RIP vs DIVIN

  • Autor subiect DeletedUser20436
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Asa tineau piept si cu noi cand am avut razboi cu ei, iar dupa cum am inceput acuma se pare ca tot asa vor tine piept. Un trib mediocru spre slab care se vrea sa aiba pretentii. Pana aici o sa ajungeti, nu mai treceti de situatia asta.
 

DeletedUser

da de asta nu sau concentrat ca ma atacase mai multi din no1, haide mamacar fiti corecti si recunoasteti ca mai greu va fost sa luati sate din SAS decat de la NW si inca ceva silviu cate razboaie are SAS si cate ati avut voi si NW in perioada asta?
generalule trib mediocru sunteti voi care ati avut doar un razboi pe cand SAS avea cate 3
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

da de asta nu sau concentrat ca ma atacase mai multi din no1, haide mamacar fiti corecti si recunoasteti ca mai greu va fost sa luati sate din SAS decat de la NW si inca ceva silviu cate razboaie are SAS si cate ati avut voi si NW in perioada asta?
generalule trib mediocru sunteti voi care ati avut doar un razboi pe cand SAS avea cate 3

Uiti ca am avut razboi si cu voi si cu btk? Pe aia i-am destramat, iar voi nu ne-ati fost adversari..
 

DeletedUser

Eu nu ma laud ca am caracter sau nu, intreaba pt asta triburile cu care colaborez intreaba olo,cu care suntem aliati de la inceput imi pare rau ca nu am facut mai repede asta si ca nu la-m ascultat pe cavalerul necunoscut cand zicea desfinteazai dintre tine ca nu merita.... ai dat circulara sa luati satele de barbari sa nu le ia RIP pe cand eu dadusem circulara si pedepse celor care luau sate de barbari,tu nu stii sa joci triburile tu joci turca .... asa ca nu te pune cu mine ca lider ... se vede unde esti tu si unde sunt eu,nu te mai vad de jos ce esti

:)) Normal ca nu te poti lauda cu ceva ce nu ai. :)) Hai ca va "bat" cu armele voastre. Te credeam mai inteligent, insa m-am inselat. :)
Cu OLO nu esti aliat de la inceput, cred ca DiViN este cel mai vechi aliat de-al tau. Cred am zis, nu sunt sigur. Asta ca sa nu-mi rastalmacesti vorbele. La asta te pricepi de minune. :)
Lasa-ma cu al tau cavaler (aiurea!) necunoscut (asta sigur!), este un fel de grasu de la PDT. Nu mai baga in discutie alti jucatori, ce cauti? Sustinere? :)
Ce treaba au satele de barbari cu discutia noastra? :) Deviezi intentionat de la subiect. Asta se intampla din lipsa de argumente. Mai ai sa-mi reprosezi ca nu sunt roscat si nici cu Rapid nu tin. :)
Ca lider esti o nulitate si argumentez oricand asta. Situatia de acum in ce priveste familia DiViN se datoreaza lipsei de caracter dovedita de tine. Ce s-ar intampla cu RIP daca lui titanel i s-ar pune pata peste noapte iar dimineata v-ar ataca? Cum ai riposta cand satele voastre ar fi goale? Hai, Mare Lider de la Rasarit, raspunde. V-ar manca gaia, aia s-ar intampla cu voi.
Asa ati procedat cu DiViN, altfel nu se poate explica de ce satele voastre de la granita erau blindate cu trupe si reprofilate pe ofensiva. Asta condamn eu la tine, nimic altceva. In ciuda evidentelor tu sustii numai porcarii: ca noi am innobilat sate barbare, ca eu stau pe extern si nu-mi sprijin colegii, ca X nu a primit sprijin, ca nu stiu ce ti-a zis tie un cavaler necunoscut, ca moshu nu stiu ce a mai zis ....si alte tampenii. Dar despre subiectul pe care il dezbatem nu scoti o vorba. De ce? Pentru ca n-ai caracter, amice! Oamenii fara caracter sunt cei mai josnici.
Fiecare pasare pe limba ei piere, asa ca n-o sa dureze mult si o sa dispari si tu. Vor fi altii mai hoti ca tine sau mai buni.
Si inca ceva, foloseste si tu punctul si virgula, dar si cratima acolo unde este cazul. Uneori ne este imposibil sa descifram ce vrei sa spui. Uneori o simpla virgula poate schimba adevaratul sens al frazei. :)

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".

1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greselile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât continutul mesajului se pierde, puteti raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

da de asta nu sau concentrat ca ma atacase mai multi din no1, haide mamacar fiti corecti si recunoasteti ca mai greu va fost sa luati sate din SAS decat de la NW si inca ceva silviu cate razboaie are SAS si cate ati avut voi si NW in perioada asta?
generalule trib mediocru sunteti voi care ati avut doar un razboi pe cand SAS avea cate 3

2 razboaie a avut No1,in toata perioada asta.Unul cu voi si celalalt cu NW,dar tine minte ca la inceputul razboiului cu NW,noi eram rank 2,iar ei rank 3,diferenta fiind de cam 1 milion de puncte in favoarea noastra.E adevarat ca am luptat si luptam in continuare alaturi de Royal,impotriva celor din NW,dar numai No1 le-a sters vreo 10 jucatori de pe harta celor din NW si i-a mai facut pe vreo 2,3 sa renunte.
Cat despre razboiul cu voi,nu cred ca s-au implicat mai mult de 5 jucatori de la noi in acest razboi.Unul dintre ei fiind Rexxus,care a luat o gramada de sate pe ambele granite...
 

DeletedUser

http://ro18.triburile.ro/page.php?page=inbound&screen=info_player&id=577841 în data de 21.01. la ora 23:07
Man...Am si eu o rugaminte la tine...

Poti sa Nu il mai ataci pe [player]reptila56[/player] ... ok???...ms mult...Te rog frumos.....ca e ferma mea..;)MS....

Astept raspunsul tau!!!

http://ro18.triburile.ro/page.php?page=inbound&screen=info_player&id=1686510 în data de 21.01. la ora 23:36
** omule

http://ro18.triburile.ro/page.php?page=inbound&screen=info_player&id=577841 în data de 21.01. la ora 23:36
Multumesc mult!!!!

http://ro18.triburile.ro/page.php?page=inbound&screen=info_player&id=577841 în data de 21.01. la ora 23:42
Vreau sa iti propun ceva....

Vad ca suntem aproape cei mai bine dezvoltati playeri de aici...Ce zici sa facem o alianta si sa indepartam "pericolele" , sa le zic asa ,de prin zona...Impreuna am putea ajunge departe...


Astept raspunsul tau pana maine seara la ora 20:00....Gandeste-te bine si raspunde...


Multumesc mult ca nu il mai ataci pe [player]reptila56[/player]

http://ro18.triburile.ro/page.php?page=inbound&screen=info_player&id=1686510 în data de 21.01. la ora 23:46
daca ai veni la noi in trib... poate m-as mai gandi...

http://ro18.triburile.ro/page.php?page=inbound&screen=info_player&id=577841 în data de 22.01. la ora 06:05
Eu sunt Intemeietorul acestui trib...crezi ca voi pleca de aici sa vin la tine???...eu nu vred ....


Deci pana la urma zimi...VREI sau NU?

http://ro18.triburile.ro/page.php?page=inbound&screen=info_player&id=1686510 în data de 22.01. la ora 10:23
nu

http://ro18.triburile.ro/page.php?page=inbound&screen=info_player&id=1686510 în data de 08.02. la ora 14:15
uitate si u;)

Mesajele acestea au fost trimise de către Hymen mai departe.

http://ro18.triburile.ro/page.php?page=inbound&screen=info_player&id=1686510 în data de 08.02. la ora 18:10
citeste aci...

Mesajele acestea au fost trimise de către Hymen mai departe.

the patriot în data de 08.02. la ora 18:15
Spui ca nu are rapoarte, insa aici observ ca tu stiai ca este atacat, deci era ferma de mult.
Ce spui de asta?

Mesajele acestea au fost trimise de către the patriot mai departe.

http://ro18.triburile.ro/page.php?page=inbound&screen=info_player&id=577841 în data de 08.02. la ora 18:17
nu era man ferma...l-a spionat de cateva ori si ala mi-a dat mie mesaj sa ii dau invitatie in trib....iam zis ca ii dau dar maiintai sa imi dea sitter 2 minute savad daca e sau nu atacat....si avea trupe in sat nu era atacat de nimeni....deci daca l-a spionat de 2-3 ori nu inseamna ca e ferma lui

the patriot în data de 08.02. la ora 18:21
Normal ca la spionat, cine ataca la intamplare?
Daca cineva te spioneaza, nu consideri ca este o agresiune?
Apoi, tu nu vezi cate puncte are ala? Fi sigur ca este inactiv sau noob.

Colegul meu are cont premium, o sa intru sitter la el, daca vad ca sunt atacuri (nu ma intereseaza de care) vechi pe el o sa-ti solicit sa-l concediezi fiind refugiat.

http://ro18.triburile.ro/page.php?page=inbound&screen=info_player&id=577841 în data de 08.02. la ora 18:30
man nu auzi...Hymen l-a spionat de mai mult de 30 ori...asta ce crezi ca inseamna???ca e ferma lui???

SPIONI NU FARMEAZA

the patriot în data de 08.02. la ora 18:34
La spionat, se pregatea sa-l atace.
Este refugiat, a intrat in tribul tau pentru a fi acoperit. Tu nu vrei sa intelegi chestia asta?

http://ro18.triburile.ro/page.php?page=inbound&screen=info_player&id=577841 în data de 08.02. la ora 18:38
mai l-a spionat timp de 1 lunaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

the patriot în data de 08.02. la ora 18:42
Nu sunt "mai", "ma" sau mai stiu eu cum cu nimeni.
Spionajul se considera atac,intreaba un jucator cu experienta. Asta este strategia jucatorului meu, sa-l spioneze pana se sperie ala si cedeaza satul. Ce doresti, sa faci scheme tactice cu jucatorii mei?

Deci te rog sa concediezi ferma aceea. Noi putem dovedi ca este refugiat, tu poti dovedi contrariul?

http://ro18.triburile.ro/page.php?page=inbound&screen=info_player&id=577841 în data de 08.02. la ora 18:46
nu e ferma...ferma inseamna un jucator fara trupe asa ca atat timp cat asta are trupe Hymen sa ii le distruga daca poate si vrea.....


reptila nu a fost niciodata ferma lui Hymen...a fost ferma mea...dar m-am razgandit si l-am luat in trib...dar asta e problema mea...

the patriot în data de 08.02. la ora 18:48
OK, aici pun punct discutiei. Aceste mesaje le trimit liderilor din tribul mama, voi sunteti doar o academie.
Sa vada si ei cum protejezi jucatorii inactivi, refugiati.

http://ro18.triburile.ro/page.php?page=inbound&screen=info_player&id=577841 în data de 08.02. la ora 18:52
de la o ferma iei si resurse... daca trimiti doar spionaje si nu iei nimic, aia nu e ferma

http://ro18.triburile.ro/page.php?page=inbound&screen=info_player&id=577841 în data de 08.02. la ora 18:54
...uite si tu....ce s aii fac sa inteleaga?

Mesajele acestea au fost trimise de către john cena100 mai departe.

borzesti în data de 08.02. la ora 18:58
vaiiiiiiiiii ce tare esti in gura cand e ** sa ** cu copii...of of

tu cand spionezi pe cineva e ferma ta?=)) sa fim seriosi

cuvant in dictionarul triburilor:este considerat ferma jucatorul care a atacat un alt jucator si ia omnorat cel putin odata toate trupele=FERMA

Mesajele acestea au fost trimise de către borzesti mai departe.

the patriot în data de 08.02. la ora 19:05
Colega, sa stii ca am cazut pe spate. Tu nu stii sa porti un dialog cu cineva de o varsta apropiata, asa ca nu-mi da lectii cum sa vorbesc eu.
1. Ai auzit de refugiati? Cauta sa afli ce inseamna.
2. Diferenta de punctaj intre cel pe care il ocrotiti si jucatorul meu, nu ti se pare suspecta?
3. Daca mai folosesti acest ton in discutia cu mine mai bine te abtii.

borzesti a spus:
este considerat ferma jucatorul care a atacat un alt jucator

Ala nu e "dictionarul triburilor", este dictionarul tau.
Pastreaza-l pentru tine.

borzesti în data de 08.02. la ora 19:09
pai eu am ** ,de fapt am luat tonul pe care la-i adoptat tu cu colegul meu,asa ia-i ** si tu ..si drept urmare asa ti-am ** si eu tie...pot sa ** si civilizat sa stii...doar ca ma deranjat si pe mine tonul cu care ai ** cu copilul ala...

acum..tot ce sa dat e doar spionaje atat ..nici un topor nu sa dat pe satul ala..daca ai dovada ca ia rupt trupele bucuros le zic sa il dea afara

the patriot în data de 08.02. la ora 19:15
Este refugiat! Intelegi ce doresc sa spun? A fost spionat, tipul s-a speriat si a fugit la voi. Ce semnifica asta? De ce nu ti-a intrat in trib inca de la inceput? Pentru ca este inactiv. Acum are trupe deoarece il sprijiniti.

Am obosit, eu concediez ferme sau refugiati cu peste 3000 de puncte si voi puneti in pericol o alianta pentru un inactiv .

borzesti în data de 08.02. la ora 19:16
mda ,la faza a doua ai dreptate...acum am vazut ca are 700 de pct...

the patriot în data de 08.02. la ora 19:19
Incepi sa vii de-acasa.
Am scris si eu diplomatului vostru,insa nu m-am "ratoit" la el.
Trebuia sa "vezi" despre ce este vorba si cred ca altfel ai fi inceput discutia.

In legatura cu acel copil (nu stiam ca este copil, eu l-am catalogat asa dupa cum se exprima si cum gandeste), i-am vorbit frumos, doar ca m-a deranjat cum m-a apelat.

borzesti în data de 08.02. la ora 19:20
:) da...ok o sa pun sa fie dat afara...ma-m uitat la tw status ..a crescut 150 de pct intr-o saptamana...e clar

the patriot în data de 08.02. la ora 19:32
Multumesc de intelegere.
Mai bine mai tarziu decat niciodata. :)

Te rog sa vorbesti cu al tau coleg sa nu-l mai sprijine.

O seara placuta!

borzesti în data de 08.02. la ora 19:33
OK..O seara placuta si tie:)

the patriot în data de 11.02. la ora 15:26
In afara de faptul ca nimic din ce am vorbit aici nu s-a concretizat (nu l-ai dat afara pe individ), ba mai mult, acum imi este atacat si colegul.
Este o incalcare grosolana a diplomatiei.

borzesti în data de 11.02. la ora 15:27
eu am ** sa il dea afara ,azi o sa ** cu intemeietorul acelei academii,sa vedem ce naiba are in capul lui

Acesta este borzesti, alt comentariu este de prisos.

virus.viorel în data de 11.02. la ora 07:28
sal frate alianta sa rupt din cauza colegului tau guta coada de maimuta daca vrei it dau raportu unde scrie ca el ma atacat primu nu ma nimic cu alianta voastra

http://ro18.triburile.ro/page.php?page=inbound&screen=info_player&id=577841 în data de 11.02. la ora 19:00
...........

Mesajele acestea au fost trimise de către john cena100 mai departe.

borzesti în data de 11.02. la ora 19:01
look

Mesajele acestea au fost trimise de către borzesti mai departe.

the patriot în data de 11.02. la ora 19:22
Nu face parte din conducerea familiei DiViN.
Noi am renuntat la forum. Vom reveni atunci cand o sa invatati sa respectati o alianta.

borzesti în data de 11.02. la ora 19:27
mai omule...eu sa stii ca nu stau in alianta cu voi,doar ca nu imi sta in fire...sa tot fac si sa rup aliante intotdeauna cand fac o alianta caut sa fim parteneri pe masura ,am gresit...csi eu ca nu ma-m mai uitat daca la dat afara recunosc,azi ia-m dat ultimul avertismentla intemeietorul de acolo..inca o greseala si la-m mazilit...am desemnat om care sa tina legatura permanent cu un om care il desemnezi tu....nu sunt rau intentionat ,doar ca am si eu problemele mele si poate uneori reactionez aiurea ....te rog sa dai din nou accept la forum...iti promit ca voi avea grija sa fie respectat tot in ce va priveste pe voi..ce zici?

the patriot în data de 11.02. la ora 19:43
Deja deplasezi discutia aiurea. Am zis eu ca voi stati in alianta cu noi? Nu. Eu am zis ca nu respectati diplomatia iar ca o prima masura de protest intrerupem participarea noastra la forumul comun.
Intreruperea aliantei o vom face doar in cazul in care vor apare recidive.

Toti gresim, nu sunt absurd, insa trebuie sa ai si taria de a recunoaste acest lucru.
V-am dovedit un refugiat si nu l-ati concediat, ba chiar il sprijiniti.
Cineva incalca diplomatia si-mi ataca un coleg. In loc sa spuneti: "E grav! O sa luam masuri, multumim pentru ca ne-ati anuntat.." Voi, nu. Adica tu, vii cu un raport vechi sa-mi demonstrezi ca : "Uite, si voi ati incalcat-o!"
Nu mai spun, nu aveai ce demonstra, acela era un refugiat, atacul a fost dat inainte ca el sa fie in tribul tau.
Si totusi, asta ramane o incercare sa uitam de omul tau sau chiar sa justificam ce a facut.

Deci, gresim cu totii, suntemn oameni, dar acum si ascundem asta?

borzesti în data de 11.02. la ora 20:00
acuma te rog nu ma mai fa sa spun sau sa promit mai multe ,spun doar ca de acum inainte se vor lua masuri...pt asta ma pun chezas

the patriot în data de 11.02. la ora 20:05
OK, o sa ma interesez personal daca acela primeste sprijin sau nu.
Nu are cine sa-i trimita decat amicul tau.

borzesti în data de 11.02. la ora 20:18
va fi inlaturat ala de la conducere....

the patriot în data de 11.02. la ora 20:26
Multumesc. Se putea face asta de la bun inceput, evitam atatea discutii.

borzesti în data de 11.02. la ora 20:29
datorita lui mi-am mancat ziua...asa e cand tolerezi.....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14942

Mda..sa inteleg ca nu ai vazut postul meu..
In fine...ce legatura are ce ai scris tu cu acest razboi? Ce vrei sa demonstrezi?
 

DeletedUser

Mda..sa inteleg ca nu ai vazut postul meu..
In fine...ce legatura are ce ai scris tu cu acest razboi? Ce vrei sa demonstrezi?

Cu acest nick tu nu ai nicio postare la aceasta tema. Sa inteleg ca te folosesti de mai multe conturi cand postezi iar acum te-ai incurcat si nu mai stii de unde ai scris? :) E o practica pentru unii.
Ce legatura are? Pentru unii e mai greu sa inteleaga iar eu n-am timp sa-mi pierd cu ei sa le explic ce e aia si cu ce se mananca. :)
 

DeletedUser14942

Exact ce am zis...nu mi-ai vazut postul. A fost sters de admin.
Daca il mai pun odata sigur imi iau ban si probabil daca ti-l trimit la fel.
Daca tot ai postat..trebuia sa te astepti ca unii sa nu intelegea ce vrei sa demonstrezi si sa trebuiasca sa le explici..sau nici tu nu sti??


Sa inteleg ca te folosesti de mai multe conturi cand postezi iar acum te-ai incurcat si nu mai stii de unde ai scris? E o practica pentru unii.
:))Ce minte bolnava ai..
Daca tu crezi ca sunt borzesti iti spun ca te inseli.

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Exact ce am zis...nu mi-ai vazut postul. A fost sters de admin.
Daca il mai pun odata sigur imi iau ban si probabil daca ti-l trimit la fel.
Daca tot ai postat..trebuia sa te astepti ca unii sa nu intelegea ce vrei sa demonstrezi si sa trebuiasca sa le explici..sau nici tu nu sti??

:))Ce minte bolnava ai..
Daca tu crezi ca sunt borzesti iti spun ca te inseli..

:) Daca ai injurat nu trebuie sa iei ban, trebuie sa fii blocat pentru totdeauna. Mai scapam de specimene ca voi.

Eu ma exprim destul de coerent, n-am nicio vina daca unii nu stiu sa citeasca sau sa desluseasca un text. Asta ati invatat la scoala iar eu n-am timp si nici chef sa va reamintesc clasele I - VIII. :)

Cine a zis ca tu ai fi borzesti? :) Eu nici n-am pomenit de asa ceva. Sau te simti cu musca pe caciula? :))
 

DeletedUser20436

consider ca merit sa fiu avertizat:)

titanel i s-ar pune pata peste noapte iar dimineata v-ar ataca? Cum ai riposta cand satele voastre ar fi goale? Hai, Mare Lider de la Rasarit, raspunde. V-ar manca gaia, aia s-ar intampla cu voi

tu nu stii nimik despre cum se colaboreaza intre RIP si OLO ,iar ce zici tu iti spun eu ca nu se va intampla niciodata
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

consider ca merit sa fiu avertizat:)

titanel i s-ar pune pata peste noapte iar dimineata v-ar ataca? Cum ai riposta cand satele voastre ar fi goale? Hai, Mare Lider de la Rasarit, raspunde. V-ar manca gaia, aia s-ar intampla cu voi

tu nu stii nimik despre cum se colaboreaza intre RIP si OLO ,iar ce zici tu iti spun eu ca nu se va intampla niciodata


Iar replica asta? Familie pentru totdeauna...aliati pentru totdeauna...prieteni pe viata...tu chiar mai crezi cuvinte de genul asta?:)
 

DeletedUser2760

care pune o statistica intre familia Divin si RIP pt ca sunt curios
 

DeletedUser14942

Nu, nu am injurat, cel putin nu direct..doar te-am "etichetat" intr-un anumit mod.
Revenind la partea cu ce ai vrut sa demonstrezi prin postarea unor mesaje cu borzesti...nu mai insist..este clar ca nici tu nu sti ce vrei.
Sa inteleg ca te folosesti de mai multe conturi cand postezi iar acum te-ai incurcat si nu mai stii de unde ai scris? E o practica pentru unii.
Bine, nu ai dat nume, dar sigur te-ai gandit la borzesti...si bineinteles acum o intorci ca la Ploiesti..


Haha..esti in vacanta..cred ca fierbi de oftica ca nu poti da replica..
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: RIP, R!P, RIP-AC, .RIP.
Side 2:
Tribes: DiViN, DiViN*, DiViN1, DiViN2, DiViN3

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 786
Tabăra 2: 115
Diferență: 671

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 383
Tabăra 2: 11
Diferență: 372

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,109,502
Tabăra 2: 682,503
Diferență: 4,426,999

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,970,089
Tabăra 2: 93,444
Diferență: 2,876,645

chart
 

DeletedUser34294

cum ma 800 de sate ? =)))))))) cand ti-am zis ca astia sunt mai rau ca stopul nu m-ai crezut... =)))

Cu acest nick tu nu ai nicio postare la aceasta tema. Sa inteleg ca te folosesti de mai multe conturi cand postezi iar acum te-ai incurcat si nu mai stii de unde ai scris? :) E o practica pentru unii.
Ce legatura are? Pentru unii e mai greu sa inteleaga iar eu n-am timp sa-mi pierd cu ei sa le explic ce e aia si cu ce se mananca. :)

off: de cand il stiu pe patriot... are o fobie legat de multiacount sau conduri fantoma ghost si cum le mai zicea =))) ma mir ca nu a zis si conturi gemene :))
on: auzi la el ca olo nu e o alianta veche...

Normal ca nu te poti lauda cu ceva ce nu ai. ) Hai ca va "bat" cu armele voastre. Te credeam mai inteligent, insa m-am inselat.
Cu OLO nu esti aliat de la inceput, cred ca DiViN este cel mai vechi aliat de-al tau. Cred am zis, nu sunt sigur. Asta ca sa nu-mi rastalmacesti vorbele. La asta te pricepi de minune.
Lasa-ma cu al tau cavaler (aiurea!) necunoscut (asta sigur!), este un fel de grasu de la PDT. Nu mai baga in discutie alti jucatori, ce cauti? Sustinere?
Ce treaba au satele de barbari cu discutia noastra? Deviezi intentionat de la subiect. Asta se intampla din lipsa de argumente. Mai ai sa-mi reprosezi ca nu sunt roscat si nici cu Rapid nu tin.
Ca lider esti o nulitate si argumentez oricand asta. Situatia de acum in ce priveste familia DiViN se datoreaza lipsei de caracter dovedita de tine. Ce s-ar intampla cu RIP daca lui titanel i s-ar pune pata peste noapte iar dimineata v-ar ataca? Cum ai riposta cand satele voastre ar fi goale? Hai, Mare Lider de la Rasarit, raspunde. V-ar manca gaia, aia s-ar intampla cu voi.

Indiferent ca e sau nu alianta mai veche cu olo decat divin nu e irelevant, ideea e ca noi cel mai bine pe 18... si sunt sigur ca nu se va rupe alianta asta atata timp cat ambele triburi vor fi conduse de actuala conducere... cat despre personalitatile/ caracterele noastre nu cred ca te intereseaza pe tine ce fac eu... si nu nu sunt un fel de grasu sau orice alt jucator de zici tu, dar iti spun ceva simplu si la obiect... CAND PROMIT CEVA SAU CAND SE HOTARASTE CEVA PRIETENE, SUNT PERSOANA CARE RESPECTA ACEL LUCRU, voi ati recrutat fara acorduri si v-ati crezut sefi pe teritoriul olo si RIP, te-am si avertizat inainte sa ai grija ce faci ca am nervi putini dar tu nu... m-ai tratat cu dosul...

Iar replica asta? Familie pentru totdeauna...aliati pentru totdeauna...prieteni pe viata...tu chiar mai crezi cuvinte de genul asta?:)

Altul care nu intelege termenul de familie sau alianta... unul dintre omamenii care imi spun ca ne scot de la alianta fiindca e degeaba (fapt adevarat spus si de mine inainte sa va trec) si dupa 24 de ore se gaseste celalat intemeietor sa imi zica ca declara razboi si ca vom fi trecuti cu rosu 4ever =)) asta dupa ce i-am aratat discutia dintre mine si G.Moshu... lucru urat din partea voastra sa nu stiti ce se intampla in batatura voastra... bineinteles nu am luat mesajul in serios fiindca nu joc de ieri... cred ca nici macar cu nobilii nu ajungeau la un sat olo :)

bafta RIP..... inca fac pariu ca DIVIN ca nu vor prinde anul nou :) se vaga careva ?

Ps: as vrea si eu un sat de la patriot ca tare haios mai e :D parca acu il vad ca isi mai face un cont in ciuda doar sa mai dea replica la ce s-a discutat cu ditamai povestea de 10 pagini si scrisa cu rosu ca deh "noi e chiori" =))

stima
 

DeletedUser

Cavalerule nu te duci tu de unde ai venit....da am incheiat alianta cu voi, dar cine au fost jigodiile care au atacat H.A imediat dupa acest lucru? Sunteti voi mai presus de noi...imi pare rau de Titanel ca pe el il respect, dar tu te trezesti vorbind aiurea.
 

DeletedUser34294

off:jigodie ? merci pentru jignirea acordata mie si membrilor EJECT, esti un om respectuos din cate vad, mai are rost sa zic sa ia masuri moderatorii in legatura cu limbajul tau 2 bani... cel mai bine ar fi sa te iei de mana cu patriotul si sa iesiti la o vacanta ca prea multa joaca nu face bine.

on: tu cu mana ta ai spus CLAR rupem orice legatura care o avem cu voi fiindca nu ne avantajeaza... te-am si rugat sa te gandesti din nou si ai zis clar ca esti sigur de ceea ce spui si ca nu mai e nimic de facut... titanel doar mi-a spus "ocupate tu de mesajul primit de la moshu" ca avea treaba... m-am ocupat si l-am tratat cu respect si am onorat dorinta.

cat despre neutralitatea dintre olo si HA nu am cum sa garantez ca nu vin atacuri odata ce intre noi nu mai exista nimic... gresesc ? nu cred...

Eu cred ca tu vorbesti aiurea, pur si simplu incercam sa raspund intrebarii tale de 2 lei ca intre RIP si olo e ceva ce nu va priveste pe nimeni alcineva de pe harta... si da va ramane permanenta...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus