca strategia de marketing a celor de la Inno o sa ceara o modificare :)
 

DeletedUser29025

Congratulations. You have successfully signed the petition:
reduce the price of premium points on tribalwars,all servers.

You are signer #41 [?]

eu nu mai cumpar nimic daca ramane asa !
mai bine ma duc la fotbal de 2 ori pe saptamana :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus