RIP vs DIVIN

  • Autor subiect DeletedUser20436
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

copilas puteti sa dati razboi cui vreti voi dar nu asa se face intelegi copilase,voi sunteti cei care va dati cinstiti si destepti din pacate pentru voi sunteti niste copii batuti de soarta si la ce limbaj avea generalu dupa mine are si probleme de sanatate care ar trebui sa si le rezolve cat mai repede ca altfel va face vreo prostie in viata reala si va ajunge dupa gratii

Domnule prisson de ce mereu va dati voi victimele? Pai ce ma numai eu am injurat? Pai iti trimit toate mesajele de pe lumea 18 si chiar de pe lumea 21 sa vezi limbaj la jucatorii din +SAS+, iar tu vii pe extern si zici de mine?

Tu sa vorbesti cu mine/despre mine cand vei face un curs de limba romana, iar pana atunci ai grija ca intr-o luna ajung sa am granita directa cu tine si am sa fac o favoarea multor oameni cand nu vei mai fi pe triburile.
 

DeletedUser

copilas iti mai trebuie cel putin inca 3 veti ca sa ajungi langa mine si tu pentru mine pana la urma esti un nimeni la punctaju pe care il ai am intalnit jucatori mai inteligenti ca tine pana acum...
si acum intra si scrie de pe celalalt cont al tau:)))))
si uitasem inca ceva foarte multi au vrut sa ajunga langa mina pana acum dar din pacate cand sau trezit ca trecusem deja de ei:)))
 

DeletedUser

"+ ca alaturi de noi te poti dezvolta si spre nord ( H.A si IMMO ) sunt in vizorul nostru :p"

Desigur ca si eu cunosc acest mesaj, doar si eu am sursele mele, numai RIP au putut sa ajunga la nivelul celor din +SAS+ sa discute lucruri de genul acesta pe timp de alianta. Pacat de RIP erati un trib bun...sau sa o zic altfel spune-mi cu cine umbli ca sa iti spun cine esti, mai corect asa nu?
 

DeletedUser

copilas iti mai trebuie cel putin inca 3 veti ca sa ajungi langa mine si tu pentru mine pana la urma esti un nimeni la punctaju pe care il ai am intalnit jucatori mai inteligenti ca tine pana acum...
si acum intra si scrie de pe celalalt cont al tau:)))))
si uitasem inca ceva foarte multi au vrut sa ajunga langa mina pana acum dar din pacate cand sau trezit ca trecusem deja de ei:)))

Imi trebuie 3 ce? Ti-am spus ca iti platesc eu o scoala doar ca sa inveti si tu limba romana.

Pe celalalt cont este celalalt intemeietor H.A, dar cum esti cam inteligent ca sa iti dai seama te las sa crezi ce vrei.

Sunt un nimeni la punctajul meu zici? Pai cred ca ai uitat o regula de baza in acest joc, nu conteaza punctele ci trupele, iar pana ajung eu la tine am destui colegi de-ai tai ca sa imi cresc "punctaju".
 

DeletedUser

uita ca nu mi-e MA:eek:

Poftim raspuns de om ce se considera inteligent (sic!) si bun lider. :)
Nu pot emite pretentii de la tine, mai ai mult pana ajungi la nivelul unor colegi de-ai tai ce stiu sa dialogheze si sa respecte. Tu faci parte din categoria celor ce stiu sa profite de oamenii buni. Pacat ca vi se permite asta, doar indivizi ca voi murdaresc aceste lumi.

Cosmine, ai ajuns la vorba mea, asa-i? :) Acum nu se mai gudura pe langa tine borzesti? Ce bun prieten iti este el si bla bla bla...... stii doar cum te peria pe skype. :)
 

DeletedUser20436

"+ ca alaturi de noi te poti dezvolta si spre nord ( H.A si IMMO ) sunt in vizorul nostru :p"

Desigur ca si eu cunosc acest mesaj, doar si eu am sursele mele, numai RIP au putut sa ajunga la nivelul celor din +SAS+ sa discute lucruri de genul acesta pe timp de alianta. Pacat de RIP erati un trib bun...sau sa o zic altfel spune-mi cu cine umbli ca sa iti spun cine esti, mai corect asa nu?

nu am stiut nimik despre discutia aia radu poate sa confirme

aici ma repet aici nu e topikul HA-SAS

Poftim raspuns de om ce se considera inteligent (sic!) si bun lider. :)
Nu pot emite pretentii de la tine, mai ai mult pana ajungi la nivelul unor colegi de-ai tai ce stiu sa dialogheze si sa respecte. Tu faci parte din categoria celor ce stiu sa profite de oamenii buni. Pacat ca vi se permite asta, doar indivizi ca voi murdaresc aceste lumi.

Cosmine, ai ajuns la vorba mea, asa-i? :) Acum nu se mai gudura pe langa tine borzesti? Ce bun prieten iti este el si bla bla bla...... stii doar cum te peria pe skype. :)


niciodata nu ma-m gudurat dupa cosmin patriot gandeste logic nu avem granita cu HA si chiar de aveam eu nu ma gudur dupa nimeni ,ca sa scoatem tribul vostru era de ajuns sa las sa atace RIP-AC si tot va scotea in conditiile astea

Pe viitor foloseşte opţiunea edit!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cum sa nu te guduri? Dar cine il intreba insistent pe Cosmin ce atitudine o sa aiba HA in cazul unui razboi intre DiViN si RIP? Tata Floarea sau tu? Uiti cam repede, amice.
Vrei sa-l rog pe Cosmin sa aduca aici toate mesajele mincinoase in care afirmai ce rau sunt eu si ce bun esti tu si gasca ta (ma refer la gigichioru,prisson,etc, nu la RIP, in general)?

In conditii normale alta ar fi fost soarta acestui razboi, altfel nu te chinuiai tu sa spargi familia DiViN si sa te asiguri ca nu intervine HA. La ce caracter ai iti vine greu sa recunosti ceva. Te-am ghicit eu de mult, insa nu imi venea sa cred. In zeci de conferinte avute cu el pe skype se tot chinuia sa-si aduca un microfon, ba ca il are in debara, ba ca-l are pe sifonier, etc. S-a tot codit asa evitand sa ne spuna franc: fratilor, eu nu vreau sa vorbesc pe skype, am vocea pitigaiata (sic!) si nu vreau, asta este!
Nu, el a preferat sa ne tot minta. Nu mai deschide gura, esti zero!
 

DeletedUser

Cum sa nu te guduri? Dar cine il intreba insistent pe Cosmin ce atitudine o sa aiba HA in cazul unui razboi intre DiViN si RIP? Tata Floarea sau tu? Uiti cam repede, amice.
Vrei sa-l rog pe Cosmin sa aduca aici toate mesajele mincinoase in care afirmai ce rau sunt eu si ce bun esti tu si gasca ta (ma refer la gigichioru,prisson,etc, nu la RIP, in general)?

In conditii normale alta ar fi fost soarta acestui razboi, altfel nu te chinuiai tu sa spargi familia DiViN si sa te asiguri ca nu intervine HA. La ce caracter ai iti vine greu sa recunosti ceva. Te-am ghicit eu de mult, insa nu imi venea sa cred. In zeci de conferinte avute cu el pe skype se tot chinuia sa-si aduca un microfon, ba ca il are in debara, ba ca-l are pe sifonier, etc. S-a tot codit asa evitand sa ne spuna franc: fratilor, eu nu vreau sa vorbesc pe skype, am vocea pitigaiata (sic!) si nu vreau, asta este!
Nu, el a preferat sa ne tot minta. Nu mai deschide gura, esti zero!

The Patriot stii foarte bine ca nu voi face acest lucru, pentru ca am zis ca voi fi neutru in acest razboi, desi in ultimele 24 de ore sa zic asa, am argumente solide sa imi schimb pozitia.

Am sa imi spun parerea mea referitoare la cateva lucruri importante.

Pe Borzesti il cunosc de ceva timp, am avut discutii destule cu el cat sa imi fac o parere, dar nu stiu cat de mult este vina lui aici, eu cred ca mai degraba ar fi o victima deoarece domnul ala prisson este un manipulator innascut. Ceea ce vreau sa spun este ca prisson ii schimba punctul/e de vedere lui borzesti si exploateaza aceasta slabiciune a lui pentru a se folosi de tribul RIP in interesele sale personale cat de mult poate.

Poate credeti ca sunt nebun dar atunci te intreb pe tine Borzesti daca sunteti asa de buni prieteni cu ei, de ce +SAS+ nu v-au spus despre acele lucruri care le-au facut pe la spatele vostru, spre exemplu discutia cu no.1.
 

DeletedUser20436

patriot tu te citesti ce scrii ..da am ** cu cosmin si asta insemna ca ma-m gudurat ma ai innebunit? dute ti-am zis si aparati membrii ca urla dupa sprijin si tu stai pe extern pt asta sa iti fie rusine TIE... pe divin batea si RIP-AC impreuna cu cei ce te mai ataca sa stii asta de la mine sunteti PRAF ..ai inteles acuma ..... sper ca da si sa ne lasi dracului in pace cu tampeniile tale citesteti postarile acelasi lucru il scrii de fiecare data ,nu te saturi sa te tot repeti ,nu vezi ca devii ridicol?

o sa fie un bine disparitia ta de pe l18 se apropie incet dar sigur

tii minte cosmin cand imi ziceai ca te-ai certat cu patriot,ca ziceai ca te-am dezamagit si eu si el? tii minte nu?

deci patriot orice spui tu aici pe mine nu ma afecteaza nici 1% ai inteles ? ma doare in cot de acuzatiile tale nefondate acum ai inteles ...? duteeeeeeeeeee

sunt 0 zici tu? tu nici 0 nu esti ma ....iar la materie de condus triburi lasate frate ,uitativa la ce innobilari a avut "distinsul" innobilari interne 99% ,lasa-l ma pe cosmin sa vorbeasca nu pe tine tu ascunede acolo si fa-te mic...


sper sa isi dea aici cu parerea mai multi membrii ai familiei din care ai facut si tu parte sa spuna ei ce fel de 0 esti tu..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Borzesti da stiu cand ti-am zis aia, atunci am avut o discutie mai aprinsa cu Patriot, dar am rezolvat in cele din urma, cat despre faptul ca m-ati dezamagit este valabil pentru amandoi, mai stiti ce spuneam la inceputul familiei Empire?

Ehe..schimbator e omul...
 

DeletedUser35226

TheTitan, nu te supara pe mine, insa tie nu-ti raspund. N-am ce comenta la mesajul tau lipsit de orice logica.
Si totusi, pentru ca tot te-ai obosit sa scrii doua randuri, iti spun ca doar daca as fi scris cu litere mari ai fi putut sa spui despre mine ca sunt "chior", nu pentru ca am scris cu rosu. In cazul acesta, spre stiinta ta, ai fi putut spune despre mine ca sunt daltonist.
Si tot eu te scot din ceata si-ti spun ca daltonist este cel ce foloseste dalta in scop umanitar, adica ii bate la cap pe inculti. )
the patriot...ma bucur ca te-ai lasat de scrisul cu rosu
chion in sensul de:iti sare in ochi
ce scrii sa iasa in evidenta
si in privinta logicii....mai gandestete ;)
 

DeletedUser

nu am stiut nimik despre discutia aia radu poate sa confirme

aici ma repet aici nu e topikul HA-SAS

e adevarat.nimeni in afara de mine , din familia RIP nu si-a exprimat opinia in legatura cu H.A. ( si aceasta opinie i-am impartasit-o doar lui 1florin1 care din pacate nu stiut sa pastreze discretia unei convorbiri private ). e o parere personala pe care nu am avansat-o inca conducerii RIP.urma sa le propun intrarea in razboi impotriva H.A. , alaturi de aliatii nostri +SAS+.
era clara intentia H.A.-ului de a ataca alaturi de Divin familia +SAS+ , inca de la intoarcerea voastra pe forumul comun ,cand ati declarat ca nu faceti parte din familie.ati sperat ca RIP nu va fi interesat de razboiul ce urma sa il purtati cu +SAS+ dar v-ati inselat.
sunt dezamagit ...de lipsa de viziune si de faptul ca ganditi pe termen scurt ( atat a liderilor H.A. cat si a liderilor Divin ).daca cadea +SAS+ul va intalneati cu cei din NO1...ce mai faceati atunci ? fiind slabiti dupa razboiul purtat cu +SAS+ va mancau cei din NO1 de vii.spre surprinderea mea , sas inca tine piept eroic colosului.dar voi v-ati amagit , sperand la un pna cu no1... :D fiti realisti.uitati-va la alci2 , italianu1983 , MIRSIL , REXXUS , aristotel1 s.a. .baietii astia stiu cu ce se mananca.nu ar fi stat ei blocati din cauza unui pna cu voi.si nu le-ar fi fost frica sa rupa legaturile cu voi in orice clipa , presupunand ca pe moment ati fi obtinut pna-ul.MK-ul a patit-o.in fine...voi ati avut o rafuiala personala cu cei din +SAS+.in schimb noi avem aspiratii mult mai mari.nu are rost sa discutam asta aici.
nu am nimic personal cu H.A. si nici cu Divin.si imi pare rau pentru unii jucatori buni care au de pierdut de pe urma unor astfel de conflicte.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20436

eh era nervos si de aia a uitat stai tu linistit:))))

Alinsp astăzi la ora 11:08
Chiar niciun gram de sprijin. Imi pare rau k nu am intrat la voi in trib *** am avut ocazia
nyno V astăzi la ora 01:14
am si eu o intrebare...sunt curios...Dc cedezi satele cu o asa usurinta?...Nu primesti sprijin chiar deloc?

vezi patriot de astfel de lucruri vorbesc eu
 

DeletedUser

general de gradina in timpu aliantii SAS nu a contactat niciun trib ca sa va atace si daca tot esti general de gradina ada si dovezi
Poate credeti ca sunt nebun dar atunci te intreb pe tine Borzesti daca sunteti asa de buni prieteni cu ei, de ce +SAS+ nu v-au spus despre acele lucruri care le-au facut pe la spatele vostru, spre exemplu discutia cu no.1
noi nu am facut nimic pe la spate ,dupa ce am aflat de planurile voastre de pe timpu cand inca mai faceati parte din familie si au aflat toti de ce vreti sa faceti ,dupa care patriot inebunise cand a vazut ca ati fost prinsi cu gaina in sac
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cand mai dialoghezi cu cineva incearca sa-ti infranezi iesirile nervoase si sa fii calm. Stiu ca tie iti este greu, iti trebuie putina educatie dar si caracter. La tine lipsesc. Cum am spus, esti zero!
La asta ma refer, nu ca jucator. Eu nu cataloghez jucatorii dupa punctaj, numarul de sate sau alte top-uri. Tratezi oamenii din spatele jucatorilor, cu ei colaborezi, cu ei dialoghezi, nu cu un PC sau un robot. Tu si altii asta nu intelegeti, din acest motiv nu puteti sa respectati pe cineva.

Daca erati asa de buni nu ati fi recrutat o groaza de jucatori cu satele pe granita. Am inteles pana la un punct sa incerci racolarea jucatorilor buni, insa teama de un razboi cu familia DiViN v-a adus in situatia sa recrutati pana si jucatori cu 10-20 de sate. :) Asta spune multe.

Nu discut despre Alin, e treaba lui ce face si cum se comporta in continuare. Eu cand am anuntat razboiul cu voi le-am atras atentia ca cine ramane alaturi de mine risca sa-si piarda satele. In sensul acesta le-am propus sa intre oriunde pot.

Eu daca intru pe extern sa combat cu argumente minciunile tale nu inseamna ca nu imi ajut colegii. Am mai spus-o dar in mod sigur tu nu amintesti de asta, eu trimit sprijin celor ce sunt atacati. Iti pot confirma cei de la tine care au cucerit sate si le vine sprijin de la mine. Nu la toti, normal, ajut dupa posibilitati. Pentru a suplimenta sprijinul mi-am retras ce aveam pe granita cu IDR pentru a retrimite unde este nevoie.
Eu nu voi ataca RIP sau nobody, am mai spus-o, nu-mi atac fostii colegi sau aliati. Daca cineva imi prezinta un raport de atac din partea mea inseamna ca mint eu. Insa te asigur ca nu exista asa ceva.
Ma voi apara atat cat pot cu ce am si cu ce mi s-a trimis de catre colegi, insa de atacat nu atac. Eu inainte de toate imi urmez principiile.

Modul tau de a gandi este "defect", sa nu-i spun altfel. Recent m-ai acuzat pe mine ca am idei perfectioniste. :) E ca si cum i-ai reprosa cuiva ca nu fura sau ca nu isi bate sotia. :) La asa perle ce sa mai comentezi?

Sa fii tu sanatos! :) Oricum, ca lider (dar si ca om, la ce caracter josnic ai tu....) sunt cu mult peste valoarea ta. Eu iti pot da ca exemplu o lume (L4) unde tribul DiViN este printre singurele triburi - daca nu chiar singurul! - care inca mai exista de la inceperea lumii si pana azi! Nu fac greseala sa-mi asum acest merit, fara oamenii de caracter pe care i-am avut alaturi nu s-ar fi reusit acest lucru. In mare lucru se datoreaza faptului ca noi, cei din DiViN, am stiut sa ne respectam atat dusmanii cat si aliatii. Verticalitatea noastra ne-a mentinut pe o lume destul de grea, pentru ca si acolo au fost cativa circari ca tine si ca altii. Atata doar ca bunul simt a invins in final iar ei au cam disparut. :) Asa urmeaza sa se intample si aici nu peste mult timp. Regret ca nu voi putea asista la asta, insa e bine totusi ca o sa se intample.
Despre realizarile mele ca jucator nici nu vreau sa comentez, eu nu ma laud cu asa ceva in fata nimanui. Cartea mea de vizita este verticalitatea si corectitudinea. Daca am mai gresit si eu, e alta poveste, in fond suntem oameni, greseala ne caracterizeaza, insa nu am fost si nici nu voi fi marsav asa cum esti tu.
Ti-am adus niste acuzatii dovedite prin mesaje sau actiunile tale, pe toate le-ai ocolit, nici nu amintesti de ele.
Pana si colegii tai te-au dat de gol cu minciunile tale. Daca a revenit pe forum sa dreaga busuiocul nu mai incalzeste pe nimeni, faptele raman.

Se putea sa nu revina thetitan? Citeste ce ai scris si n-o mai intoarce ca la Ploiesti. La mine nu tin smecheriile astea de doi bani. :)

raduturcu2410, impresiile tale sunt gresite. DiViN nu intentiona sa atace SAS in viitorul apropiat. Iti poate confirma si Cosmin ca eu am refuzat acest lucru din considerente strategice.
Daca nu cunosti ce s-a intamplat nu mai comenta fara rost. Viziunea noastra s-a vazut atunci cand am intemeiat familia din care faci parte acum. Ea n-a fost rodul gandirii lui borzesti, prisson sau gigichioru, cu atat mai putin a ta, ci a fost ideea lui Mihai (Galles) si a mea. Noi v-am invitat in uniune, nu voi pe noi. In schimb voi ne-ati dat afara din ea in cardasie cu SAS si nobody. Asta asa este. :)
Eu nu sustin ca SAS se afla in spatele acestui razboi, nu. Acesta este razboiul personal al lui borzesti si gigichioru, v-o garantez eu ca asa este. El n-a adus acuzatii familiei DiViN, el mi-a adus acuzatii mie ca i-am refuzat forumul comun si ca l-am blocat la mesaje. :)) Daca astea sunt motive sa incepi un razboi inseamna ca borzesti este Napoleon iar eu un parlit de caporal. :))
 

DeletedUser

dupa care patriot inebunise cand a vazut ca ati fost prinsi cu gaina in sac

Pustiulica, inceteaza ca te faci de tot ...rasul. :)
Cand "inebunise" patriot? Si cu ce gaina a fost prins HA? Tu nu te uiti ce tampenii scrii? :)
Vai de steaua ta. :)

A zis bine Cosmin, spune-mi cu cine te insotesti sa-ti spun cine esti. :))

omg patriot, mai pe scurt nu se poate ? un rezumat ceva...

Hai, tu esti scurt, ca de obicei. Ce urmeaza? "The patriot esti un prost"? Ai experienta in sensul acesta. Curaj! :)

Pe viitor foloseşte opţiunea edit!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

general de gradina in timpu aliantii SAS nu a contactat niciun trib ca sa va atace si daca tot esti general de gradina ada si dovezi

noi nu am facut nimic pe la spate ,dupa ce am aflat de planurile voastre de pe timpu cand inca mai faceati parte din familie si au aflat toti de ce vreti sa faceti ,dupa care patriot inebunise cand a vazut ca ati fost prinsi cu gaina in sac


Poate ma lamuresti si pe mine ce planuri avea H.A cand faceam parte din familie? Dupa toate problemele cu rezervarile si ce a mai fost atunci, tot v-am pastrat la aliati, dupa ce am iesit din familie am fost acuzat ca ma dau de partea celor din no.1 si pdt de catre borzesti, ca are el dovezi in privinta asta, desi noi va aveam in continuare la aliati. Nu am avut nici o intentie sa declaram razboi +SAS+, cum nici acum nu sunteti trecuti la dusmani, desi e evident ca deja nu mai vorbim de neutralitate intre H.A si +SAS+.

Iti place sa vii cu acuzatii fara sa ai nici un fel de dovezi, iar asta te face penibil.
 

DeletedUser20436

uitate patriot votul si uitate la data in care a fost postat

RAZBOI CU DIVIN
VRETI RAZBOI CU DIVIN?
DA
26 voturi (86,67%)
NU
4 voturi (13,33%)
Pagina: >1< [2] [3]
borzesti în data de 29.09.2010 la ora 13:02 Citat Prelucrare Şterge
votati rog pe fiecare care voteaza sa isi treaca si parerea personala aici

Eu nu ma laud ca am caracter sau nu, intreaba pt asta triburile cu care colaborez intreaba olo,cu care suntem aliati de la inceput imi pare rau ca nu am facut mai repede asta si ca nu la-m ascultat pe cavalerul necunoscut cand zicea desfinteazai dintre tine ca nu merita.... ai dat circulara sa luati satele de barbari sa nu le ia RIP pe cand eu dadusem circulara si pedepse celor care luau sate de barbari,tu nu stii sa joci triburile tu joci turca .... asa ca nu te pune cu mine ca lider ... se vede unde esti tu si unde sunt eu,nu te mai vad de jos ce esti
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

e adevarat.nimeni in afara de mine , din familia RIP nu si-a exprimat opinia in legatura cu H.A. ( si aceasta opinie i-am impartasit-o doar lui 1florin1 care din pacate nu stiut sa pastreze discretia unei convorbiri private ). e o parere personala pe care nu am avansat-o inca conducerii RIP.urma sa le propun intrarea in razboi impotriva H.A. , alaturi de aliatii nostri +SAS+.
era clara intentia H.A.-ului de a ataca alaturi de Divin familia +SAS+ , inca de la intoarcerea voastra pe forumul comun ,cand ati declarat ca nu faceti parte din familie.ati sperat ca RIP nu va fi interesat de razboiul ce urma sa il purtati cu +SAS+ dar v-ati inselat.
sunt dezamagit ...de lipsa de viziune si de faptul ca ganditi pe termen scurt ( atat a liderilor H.A. cat si a liderilor Divin ).daca cadea +SAS+ul va intalneati cu cei din NO1...ce mai faceati atunci ? fiind slabiti dupa razboiul purtat cu +SAS+ va mancau cei din NO1 de vii.spre surprinderea mea , sas inca tine piept eroic colosului.dar voi v-ati amagit , sperand la un pna cu no1... :D fiti realisti.uitati-va la alci2 , italianu1983 , MIRSIL , REXXUS , aristotel1 s.a. .baietii astia stiu cu ce se mananca.nu ar fi stat ei blocati din cauza unui pna cu voi.si nu le-ar fi fost frica sa rupa legaturile cu voi in orice clipa , presupunand ca pe moment ati fi obtinut pna-ul.MK-ul a patit-o.in fine...voi ati avut o rafuiala personala cu cei din +SAS+.in schimb noi avem aspiratii mult mai mari.nu are rost sa discutam asta aici.
nu am nimic personal cu H.A. si nici cu Divin.si imi pare rau pentru unii jucatori buni care au de pierdut de pe urma unor astfel de conflicte.


Side 1:
Tribes: ~NO.1~, ~NO.2~, ~NO.3~, ~NO.4~
Side 2:
Tribes: +SAS+A, +SAS+C, +SAS+D

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,193
Tabăra 2: 640
Diferență: 1,553

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 63
Tabăra 2: 8
Diferență: 55

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 15,946,337
Tabăra 2: 5,555,814
Diferență: 10,390,523

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 626,199
Tabăra 2: 76,610
Diferență: 549,589

chart


N-au prea tinut piept,in conditiile in care luna trecuta No1 a avut de aparat mai bine de 15 mii de atacuri din NW.Nu vreau sa creez o noua polemica,dar daca No1 se concentra pe razboiul cu +SaS+,acum nu mai exista +SaS+...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus