Familia SMART

DeletedUser4586

Nu lasati aparentele sa va insele :) Asta e o piesa unde toti suntem actori. ;) as vrea sa-i intalnesc insa dincolo,pe triburi,pe cativa de pe-aici cu care n-am onoarea pana acum (grey wolf,sughibighiiiii,gpl extreme,si zeitate :eek:)
 

DeletedUser

Mordor a spus mane ca SH a tradat TLD-ul, nu eu, uitate pe pagina 4 la primul post, stiu ca cei din zona K44 se luptau cu RIP, oameni precum Ybox, LordKaos, uscatelul care s-au luptat cu Mahomed, IrezuVasile si alti cativa pe care nu mi amintesc acuma.


Nu inteleg cum de vorbesti tu REST de o situatie pe care nu o cunosti deloc.
Spui de Mahomed si va laudati ca TLD i-a luat satele....dar in ce maniera?
Sa iti aduc eu aminte:

Mahomed nu mai juca, devenise rosu la noi.
La un moment dat contul i-a fost luat HOTESTE de unul din NWO - furat si eu spun aici cu mana pe inima ca era mana voastra acolo.

Am reusit cu chiu cu vai sa dau de adevaratul Mahomed si sa aduc contul inapoi. Apoi satele au devenit parasite si le-ati luat voi.
Cat despre K43 si K44 acolo era PNA local.
Noi cei de acolo cu ai vostri ne-am inteles perfect.
Cu Bogdaniky care avea satele intrepatrunse cu ale mele eram in relatii foarte bune, pana cand contul lui a intrat pe siting si a fost luat de Lord Kaos.
La fel si ceilalti pe care tu ii enumeri - asa au ajuns ybox si uscatelul langa noi - atacand inactivii - dar fara a se interfera cu noi.

Si inca ceva, nu inteleg atata inversunare din partea ta, cunoscand ca acum suntem aliati.
Motivul ca vorbesti de ce a fost in TLD, este pueril.
Acum nu mai este TLD si tu faci parte dintr-un trib aliat cu noi - iar de acolo arunci cu noroi. Lucrul acesta nu-l inteleg.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Mana noastra?Astea de unde le scoti?Din jobenul cu minciuni?Sau poate ai uitat ce a facut Ragasca Dezbracatei si vrei sa te scoti acuma.Eu nu cunosc pe nimeni sa fi furat vreun cont de la voi, daca stiam recunosteam ca nu-mi era foarte greu.
Mahomed era prieten cu barbarul din NWO sau cel putin asa sustinea el iar ai nostrii tot l-au atacat.
Cu privire la PNA-ul vostru, daca jucatorii de acolo au stat in PNA, rusinea e a lor, nu a restului tribului care chiar a luptat.
Nu o sa mai vezi inversunare cand nu o sa se mai spuna minciuni despre TLD, si iti repet si tie, nu incerca sa arunci pisica in DST ca nu are rost, cand o sa vezi un comentariu oficial semnat la sfarsit cu Oficial DST atunci poti sa zici ca am facut ceva din postura de aliati, pana atunci...laso asa cum a cazut :)
Eu nu inteleg efortul de a murdarii memoria unui trib care a facut istorie pe lumea 1 si de a minimiza rezultatele multor membrii obtinute in timpul razboiului cu RIP.Toata lumea a vazut ce s-a intampla atunci si statisticile, nimic nu poate ascunde asta, cu atat mai putin niste minciuni :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Am citit acest topic de cand a fost deschis si mi se parea ca totusi lipseste ceva..Azi mi-am dat seama ce..

Nu cred ca am vazut vreun post p-aici facut de un membru(conducator sau nu) al unui trib care nu face parte din aceasta familie care sa ureze,sincer sau nu,succes si viata lunga acestei familii?De ce?Raspunsul il stie doar fiecare in parte..

MidEvil, care e, dupa tine, scopul unui trib in jocul asta? Are legatura cu ce ai scris tu mai sus si cu topicul. :)

Daca poti sa imi raspunzi intr'un mod constructiv, te rog. Daca crezi ca nu poti, nu o face. :)

PS: Nu e reciproc sentimentul de a fi onorat in a te intalni pe harta. ;)
 

DeletedUser4586

MidEvil, care e, dupa tine, scopul unui trib in jocul asta? Are legatura cu ce ai scris tu mai sus si cu topicul. :)

Daca poti sa imi raspunzi intr'un mod constructiv, te rog. Daca crezi ca nu poti, nu o face. :)

Pt tine oricand un raspuns,mai ales ca mi-era dor de tine :)

Dar in primul rand acest topic este despre nou-formata familie SMART.Si da,are mult mai multa legatura cu acest topic decat postul tau

Ca sa te satisfac in intrebarea ta off-topic,dintotdeauna in societate s-a simtit nevoia formarii unui grup in cadrul caruia membri erau uniti in toate activitatile,de la comuna primitiva pana in zilele de astazi.Rolul tribului este acela de a strange jucatori cu teluri comune,care sa relationeze armonios impreuna,ca un fel de "familie".

Hai,uimeste-ma cum intrebarea ta are legatura cu topicul

PS: Nu e reciproc sentimentul de a fi onorat in a te intalni pe harta. ;)

Nu cred c-am spus eu asta,ca sunt sunt onorat sa te intalnesc pe harta! :)) buna gluma!
 

DeletedUser

..Dar in primul rand acest topic este despre nou-formata familie SMART.Si da,are mult mai multa legatura cu acest topic decat postul tau

Ca sa te satisfac in intrebarea ta off-topic,dintotdeauna in societate s-a simtit nevoia formarii unui grup in cadrul caruia membri erau uniti in toate activitatile,de la comuna primitiva pana in zilele de astazi.Rolul tribului este acela de a strange jucatori cu teluri comune,care sa relationeze armonios impreuna,ca un fel de "familie".

Hai,uimeste-ma cum intrebarea ta are legatura cu topicul

Nu te'am intrebat despre ce inseamna un trib, in istorie, in societate si nu te'am intrebat care e rolul, ci scopul unui trib in jocul asta.

Legandu'ma de ce ai scris tu, care sunt telurile comune ale jucatorilor unui trib (pe langa cel de a se cunoaste si distra), dupa tine?

PS:
...
Nu cred c-am spus eu asta,ca sunt sunt onorat sa te intalnesc pe harta! :)) buna gluma!

...as vrea sa-i intalnesc insa dincolo,pe triburi,pe cativa de pe-aici cu care n-am onoarea pana acum (grey wolf,sughibighiiiii,gpl extreme,si zeitate :eek:)

Mai sus nu ai scris ca ai fi onorat daca m'ai intalni (printre altii) pe harta si ca ti'ai dori asta? :)
 

DeletedUser4586

Zeitate a spus:
Legandu'ma de ce ai scris tu, care sunt telurile comune ale jucatorilor unui trib (pe langa cel de a se cunoaste si distra), dupa tine?

cum am mai spus,a se cunoaste,intemeia relatii,si intrajutora,fie in defensa,fie in atac.

Zeitate a spus:
Mai sus nu ai scris ca ai fi onorat daca m'ai intalni (printre altii) pe harta si ca ti'ai dori asta? :)

nu,am spus ca as dori sa intalnesc anumiti jucatori in lupta,jucatori cu care nu am avut onoare de a ma intalni pana acum..e o diferenta :)
 

DeletedUser

cum am mai spus,a se cunoaste,intemeia relatii,si intrajutora,fie in defensa,fie in atac.

Am spus pe langa a se cunoaste si distra. Eu ca jucator nu vad ca un tel a ajuta colegii de trib cu defensiva, de exemplu. Din punctul meu de vedere, aia reprezinta o actiune pe harta, nu un tel. :)

Oke, o sa te intreb direct: scopul unui trib in jocul asta nu e acela de a cucerii harta si a castiga lumea?

nu,am spus ca as dori sa intalnesc anumiti jucatori in lupta,jucatori cu care nu am avut onoare de a ma intalni pana acum..e o diferenta :)

Pai daca spui ca nu ai fost onorat sa ma intalnesti pe harta insa ti'ai dori, nu inseamna ca atunci cand o sa ma intalnesti pe harta, o sa fi onorat? Nu ai fost onorat sau nu ai avut onoarea, nu ii totuna? :)
 

DeletedUser4586

Zeitate a spus:
Oke, o sa te intreb direct: scopul unui trib in jocul asta nu e acela de a cucerii harta si a castiga lumea?

Ba da..Ajungi azi la subiect?

Zeitate a spus:
Pai daca spui ca nu ai fost onorat sa ma intalnesti pe harta insa ti'ai dori, nu inseamna ca atunci cand o sa ma intalnesti pe harta, o sa fi onorat? :)

Nu ,e o diferenta de nuanta
 

DeletedUser

Ba da..Ajungi azi la subiect?

Si atunci cum te astepti sa fie felicitata formarea acestei familii?

Triburile care sunt cele mai apropiate ca puncte in clasament (1, 2 si 3) si cele mai puternice, teoretic, in loc sa se lupte pentru suprematie, se unesc in a "curata" celelalte triburi. Si daca ar reusi asta, apoi ce o sa faca? O mare fuziune la sfarsit si aia e?

E doar ceva conjunctural, de moment. Cand o sa vada ca nu reusesc ce si'au propus o sa se destrame ca si celelalte familii ce au precedat'o.
 

DeletedUser

acum na..e vorba de cata coloana vertebrala are fiecare

Nici macar.

E vorba ca jocul nu este facut sa fie castigat astfel, de o familie de triburi, ci de un trib.

Teoretic, s'ar putea ajunge la sfarsit si cu o familie de triburi si apoi ele sa se lupte, pana o sa ramana un unic trib, intre ele intr'o lupta cu adevarat destinsa, avand in vedere ca triburile respective au fost intr'o familie si inevitabil s'au creat doar relatii de prietenie. Insa acest lucru nu o sa se intample atata timp cat triburile din familie nu au un unic scop, cu jucatori cu acelasi tel (apropo de ce am vorbit pana acuma).

Si din cauza a ce am scris mai sus, familia asta o sa se destrame.

O parte a tribului hl lupta doar pentru a termina AKI, neinteresandu'l absolut deloc SH. O parte a SOF nu o sa dea in SH niciodata. O parte a RIP nu o sa dea in AKI niciodata. Scopuri comune? Sa fim seriosi. Interese de moment. :)
 

DeletedUser

E vorba ca jocul nu este facut sa fie castigat astfel, de o familie de triburi, ci de un trib.
Teoretic, s'ar putea ajunge la sfarsit si cu o familie de triburi si apoi ele sa se lupte, pana o sa ramana un unic trib, intre ele intr'o lupta cu adevarat destinsa,

...s-au ar putea sa fuzioneze si sa incheie lumea fara a risca alte certuri.
 

DeletedUser

da zeitate asa este.....aceasta familie este fatala pentru lumea 1...
 

DeletedUser4586

Nici macar.

E vorba ca jocul nu este facut sa fie castigat astfel, de o familie de triburi, ci de un trib.

Teoretic, s'ar putea ajunge la sfarsit si cu o familie de triburi si apoi ele sa se lupte, pana o sa ramana un unic trib, intre ele intr'o lupta cu adevarat destinsa, avand in vedere ca triburile respective au fost intr'o familie si inevitabil s'au creat doar relatii de prietenie. Insa acest lucru nu o sa se intample atata timp cat triburile din familie nu au un unic scop, cu jucatori cu acelasi tel (apropo de ce am vorbit pana acuma).

Si din cauza a ce am scris mai sus, familia asta o sa se destrame.

O parte a tribului hl lupta doar pentru a termina AKI, neinteresandu'l absolut deloc SH. O parte a SOF nu o sa dea in SH niciodata. O parte a RIP nu o sa dea in AKI niciodata. Scopuri comune? Sa fim seriosi. Interese de moment. :)

ce va fii va fii,nimeni nu stie..
 
Sus