Razboi : Diablo f. Vs dt f.

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început

DeletedUser45873

si el, ungurica, i-a luat apoi in trib pe aia


Sa-ti amintesc de 206cc? Nu ati facut acelasi lucru? Nu ati injurat-o ca la usa cortului si apoi v-ati pupacit? Sa-ti amintesc de nenumaratele tickete pe care i le faceati, crezand ca face abuz de functia din team? Macar sa arunce cu piatra unii nevinovati, nu unii care au facut cam acelasi lucru!
Si apropos, aia (asa cum ii numesti tu), ne-au fost loiali, ne-au demonstrat ca a meritat sa avem incredere in ei!
 

DeletedUser24247

eu joc in DT si stiu bine ce e acolo.... interne, barbari, boti, manevre cu ppuri, injuraturi ca la usa cortului de zici ca esti in ghetou :))) nu stiu de ce i goloie asa tare in gura pe aici :))))
 

DeletedUser38518

eu joc in DT si stiu bine ce e acolo.... interne, barbari, boti, manevre cu ppuri, injuraturi ca la usa cortului de zici ca esti in ghetou :))) nu stiu de ce i goloie asa tare in gura pe aici :))))

Sa nu-i spui IPu lu colaie ca te baneaza si pe tine :(
 

DeletedUser24247

Sa nu-i spui IPu lu colaie ca te baneaza si pe tine :(

cum sa ma baneze goloie? ma poate innobila intern, dar nu ma poate bloca pe joc :) oricum nu cred ca o sa mai joc.... sunt doar vreo 10 care ia interne acolo aia cel mai dulce pupic, goloie, 206 etc nu am ce sa joc acolo pentru ca odata am cerut sprijin si am primit din parti
 

Deleted User - 1621757

Oricum aici nu este topicul spam ,imi cer scuze fata de moderatorii forumului extern ca trebuie sa faca ordine pt ca lumea posteaza ce nu trebuie la topicuri care tine de razboi ,ar trebui sa mai lasati externul si sa dati recuperare pe satul asta 563|527 ca ii luat recent :D nu stiu cum este posibil sa iau sat in mijlocul diablo si cu zid 20 :)) si doar mafy saracu a incercat azi noapte sa il recupereze ,sa va fie rusine dezinteres total fata de colegii vostri care isi mai dau interesul pe lumea asta :D,forgetme cred ca tu joci la nunti ,botezuri ,cununii sau numai tu sti pe unde mai joci numai in DT nu :)))) ,hai ca va las ,ca iar incepeti sa sariti calu ,cristina mai nou esti purtator de cuvant? Ti-a spus unguru sa iesi pe extern ca nu poate singur si ai sarit si tu ?:)) ,de ce nu postati de pe conturile care le aveti pe lumea asta ,cum ar fi bunica din jamaica,prea finutza ,nu va mai ascundeti dupa conturi anonime si aratati lumii 40 ce fel de oameni sunteti ,sa aveti o zi buna de acum puteti latra cat vreti ca eu va las in pace :D ,eu va demonstrez pe harta care ii diferenta dintre mine si voi ;)
 

DeletedUser24247

Oricum aici nu este topicul spam ,imi cer scuze fata de moderatorii forumului extern ca trebuie sa faca ordine pt ca lumea posteaza ce nu trebuie la topicuri care tine de razboi ,ar trebui sa mai lasati externul si sa dati recuperare pe satul asta 563|527 ca ii luat recent :D nu stiu cum este posibil sa iau sat in mijlocul diablo si cu zid 20 :)) si doar mafy saracu a incercat azi noapte sa io recupereze ,sa va fie rusine dezinteres total fata de colegii vostri care isi mai dau interesul pe lumea asta :D,forgetme cred ca tu joci la nunti ,botezuri ,cununii sau numai tu sti pe unde mai joci numai in DT nu :)))) ,hai ca va las ,ca iar incepeti sa sariti calu ,cristina mai nou esti purtator de cuvant? Ti-a spus unguru sa iesi pe extern ca nu poate singur si ai sarit si tu ?:)) ,de ce nu postati de pe conturile care le aveti pe lumea asta ,cum ar fi bunica din jamaica,prea finutza ,nu va mai ascundeti dupa conturi anonime si aratati lumii 40 ce fel de oameni sunteti ,sa aveti o zi buna de acum puteti latra cat vreti ca eu va las in pace :D ,eu va demonstrez pe harta care ii diferenta dintre mine si voi ;)

ce sa demonstrezi ma tu pe harta? :))))) DTul tau e cel mai praf trib in care am jucat pana acum..... :))))
ai manca toate internele noobule
 

DeletedUser38518

Ce cont anonim ba colaie? Postez de pe contul cu care te-am batut pe lumea 34... Ce vrei mai mult de atat?

PS: Nu uita te rog, daca mai ai ppuri si vrei sate iar, stii unde ma gasesti. Dar dupa sa nu vii la mine sa-mi ceri ppurile inapoi cand iti iau satele.
 

DeletedUser45873

Pai nu ma ascund, joc pe bunica...contul e banat pe extern, asa ca postez dupa ce am. Nu cred ca am negat ca e contul meu sau porcarii de genul. Nu sunt purtatorul de cuvant al nimanui, dar cand vad c-o luati pe aratura... Poate va cred unii care nu va cunosc, dar mie nu puteti sa-mi cereti sa va cred!
De latrat, nu stiu cine latra...doar cainii, medievali sau nu...
 

DeletedUser24247

Ce cont anonim ba colaie? Postez de pe contul cu care te-am batut pe lumea 34... Ce vrei mai mult de atat?

PS: Nu uita te rog, daca mai ai ppuri si vrei sate iar, stii unde ma gasesti. Dar dupa sa nu vii la mine sa-mi ceri ppurile inapoi cand iti iau satele.

looool! nu stiu cum a fost pe l34 dar aici pe 41 e mai varza :)))) istoria se repeta :)))))
 

Deleted User - 1621757

Pai nu ma ascund, joc pe bunica...contul e banat pe extern, asa ca postez dupa ce am. Nu cred ca am negat ca e contul meu sau porcarii de genul. Nu sunt purtatorul de cuvant al nimanui, dar cand vad c-o luati pe aratura... Poate va cred unii care nu va cunosc, dar mie nu puteti sa-mi cereti sa va cred!
De latrat, nu stiu cine latra...doar cainii, medievali sau nu...
Rusine sa va fie faceti conturi peste conturi chiar daca sunt banate si postati in continuare ,chiar daca vi sa ridicat acest drept ,cum este posibil asa ceva ? Chiar nu este nimeni sa ia masuri ,a recunoscut ca fac conturi cu toate ca le au banate ,oare ce ar fi daca toti ar proceda la fel ca ei,urat foarte urat din partea voastra :|
 

Deleted User - 1621757

looool! nu stiu cum a fost pe l34 dar aici pe 41 e mai varza :)))) istoria se repeta :)))))

Da mahh hahahahaha cum supeam tu joci la botezuri ,nunti sau numai tu sti unde joci ,vezi ca nu te-au informat bine baietii asta ii L40 :))))) :D
 

DeletedUser24247

Rusine sa va fie faceti conturi peste conturi chiar daca sunt banate si postati in continuare ,chiar daca vi sa ridicat acest drept ,cum este posibil asa ceva ? Chiar nu este nimeni sa ia masuri ,a recunoscut ca fac conturi cu toate ca le au banate ,oare ce ar fi daca toti ar proceda la fel ca ei,urat foarte urat din partea voastra :|

ce faci ma acum? :)))) stai in genunchi si chemi politia plangand? :)))))))
mancatorule de interne mai lasa-ne ma si noua lacomule
Da mahh hahahahaha cum supeam tu joci la botezuri ,nunti sau numai tu sti unde joci ,vezi ca nu te-au informat bine baietii asta ii L40 :))))) :D

40 noob... joc pe 3 lumi :)
 

DeletedUser45873

Rusine sa va fie faceti conturi peste conturi chiar daca sunt banate si postati in continuare ,chiar daca vi sa ridicat acest drept ,cum este posibil asa ceva ? Chiar nu este nimeni sa ia masuri ,a recunoscut ca fac conturi cu toate ca le au banate ,oare ce ar fi daca toti ar proceda la fel ca ei,urat foarte urat din partea voastra :|

N-am pretentia de la tine sa pricepi ceva, ca deh...


---2.7.1. În cazul în care un cont este banat temporar, acesta are drepturile suspendate temporar pentru contul respectiv şi poate posta de pe alte conturi (cu excepția secțiunii unde a primit banarea ) pe care le deține respectând strict regulamentul forumului.
 

Deleted User - 1621757

Citat Postat în original de forgetme89 Vezi post
looool! nu stiu cum a fost pe l34 dar aici pe 41 e mai varza ))) istoria se repeta ))))


Tu ai scris l41 nu o
Mai da cotita :)))) noobule ,rusine sa va fie repet vi sa luat dreptul
La a posta pe acest forum si voi inca o faceti de pe alte conturi....
 

DeletedUser45873

Tu ai scris l41 nu o
Mai da cotita :)))) noobule ,rusine sa va fie repet vi sa luat dreptul
La a posta pe acest forum si voi inca o faceti de pe alte conturi....

Stiu ca-ti cer mult, dar citeste regulamentul forumului..e greu, n-are poze, dar poate reusesti.
 

DeletedUser24247

Tu ai scris l41 nu o
Mai da cotita :)))) noobule ,rusine sa va fie repet vi sa luat dreptul
La a posta pe acest forum si voi inca o faceti de pe alte conturi....

ce spui franz? :))))) nu poti sa admiti ca tu si tribul tau sunteti praf atat din exterior cat si din interior? :)))))
 

DeletedUser24247

Rusinica,rusinica ...nu o mai dati la intors:D

rusinica tie :)))))

fMJecAF.png
 
Sus